Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

4x11 Turn Left » Doctor Who » Odcinki • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 13 gru 2008, o 13:06

4x11 Turn Left

Miejsce: Ziemia
Czas: 2007/2008/2009
Wrogowie: członek Brygady Trickstera
Towarzysze: Donna Noble, Rose Tyler

Podczas karnawału na chińskiej planecie Donna daje się przekonać do odczytania swojej przyszłości. Zostaje wtedy zaatakowana i powraca do swojej przeszłości, gdzie zmienia jeden mały krok, w wyniku czego Doktor ginie. W tej alternatywnej rzeczywistości Donna spotyka pewną blondynkę, która pomaga jej podejmować właściwie decyzje, choć czasem są one bardzo trudne.
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 13 gru 2008, o 21:44

Re: 4x11 Turn Left


Rose,Rose,Rose...ciekawie, dziwnie.
oh, jestem ciekawa następnego odcinka.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 13 gru 2008, o 21:54

Re: 4x11 Turn Left


Nigdy jakoś nie mogłam zabrać się do powtórki tego odcinka i pozostawił we mnie dziwne uczucie. Bo ten odcinek był... dziwny, inny. Catherine zdecydowanie dostała tutaj swoje 5 minut i pokazała na co ją stać. Powrót Rose niezbyt udany, widać, że Billie wybiła się z rytmu tej postaci, ale cóż.
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 13 gru 2008, o 22:55

Re: 4x11 Turn Left


a tak w ogóle to o to chodziło z tym, że Donna umrze ? :P przecież umarła, ale i tak żyła :D
omg, ja już dzisiaj nie myślę, za dużo Doctora :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 13 gru 2008, o 23:03

Re: 4x11 Turn Left


Um... tak jakby po części chodziło o to, ale nie chodziło :P To jest DW bb, tu nie ma prostych odpowiedzi :P
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 27 lip 2009, o 09:08

Re: 4x11 Turn Left


Rzeczywiście odcinek bardzo dziwny, ale podobał mi się. Doctora praktycznie nie było, ale podobała mi się współpraca Donny i Rose. I'm very glad that Rose is back. Oj, wieleby się działo, gdyby Donna nie spotkała Doctora...

Ale się ucieszyłem, gdy zobaczyłem napis 'and Billie Piper' w czołówce. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 29 mar 2010, o 19:57

Odp: 4x11 Turn Left


No to zaskoczenie :hearth :hearth :hearth Moja kochana i jedyna w swoim rodzaju Rose wróciła :D Yeeeeeeah Tylko się zastanawiam, czy na tylko ten odcinek jako kawałek "tamtego" świata, czy pojawi się jeszcze.... Ciekawość mnie zżera. Chowam się przed wszelkimi spojlerami z Doctorka. Nawet zapowiedzi nie oglądam w tym sezonie :D

Poza tym odcinek był z lekka zakręcony :D

Uwielbiam "No Way" Donny xD
trust him... he's a doctor!
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 23 sie 2010, o 03:44

Odp: 4x11 Turn Left


Bohemian Rhapsody w DW! :D co prawda tylko fragment i nie w oryginale... ale! Bohemian Rhapsody! :D

Świat był trochę smutny bez Doctora. I zniszczony. Obozy pracy trochę zabolały :/
Rose... zdobyła jakieś połączenie... tylko z tym nieistniejącym światem, czy pojawi się też naprawdę...

Bad wolf... strasznie mi się podobają te słowa :D Bad wolf.

Kolejny... czwarty? odcinek w tej serii, w którym Donna wspomina o tym, że pszczoły znikają. Co jest?
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 11 mar 2011, o 17:34

Odp: 4x11 Turn Left


Genialne! Uwielbiam alternatywne świat, a tutaj dostaliśmy taki bez Doktora. Straszna smutna była atmosfera jak Ziemię dotykały wszystkie nieszczęścia z znani bohaterowie umierali - Martha, Sarah, Gwen i Ianto, a na końcu Donna.
Podobało mi się na końcu jak Doktor mówił o Donnie. No ciekawe co się z nią stanie w finale. Na pewno będzie mroczno i smutno znająć ten serial.
Rose wróciła i w sumie średnio wypadła. To nie jest ta dawna urocza blondynka. Ciekawe co takiego się jej stało.
Bad Wolf powrócił i zbliża się Ciemność, a gwiazdy wygasają. Będzie epicko :D

 


  • Podobne tematy do 4x11 Turn Left
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.