Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

4x12 - Burnt and Purged Away » Zakończone Seriale » Sons of Anarchy • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 20 lis 2011, o 15:24

4x12 - Burnt and Purged Away

Spoiler:


Data emisji: 22.11.11
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 24 lis 2011, o 23:37

Odp: 4x12 - Burnt and Purged Away


Już?! Nie spodziewałem się, że odcinek tak się skończy. Opie strzelał do Claya który dostał dwie kulki. Przeżyć przeżyję tylko czy potem ktoś go dobije. I co na to Klub? Ogromnie sięnie mogę doczekać żeby zobaczyć co się stanie.
Otto jednak sprzedał klub bo myśli że go zawiódł. Świetna scena jak każę czytać Bobbemu listę rzeczy które zrobił. I to jak Bobby się na niego wydarł później. Genialne.
Juice również się złamał - przekazał kiedy będzie można spotkać królów. I raczej Potter nie da spokoju klubowi i będzie chciał zgarnąć innych. Oby tylko Juicowi się upiekło.
Handel dzieci - masakra. Świetna scena w tej "fabryce". No i bijatyka na pięści :)
Tera i Gemma tez dostały niezłe sceny. Teraz nie ma Claya to będę mogły odetchnąć.
Ogólnie odcinek był spokojny, ale i tak świetnie się go oglądało i wszystko zostało przygotowane przed wielkim finałem.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 25 lis 2011, o 21:17

Odp: 4x12 - Burnt and Purged Away


Świetny odcinek. :D
Opie dostał więcej scen niż zwykle i wykorzystał to po mistrzowsku.
Pogrzeb Pineya, wyrzucenie prawdy o Clay'u w twarz Jaxa, pogoń na motocyklu i wpadnięcie do Klubu...a później rewelacyjna końcówka z postrzeleniem Claya. :D Genialnie! Oczywiście chłop przeżyje, ale liczę na wielkie rozprawienie się wszystkich członków z panem Prezydentem. :D
Juice i Bobby w areszcie. Otto ostatecznie wsypał, ale mam nadzieję, że jakoś to się uda uratować, gdy dowie się o pomszczeniu Luann.
Rozmowa Claya i Tary, już myślałem, że Clay dopnie swego i zabije Tarę...na szczęście się opanował.
Jax odbył spotkanie z Wendy. Coś czuję nadchodzący wielki problem z jej strony...
Gemma uprzedziła Claya o możliwym ataku Opiego, nie rozumiem tej kobiety w ogóle...
Świetne sceny w "fabryce dzieci", bijatyka na pięści a wokół wrzask i płacz dzieci, wow!
Już nie mogę się doczekać kulminacji wątków w dwuczęściowym finale. :D
Spotkanie na szczycie, Irlandczycy, Amerykanie i Galindo oraz Potter, Eli i policja. Wyjazd Tary i Jaxa. Egzekucja Claya. Spotkanie zarządu i rozpoczęcie budowy Charming Heights. Chęć zobaczenia dziecka przez Wendy. Juice i Bobby w areszcie. Zdrada Otto. Będzie się działo! :D :D

PS Kolejny genialny kawałek poznałem za pośrednictwem SoA. W końcówce odcinka poleciał rewelacyjny utwór Noah Gundersona o tytule "David". Jeśli kogoś interesuje, daje linka -->> http://www.youtube.com/watch?v=NiTC9vNXEMY&feature=share.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 26 lis 2011, o 00:43

Odp: 4x12 - Burnt and Purged Away


Gemma uprzedziła Claya o możliwym ataku Opiego, nie rozumiem tej kobiety w ogóle...


Ja myślę że ona nie chcę żeby Clay zginął w taki sposób. Zdaje sobie sprawę że musi on odejść, ale chcę żeby to klub zdecydował, a nie pojedyncza osoba. Gdyby Opie go zabił mogłoby to doprowadzić do kłótni i ostatecznie do rozpadu. Przynajmniej tak mi się wydaję :)

PS Kolejny genialny kawałek poznałem za pośrednictwem SoA. W końcówce odcinka poleciał rewelacyjny utwór Noah Gundersona o tytule "David". Jeśli kogoś interesuje, daje linka -->> http://www.youtube.com/watch?v=NiTC9vNX ... ture=share.


