Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

4x11 Crawl Space » Zakończone Seriale » Breaking Bad • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 4 wrz 2011, o 20:26

4x11 Crawl Space

Spoiler:

Data emisji: 25.09.2011
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 27 wrz 2011, o 20:59

Odp: 4x11 Crawl Space


WOW, co za odcinek! :P
Po dość spokojnym początku, pod koniec odcinek po prostu eksplodował! :D
Jessie zatroszczył się o Walta i dzięki niemu Gus tylko zwolnił ze służby White'a.
Hank odpuścił sobie fabrykę i ruszyć na pralnię chemiczną, cwany z niego lis. Walt spowodował ostry wypadek, aby tylko jego szwagier nie zobaczył pralni.
Od momentu kiedy Walt poznał, że ktoś gotował w laboratorium oprócz niego, akcja zawrotnie przyspieszyła.
Jessie siedzący sobie z dziewczyną i młodym, grający w gierkę, a tu przychodzi Walt w opłakanym stanie prosząc go o pomoc. To się zmieniło. Rozwój bohaterów w tym serialu jest niesamowity.
Jessie wytknął Waltowi brak jego pomocy, gdy sam jej potrzebował. I Walt został wielokrotnie porażony i wywieziony na pustynię. :P
Gus wyglądał na naprawdę wkurzonego, a Walt swoim "Albo co?" tylko podsycał i tak gorącą atmosferę. Hank trafił na celownik po odkryciu pralni, a Walt został całkowicie odizolowany od Pinkmana, bo w innym przypadku jego rodzina zostanie wymordowana. To się porobiło...I to jest tylko jedna strona medalu.
Wiedziałem, że pożyczenie Tedowi kasy będzie miało większy wpływ na akcję w tym sezonie. :P Beneke oczywiście nie chciał po dobroci spłacił długu w Skarbówce, to Skyler musiała go do tego zmusił przy pomocy "A-Teamu" Saula. :D Scena wypisywania czeku i próba ucieczki Teda jest zdecydowanie drugą najlepszą sceną odcinka. :) Pierwsze ujęcie na dywan - po prostu wiedziałem, że ktoś się o niego wyrżnie w nieodpowiednim momencie...i stało się. :D :D
Saul jest genialną postacią, potwierdza to na każdym kroku. :D
Walt i jego panika w gabinecie Saula. Zdobywa numer człowieka, dzięki któremu będzie mógł zniknąć z rodziną. A Saul dzwoni anonimowo do DEA, że Hankowi grozi niebezpieczeństwo. Nieźle...i tak najlepsze zostaje na koniec.
Walt wbiega do domu i szuka pieniędzy...ups. Z początku histeria przemienia się w szaleńczy śmiech. To było mocne! :D
W tym momencie jeszcze Marie dzwoni do Skyler, że ktoś zawiadomił DEA o planowanym ataku na Hanka...
Przegenialna i najlepsza scena odcinka, bez dwóch zdań! I te ujęcie na koniec, na Walta leżącego na piasku pod domem. Cudowne!
Nie mogę się doczekać kolejnych dwóch odcinków...CHCĘ JE JUŻ OBEJRZEĆ! NATYCHMIAST! :D
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 27 wrz 2011, o 22:48

Odp: 4x11 Crawl Space


OMG! Właśnie obejrzałem i po prostu nie jestem w stanie nic napisać. Zmiażdżył, zrył banie i zjadł mi wszystkie paznokcie! Nie mogę się pozbierać, jeden z najlepszych, jak nie najlepszy odcinek Breaking Bad!

Jak ochłonę, to napiszę coś więcej...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 1 paź 2011, o 17:14

Odp: 4x11 Crawl Space


OMG... Właśnie skończyłam oglądać i ostatnie sceny w domu Walta po prostu posiekły mi mózg. Szał Waltera, jego paniczne poszukiwanie kasy, przerażenie Skylar i ten śmiech... Zdecydowanie jeden z lepszych odcinków.
Jessie się przywiązał do Mike'a, z Gusem nie układa mu się nie najgorzej, faktycznie może zmienić zdanie co do Walta. A wtedy to już będzie tragedia.
Hank w kłopotach, aż się boję co z tego wyniknie.
Wszystko się poplątało i pokomplikowało, ale w sumie to bardzo dobrze bo spodziewam się po tym co dziś zobaczyłam na prawdę mocnego finału i mam nadzieję, że się nie zawiodę.
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 2 paź 2011, o 12:42

