Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 8

4x11 - Lay Your Hands On Me » Grey's Anatomy » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 10 lis 2007, o 20:27

4x11 - Lay Your Hands On Me

Former Dawson's Creek star Joshua Jackson will return to television later this season for a guest arc on Grey's Anatomy. Jackson will play a doctor on the ABC series. His first appearance is scheduled for the show's 11th episode, which barring a writers strike will likely air in December or January.
- Zap2it

Data emisji: 10 stycznia 2008
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 19 lis 2007, o 09:48

Re: 4x11 - Lay Your Hands On Me (spoiler)


Joshua :D Coś czuję, że spodoba mi się ten odcinek ;)
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 29 lis 2007, o 01:54

Re: 4x11 - Lay Your Hands On Me (spoiler)


Joshua się nie pojawi. :(

It'll be a few weeks before we see any serious movement in the Rose/Derek/Meredith triangle. Actually, make that a few months. I'm told the big turning point for these three comes at the end of Episode 11, which was originally scheduled for December but has now been postponed until '08! Episode 11 also happens to be the final episode before Grey's goes on its strike-imposed hiatus, so that big turning point may end up being a big cliff-hanger. And all I'll say is it involves Mer's chilly reaction to a top-secret project that Derek's been toiling over. That final prestrike episode of Grey's will part with tradition in a major way: Someone other than Meredith will be doing the narration. And his/her name is. *a*l**. Also, there's a reason for the VO switcheroo - and it's a tragic one.


[Note: The narrator will either be Callie or Bailey.]


Pewnie Meredith się znowu coś stanie. :roll:

VO=voice over (narracja)

źródło: Ask Ausiello

I hear Rose is sticking around until the last episode they shot before the strike. For those of you rooting for Meredith and Derek, the good news is that this new McThorny romance is indeed a thorn in Mer's side-she just might realize how very badly she wants her own McDreamy ending. The bad news? According to my sources, she might realize that a little too late...


:o ile można z tym MerDer....nawet w DH tyle nie trwało. :D

źródło: Kristin on E!Online
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 7 gru 2007, o 11:06

Re: 4x11 - Lay Your Hands On Me (spoiler)


Paulina napisał(a):Joshua się nie pojawi. :(


Nie? Kurcze :( Szkoda.. Fajnie byłoby go zobaczyć w GA.
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 15 gru 2007, o 16:49

Re: 4x11 - Lay Your Hands On Me (spoiler)


Mama O'Malley's return - originally slated for November sweeps - was delayed until Episode 11, aka the show's final pre-strike episode. [...] When it became clear that eppy 11 might be the final hour of Grey's we get in a long time, the script underwent "massive rewrites" to ramp up the drama and add several cliff-hangers - one of which involves George's old lady. "They're pretty big bombshells," says the source. "Basically, everyone's futures are left up in the air."


źródło: Ask Ausiello

Wiadomo już że tym VO będzie Bailey - :( pewnie coś w związku z jej mężem...mam nadzieję, że nic poważnego się nie stanie ani jej ani jej mężowi ani tym bardziej synkowi!
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 15 gru 2007, o 18:13

Re: 4x11 - Lay Your Hands On Me (spoiler)


Paulina napisał(a):Wiadomo już że tym VO będzie Bailey - :( pewnie coś w związku z jej mężem...mam nadzieję, że nic poważnego się nie stanie ani jej ani jej mężowi ani tym bardziej synkowi!

Pewnie jej małżeństwo będzie przechodziło kryzys - wcale się nie zdziwię po ostatnim odcinku..
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 18 gru 2007, o 13:13

Re: 4x11 - Lay Your Hands On Me (spoiler)


Nikola napisał(a):Pewnie jej małżeństwo będzie przechodziło kryzys - wcale się nie zdziwię po ostatnim odcinku..


Mam nadzieję, że "tylko" to...bo w opisie Ausiello było że powód zmiany narratora is a tragic one...no ale może to będzie to tragic...

Edit:

Lay Your Hands on Me" - Bailey's family faces a medical trauma, just as her marriage is falling apart; a surprise visit from George's mother comes as a shock to both Izzie and Callie; a faith healer challenges Erica and Alex's beliefs in traditional medicine; and Derek must deal with the aftermath of his kiss with Rose, on "Grey's Anatomy," THURSDAY, JANUARY 3 (9:00-10:02 p.m., ET) on the ABC Television Network.