Ten serial to kopalnia takich perełek :)
<<

gandalfiniopl

Nowy użytkownik

Posty: 3

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 30 lis 2011, o 18:15

Re: 4x12 - Burnt and Purged Away


Znalazłem całą recenzje i podsumowanie tego odcinka:
http://soapl.cba.pl/index.php/serial/s4/36-12-burnt-and-purged-away
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 2 gru 2011, o 19:10

Odp: 4x12 - Burnt and Purged Away


To jest chyba najlepszy sezon.

Nie spodziewałem się, że Clay w tym odcinku dostanie kulkę. No, ale pewnie i tak przeżyje, bo nie wyobrażam sobie skończenia z tak wielką postacią w taki sposób. Wracając do Opiego to świetnie się go oglądało w tym odcinku, tym bardziej że miał sporo scen. Najlepsze chyba była scena pościgu. No i ten wlot do klubu...

Otto jednak zaczął sypać. Genialne miał sceny z Potterem podczas podpisywania ich umowy. Juice i Bobby skończyli w więzieniu. Juice wszystko wysypał Potterowi. Swoją drogą już nie mogę się doczekać tego wielkiego starcia, które zbliża się wielkimi krokami. :) Po raz kolejny chcę podkreślić, jak wielką antypatię czuję do postaci Pottera. Koleś jest odrażający. Obiecał Juicowi, że zostawi SoA w spokoju, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia. Choć pewnie i tak wszystko miał poukładane wcześniej.

Z Otto jest jeszcze taka możliwość, że popełni samobójstwo, w związku z czym jego zeznania stracą moc. Juice i Bobby będą mogli wrócić do klubu...

Świetna akcja w "fabryce dzieci". Bijatyka była kozacka, uwielbiam chłopaków. :)

Z Wendy mogą być niezłe problemy. Ale przypuszczam, że scenarzyści przygotowują sobie tło pod ten wątek do następnego sezonu...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 3 gru 2011, o 01:47

Odp: 4x12 - Burnt and Purged Away


O matko kochana!
Jak to jest, że wszystkie końcówki odcinków tego serialu miażdżą? Ope postrzelił Clay dwa razy. Wątpię żeby go zabił. Co teraz zrobi klub? Wątpię, żeby ktokolwiek z tych którzy w nim jeszcze pozostali miał coś przeciwko. I czy tylko mi się zdaje czy Jax jest mega zaślepiony w tej serii. Wszyscy wokół niego coś wiedzą, coś widzą, zdają sobie sprawę z tego, że Clay się sypie a tylko sam jeden Jaxon stoi przy nim twardo. Tak skupiony na własnej rodzinie przestał zauważać wszystko inne.
Scena pościgu była świetna, perełka.
Otto wkopał w coś Bobby'ego, który wylądował celę obok Juica. Słabo widzę ich przyszłość. Mam tylko taką maleńką nadzieję, że da się to jeszcze jakoś odkręcić.
Podobała mi się 'rozmowa' Tiga z Clayem - 'Dzięki za streszczenie'. Tiggi zarobił kolejnego plusa :D
Wendy miesza dalej i pewnie będzie mieszać dalej w następnej serii. Żeby tylko nie odebrała Abela Jaxowi, bo to już raczej zniszczy jego i Tarę.
Gemma jest dla mnie najbardziej niezdecydowaną, pokręconą, chorą postacią EVER. Raz z rządzą mordu w oczach przepowiada jak to jej mąż zginie z ręki Sona jak już dochodzi co do czego to ostrzega swojego ukochanego o możliwym niebezpieczeństwie... Ta kobieta to kopalnie problemów.
Co Ci Irlandczycy mają z tymi dzieciakami? Nie dość im kasy za broń? Muszą jeszcze dziećmi handlować? W każdym razie scena w fabryce bardzo dobra, wiadomo było jak Jax zareaguje.

 


  • Podobne tematy do 4x12 - Burnt and Purged Away
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.