Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 8

4x11 Sometimes a Great Notion » Battlestar Galactica » Odcinki • seriale forumtv.pl

2007-2008

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 sty 2009, o 23:01

4x11 Sometimes a Great Notion

Spoiler:


Premiera - 16 stycznia 2009
----------------------------------------------------------------

MASAKRA! Tyle trzeba było czekać, ale opłaciło się. Ten serial jest genialny, a ten odcinek tylko to potwierdza. Klimat był świetny, a muzyka bardzo dobrze go oddawała - zrezygnowanie i rozpacz ludzie jak dowiedzieli się co stało się z Ziemią. Śmierci Dualli była dla mnie wstrząsająca i niespodziewana, wszystko było tak pięknie, a potem z uśmiechem strzeliła sobie w łeb. I jeszcze ta rezygnacja Billa. Scenarzyści perfekcyjnie zagrali nam na emocjach. Nadl nie wiadomo kto jest ostatnim cylonem, po ostatniej scenie można myśleć że to Ellen, ale równie dobrze mogą to być fałszywe halucynację. Złudzeniem nie jest na pewno trup Starbuck czyli to jednak ona? Ale jak w takim razie się odrodziła? I czy się komuś z tego zwierzy? 13 plemię to cyloni - to też było niespodziewane. Czyli co poszukiwanie nowej planety? Muszą się śpieszyć bo zostało tylko 9 odcinków, a ja chce dostać odpowiedź na wszystkie pytania.
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 24 sty 2009, o 23:39

Re: 4x11 Sometimes a Great Notion


Zgadzam się z tym wszystkim. Śmierci Dee w ogóle się nie spodziewałem, przeżyła wspaniały dzień i strzeliła sobie w łeb. No właśnie ciekawe czy Ellen naprawdę była cylonem, tak trochę szybko to ujawnili. Zastanawia mnie też jak to było na Ziemi, każdy cylon inny czy tylko te 5 modeli, ewentualnie trochę więcej? Kara w ogóle jest człowiekiem skoro się odrodziła?
A i gdzie dokładnie pasują czasowo te webepizody Face of the enemy? po tym odcinku chyba?
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 13 lut 2009, o 23:24

Re: 4x11 Sometimes a Great Notion


heh, czytając właśnie o odcinku z 1 sezonu przypomniało mi się, że przecież Baltar pierwszy oficjalny test na to czy jest się cylonem jaki zrobił to właśnie Ellen i nie ujawnił swojej wyimaginowane szóstce tych wyników więc to by nawet pasowało
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 14 lut 2009, o 01:47

Re: 4x11 Sometimes a Great Notion


No tak, ale potem okazało się że te testy nic nie były warte. Jeśli dobrze pamiętam :D Ja jednak nie wierze że to Ellen jest tym finalnym cylonem, to by było za mało wstrząsające. Już prędzej bym uwierzył że wszyscy ocalali to tak naprawdę cyloni. To by było mocne :D
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 14 lut 2009, o 02:51

Re: 4x11 Sometimes a Great Notion


Tylko, że to by nie pasowało do podstawowego założenia, że jest 12 modeli cylonów( w sumie na Ziemi jak byli cyloni to pewnie było więcej modeli:P)
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 9 mar 2009, o 19:52

Re: 4x11 Sometimes a Great Notion


Badania były dobre, tylko wyszło że są nic nie warte po wynikach boomer i wszyscy myśleli że one nie działają, a Baltar po prostu skłamał na ich temat. A tak w ogóle, to zaniemówiłem... Zgadzam się w 100% z pierwszym postem cześka. Grubo z tymi cylonami na ziemi, ciekawe jak wyjaśnią Ś.P. Kare i co zrobią z tym głupim pomysłem że to Ellen jest 5 Cylonem, bo w ogóle mi się on nie podoba, mało wartościowa była z niej kobieta, jeśli wiadomo o co mi chodzi. ;)
We Are The World haiti
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 31 gru 2009, o 14:10

Odp: 4x11 Sometimes a Great Notion


heh, czytając właśnie o odcinku z 1 sezonu przypomniało mi się, że przecież Baltar pierwszy oficjalny test na to czy jest się cylonem jaki zrobił to właśnie Ellen i nie ujawnił swojej wyimaginowane szóstce tych wyników więc to by nawet pasowało

Arrow słuszna uwaga. Test Baltara działa w 100%. Szkoda, że nie wykorzystali jego potencjału. A raczej Baltar zafałszował wyniki. Chociaż jakby podał kto jest Cylonem to wyrzucili ich i koniec serialu? :P
Obrazek
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 31 gru 2009, o 16:21

Odp: 4x11 Sometimes a Great Notion


Tylko coś z testem Baltara musiało być nie tak skoro nie wiedział czy sam jest cylonem
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 31 gru 2009, o 18:57

Odp: 4x11 Sometimes a Great Notion


wpłynął na to fakt, że widział szóstkę - chyba. I ogólnie jego działania były jakby zaprogramowane, ustalone z góry.
Obrazek
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 19 sty 2010, o 19:12

Odp: 4x11 Sometimes a Great Notion


W mojej głowie pojawiło się jeszcze więcej pytań. A myślałem, że zaczną powoli wyjaśniać to wszystko.

Po pierwsze, coś mi to nie pasuje, że Ellen by była piątym...

Po drugie, jak Kara mogła się odrodzić?

Po trzecie i ostatnie - nie rozumiem samobójstwa Dualli.
trust him... he's a doctor!
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 8 mar 2010, o 08:51

Odp: 4x11 Sometimes a Great Notion


Po trzecie i ostatnie - nie rozumiem samobójstwa Dualli.


Ja przychylam się do koncepcji Cześka, że wszyscy mogą się okazać.

Na samym początku odcinka D. coś znalazła w piasku i zaczęła wtedy nucić piosenkę. Wydaje mi się, że jej również coś się przypomniało, co było związane z Ziemią.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.

 


  • Podobne tematy do 4x11 Sometimes a Great Notion
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.