Question: Earlier this season, you teased that someone's getting divorced on Grey's Anatomy, and it's not who we'd expect. After reading your Bailey/narration spoiler, it has me thinking that it's her. — Lauren
Ausiello: I can neither confirm nor deny that Bailey will be getting a divorce this season on Grey's Anatomy.


Thomas in Idaho: The last two episodes of Grey's were fantastic. I think I'm liking this show again! Is the rest of the season any good?
I've actually heard the next episode (the last of this season if the strike doesn't go away) is the best one yet. It is Bailey-centric, and Chandra Wilson narrates it, all because something awful happens to someone she loves very much. Prepare to cry and howl. And yes, it is related to her home life and that marital ickiness that has been rearing its ugly head of late.


źródło
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 11 sty 2008, o 23:15

Re: 4x11 - Lay Your Hands On Me (spoiler)


Ja już mam dosyć tych farmazonow odnośnie Meredith i Dereka niech bedą razem a nie jakaś Rose ma z Derekiem być. Ogolnie mam dosyć George'a moim zdaniem nie odgrywa on praktycznie już zadnej roli w tym serialu. Nie wiem czy tylko mi się tak wydaje, ale zauważyłam, że miedzy Izzie a Alexem znow cos się kroi :P ale ciesze się, że Mer i Lexie już się w miarę dogadują i nawet Mer zrobiła jej śniadanie :]
<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 12 sty 2008, o 02:24

Re: 4x11 - Lay Your Hands On Me


ja tez mam juz dosyc mer & derek.. mysle ze z rose derek moze odzyc w koncu.. bo z mer to same dramma niepewnosci i nic ogolnei z tego ie wynikalo.. george moglby pojechac z mamusia do domku zebys ie nim zaopiekowala.. a alex & izzie.. ja bym wolala zeby lexi byla z alexem :P ale w sumei izi & alex we wczesniejszych sezonach byli niezli :P ( z tego co pamietam) .. zal mi baley.. przeciez tucker dobrze wiedzial jaka ona ma prace itp.. ale moglaby sobie wziasc jakis urlop macierzynski czy cos w tym stylu.. na pewno richard by ja pozniej przyjal z otwartymi rekami ;) hahn & sloan - mysle ze bedzie ciekawie ;)
Obrazek
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 13 sty 2008, o 15:40

Re: 4x11 - Lay Your Hands On Me


MerDer - Chryste ile można...z Rose może i odżyje ale wiadomo że zawsze będzie kochał Meredith...

Alex/Izzie - między nimi była i zawsze będzie chemia nawet jak są w normalnej sytuacji...

Hahn/Sloan - :P jej nadal nie lubię, ale pokazuje więcej ludzkich cech w końcu, tak jak i Cristina.

Bailey - tragedia straszna, ale może uświadomi sobie, że jej rodzina potrzebuje jej...i że powinna poświęcać jej więcej czasu...

Meredith robiąca śniadanie dla Lexie...a biedaczka ma uczulenie na jajka! :D

PS:
I hear Shonda Rhimes has every intention of shoe-horning Pacey [Joshua Jackson] into Seattle Grace (and Cristina's bed) the second the strike is over


źródło: Ausiello
<<

AGNES

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 28

Postdodano 13 sty 2008, o 19:25

Re: 4x11 - Lay Your Hands On Me


odcinek ogólnie nie najgorszy
Mer/Der wiadomo że oni i tak będa razem, ale narazie mam ich dość, w sumie najbardziej ich lubię jak nie są razem, wtedy mają fajne sceny i wogóle, zwalają winę jedno na drugie i w sumie nie wiadomo o co im chodzi, Der/Rose zobaczymy jak to będzie, jakoś za nią nie przepadam,ale mam nadzieję ,ze troszkę ożywi sytuację

Bailey - może jej to coś uświadomi, to jak dzisiaj zwracała sie do Tuckera troszkę przypomniało mi sytuacje z matką Mer i jej ojcem, ona w sumie podobnie go traktowała i nienajlepiej sie to skonczyło