Odp: 4x11 Crawl Space


No końcówka to już wogóle zmiażdzyła, od wywiezienia Walta na pustynie.
Walt to ma tupet odzywać sie tak do Gusa , choć zawdzięcza życie głównie Jessiemu , a to sie jeszcze może zmienić.
Panika i strach zagrana świetnie i ten śmiech , mina Sky i widok z góry dokonały dzieła.
Naprawde zapowiada sie ostra jazda w tych dwóch ostatnich odcinkach!
Śmiesznie też pożegnano Teda ( od poczatku wiedziałem , że coś będzie z tym dywanem :) ) , szkoda go troche, ale jeden problem z głowy bynajmniej.
Walt ma tyle na głowie , że sie dziwie czemu wcześniej nie zwariował :) , spowodował wypadek byle nie jechać do pralni no i dzięki temu unieruchomił Hanka na pare dni. Ale jakby jeszcze tak Hank zaczął węszyć koło Walta, próbował wytłumaczyć jego dziwne zachowanie, wtedy dopiero by sie narobiło.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 4 paź 2011, o 23:46

Odp: 4x11 Crawl Space


W końcu ochłonąłem, mam chwilę czasu, więc mogę coś wyskrobać o tym przegenialnym odcinku.

Zacznę od końca. Świetny dialog Waltera i Gusa. Walt jak zwykle musiał przykozaczyć i nie okazał żadnej skruchy, czy czegoś w tym rodzaju. Zastanawiam się, czy on w ogóle jeszcze posiada uczucia. Gus jak zwykle bezwzględny, potrafiący posunąć się do każdego kroku. Zaszantażował Walta, że jeżeli przeszkodzi mu w zabiciu Hanka, to ten zabije jego żonę, syna oraz córeczkę. Nienawidzę Gusa, czekam tylko na moment kiedy zobaczę go jako trupa.

Walter w panice biegnie do Saula, by załatwił mu nowe tożsamości dla jego rodziny oraz by zadzwonił na policję i ostrzegł ich o ataku na Hanka. Wraca do domu i okazuje się, że nie ma wystarczająco dużo pięniędzy, bo Skyler dała część Tedowi. No i ten strach w oczach Waltera przeradzający się w dziki śmiech! Te ujęcie kamery z góry na Waltera leżącego pod podłogą - genialne. Cała scena niesamowita, przepełniona wszelkimi emocjami. Chyba żaden serial nie podziałał na mnie tak jak właśnie Breaking Bad w tej scenie. Serce zaczęło mi kołotać i bałem się razem z Walterem. Ach, bezcenne uczucie!

Haha, śmierć Teda śmieszna trochę. :P Takie rozwiązanie sytuacji to tylko w Breaking Bad. :D Najlepsza drużyna Saula i dywanik. :D

Hank coraz bliżej. Odkrył już pralnię, ale Walter powodując wypadek uniemożliwił obserwację pralni. Ale teraz po tym telefonie do policji Hank będzie miał stuprocentową pewność, że Gus handluje metą... Nie mogę się doczekać dalszego rozwoju sytuacji i właśnie biorę się za 12 odcinek. :)
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 7 paź 2011, o 23:52

Odp: 4x11 Crawl Space


Co za miażdżąca końcówka! Po prostu fenomenalnie zrobione. Walter w panice próbuje uciec z rodziną od swojego dawnego życia, chce zniknąć, ale ostatecznie okazuje się że nie ma pieniędzy bo Skylar oddała je by chronić rodzinę. I wtedy Walter wybucha. Jego opętańczy śmiech, oddalająca się kamera przez wejście do piwnicy i to rytmiczne bicie. Jedna z najlepszych scen w telewizji w tym roku. Jakby tego było mało w tle było słychać telefon, który zwiastował kolejną bombę, okazuje się że to Marie dzwoni bo DEA dostało cynk że Hank może zginąć. I ta postawa Skylar. Szykuje się mocny finał, zapewne z jakąś śmiercią.

Inna świetna scena to ta jak Walt rozmawia z Gustavo. Ten pierwszy pokazał jaki jest bezczelny i arogancki, a ten drugi jaki okrutny i pewny siebie. Strasznie mi się podobało jak rozmowa trwała przy oddalonej kamerze, a po niebie przelatywały chmury rzucające cień na ziemię. Genialnie zmontowane.

Świetn tez był początek - Jesse ratujący Gusa i Mika, postawa lekarzy i w końcu wyzdrowienie Fringa. Dobry też był moment jak Jesse stał przy lodówce z krwią a lekarz mówił o nim. No i ta końcowa rozmowa jak mimo wszystko prosi Gustava by nie zabijał pana White'a. Swoją droga podoba mi się jak ładnie wyewoluowała jego postać i jak zamieniły się rolę - teraz to Walt nachodzi jego podczas spotkań z bliskimi.

Saul xD chyba najbardziej zadziwiający moment odcinka ;) problem z głowy czy kolejne komplikacja? raczej to drugie.

Kolejny genialny moment to spotkanie z Salamankiem. Brakowało mi tylko szaleńczego ding na końcu ich spotkanie.

 


  • Podobne tematy do 4x11 Crawl Space
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.