George- boże mam go max dość, dobrze że się wyprowadzi ale to mieszkanie z Lexi ...
Alex/Izz nie miałabym nic przeciwko, ostatnio jestem na etapie wszyscy tylko nie George
ale ze smutkiem stwierdzam ,że to już nie to co 1 czy 2 sezon, czym dalej tym gorzej niestety
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 13 sty 2008, o 19:48

Re: 4x11 - Lay Your Hands On Me


Izzie - podobała mi się scena w której Izz powiedziała matce George'a że on i Callie nie są już razem ;D

Bailey - szkoda mi jej. myślałam, że wypadek ich syna coś im uświadomi i że trochę ich zbliży do siebie, ale niestety.

Hahn/Sloan - na początku bardzo jej nie lubiłam, ale ostatnio jakaś taka fajniejsza jest. czekam na rozwój związku Hahn/Sloan bo myślę, że może być ciekawie ;D w tym odcinku trochę chemii między nimi latało ;)

Mer/Der - wiadomo. nie będę powtarzać. tylko dziwi mnie, że D. niby tak zależało na M., budowa wspólnego domu itp., a potem tak szybko się umówił z Rose
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 13 sty 2008, o 23:33

Re: 4x11 - Lay Your Hands On Me


Paulina napisał(a):I hear Shonda Rhimes has every intention of shoe-horning Pacey [Joshua Jackson] into Seattle Grace (and Cristina's bed) the second the strike is over


o :) josuha + cristina ;) moze byc ciekawie :)

juliee napisał(a):Mer/Der - wiadomo. nie będę powtarzać. tylko dziwi mnie, że D. niby tak zależało na M., budowa wspólnego domu itp., a potem tak szybko się umówił z Rose


ja si emu nie dziwie.. ma juz dosc tych nei pewnosci z mer i po prostu chce szybko dzialac szczgolnie ze widac juz ta chemie miedzy nimi :)
Obrazek
<<

AGNES

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 28

Postdodano 13 sty 2008, o 23:58

Re: 4x11 - Lay Your Hands On Me


fajnie ,że Joshua się pojawi :)

w tym odcinku i Izz i George trochę zamętu wprowadzili , Izz bosko poinformowała matke Georga :D a ta jak wyskoczyła z tym żółtym kubraczkiem myślałam ,że padnę no i George Mer powiedział o Rose
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 14 sty 2008, o 12:15

Re: 4x11 - Lay Your Hands On Me


Szkoda ż Mer i derek się rozstali - ale może da jej to wreszcie do myślenia i otworzy się na związki:)
Dla mnie ostatnio parą nr 1 jest Sloan i Hahn - no po prostu perfect :)))
Ogólnie odcinek rewelacyjny - serail po przerwie trzyma klasę;P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 20 sty 2008, o 10:35

Re: 4x11 - Lay Your Hands On Me


Mer/Der - skończyli już to całe mieszanie z ich strony? czy to tylko przestój przed kolejną rundą? :/ Strasznie to już nudne..

Alex/Izzie - zgadzam się dokładnie z Pauliną - między nimi zawsze jest chemia, nawet jeśli są to całkiem zwyczajne sceny :) Chociaż sama nie wiem, czy chciałabym ich widzieć razem po tych całych akcjach Izzie, ale jeśli taki jest zamysł, to na pewno będzie ciekawie ;) Mimo że już się pogodziłam z myślą, że AI nie będzie i liczyłam na Alex/Lexi :roll:

George - szkoda, że nie pojechał z mamusią, tam by się miał dobrze, zajęto by się nim i przynajmniej nie trzeba by go już dłużej oglądać na ekranie.

Bailey - może teraz w końcu zrozumie, że nawet tak odpowiedzialna praca powinna mieć swoje granice. Praca to praca, rodzina ważniejsza, a ona jest na tak wysokim stanowisku, że nie miałaby problemów z delegowaniem obowiązków, pod warunkiem, że nie będzie chciała robić wszystkiego sama, jak dotychczas.

Alex miał niezłą minę, jak mu ta babka powiedziała, że był słodkim chłopem ;)

Sloan/Hahn jak na razie mnie nie ruszają, pewnie dlatego, że jakoś do tej całej Hahn nie mogę się przekonać.

Super, że będzie Joshua! :)
<<

Liwia

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 46

Postdodano 23 sty 2008, o 18:44

Re: 4x11 - Lay Your Hands On Me


A ja wciąż jestem za Mer/Der. Oni są dla siebie stworzeni,pasuja do siebie i jestem pewna,że i tak wkrótce do siebie wrócą,musza. Chociaż też już mnie M. wkurzała,no bo to robienie z niej takiej zagmatwanej i po przejściach rzeczywiście robiło sie juz nudne,żal mi troche D. bo sie starał bardzo....

Sloan/Hahn - Tak! NIe moge się doczekać,niespodziewanie polubiłam H.

Ja tez bym chciała ,żeby Izzie była z Alexem,tylko,żeby byli już ze sobą tak na dobre,bo między nimi rzeczywiście zawsze jest chemia...

No i B. strasznie zatraciła się w tej pracy,mogłaby w końcu zwrócić uwagę na męża,postarac się,bo tak w sumie to żal mi jej.

Ale brakuje mi Burke'a. Christina bez niego rzeczywiście jakas robotowa...
LOGAN: I'll do that. It'll be faster, I type ninety words a minute.
RORY: You do?
LOGAN: You really did only like me for my looks, huh?

Obrazek
B/C ♥
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 31 mar 2008, o 01:14

Re: 4x11 - Lay Your Hands On Me

Cristina znowu dupa z kardio?:(
Ahh, jednak będzie ok, już przewiduje co będzie w kolejnym odcinku. Co? Oczywiście Hahn pomyśli sobie: Ta Cristina to jednak jest dobry chirurg, miała okazje na tak rzadki zabieg ale trzymała pacjenta za rękę.
I wiadomo co dalej, dalej będzie to że będzie jej asystować przy każdej operacji. ;p

Callie mnie nadal wkurza, czy nie mogli jej całkiem wywalić z serialu?

Mer mnie wkurza tym swoim "za szybko" i tym jej przeciąganiem słów...
Rozmowa Mer i Der o tym że nie może mu zaufać była okropna, rzygać mi się chciało jak na to patrzyłem, raz że nie są za ładni, dwa że są bardzo nudni, no a trzy to że jest ich za dużo w tym serialu, ich w sensie razem.

Izz z mamą Georgea, LOL, siara, wtopa, wszystko... ;p

Osobiście uważam że George serio jest debilem i po co w ogóle gadał o tym pocałunku. ;/ I po co w tych serialach ludzie zaczynają gadać coś czego nie chcą rozpowiadać myśląc że ta druga osoba już o tym wie?!(Izz i mama G, G i mer).

Ale Bailey dogadała Hahn! :D Swoją drogą bardzo mi jej szkoda było, sprawa z synkiem - masakra, sprawa z mężem - masakra... Prawdopodobnie szykuje się kolejny rozwód w serialu. Trochę rozumiem Tackera, ona pracuje od rana do nocy 7 dni w tygodniu, jedyny czas kiedy będą mogli spędzić razem to urlop czy coś... Ale z drugiej strony, ona ratuje ludzi i czy on tego nie rozumie?! On właśnie to powinien najlepiej rozumieć po tym co sam przeżył w 2 sezonie...

Jak przyprowadzili tą uzdrowicielkę do Tack'a to prawie nie spadłem z fotela. Po co w ogóle wymyślają takie śmieszne wątki? Pomaca ręką i uzdrowi, albo zamknie oczy posiedzi chwile cicho i już wie że Karev w przeszłości przeżył coś strasznego, no głupie to jest i już.

Ta scena jak wszyscy w oczekiwaniu patrzyli na uzdrowicielkę i familie Bailey - ;D

Ale mnie Wkurza że Alex i Izz za plecami obmawiają moją ulubioną bohaterkę. :D Cristine ofc!

Te seriale to są głupie jednak, nie wiem za co ja lubię Grey's.. ;p

Teraz kurde czekać na następny odcinek już muszę. ;/ Nawet nie wiem kiedy on jest. ;/ A sprawdzać mi się nie chce. ;/

O jaa, ale się rozpisałem przez ten odcinek. Pewnie dlatego że oglądałem na raty i co chwila coś dopisywałem. ;p
We Are The World haiti
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 4x11 - Lay Your Hands On Me
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.