Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

4x10 - Welcome to Kanagawa » Desperate Housewives » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 3 gru 2007, o 09:35

4x10 - Welcome to Kanagawa

With Mrs. McCluskey's house completely destroyed, Lynette faces the possibility that her family and Ida Greenberg may not have survived; Katherine finds out that someone knows the truth about her mysterious past; and the residents of Wisteria Lane begin to rebuild their lives after the deadly tornado.
Viewers finally learn the secret Adam's been hiding. Carlos is paralyzed. A memorial service at a church is packed with mourners. Bree is rescued from her demolished home. Adam and Katherine ID a dead body at the morgue. Mike's at a rehab center. Andrew is set up with two different gay contractors. Two of the women help Ida Greenberg's nephew load his aunt's possessions into his van. One of the women attends the wake of a man.

This was the last episode to be completed prior to the 2007 Writers Guild of America strike.

Data emisji: 6 stycznia 2008
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 31 gru 2007, o 03:33

Re: 4x10 - TBA (spoiler)


dziesiąty odcinek ma tytuł "Welcome to Kanagawa" i zostanie wyemitowany już 6 stycznia! :)

In the aftermath of the tornado, the residents of Wisteria Lane try to rebuild their lives. Katherine discovers someone may know her secret while Lynette faces the possibility of her family's fate.
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 7 sty 2008, o 18:04

Re: 4x10 - Welcome to Kanagawa


W zasadzie nudny odcinek. Najbardziej mnie raziło, że wszyscy już niby mają w domkach posprzątane, ogień pali się w kominkach, Bree piecze muffinki... a na zewnątrz jedno wielkie wysypisko - meble, ubrania, zabawki itp. :|

Kompletnie nie spodziewałam się, że Carlos straci wzrok. To takie... nie w stylu DH :P

Generalnie, opróczi nformacji, że rodzina Lynette żyje, nie dowiedzieliśmy sie niczego nowego. To miały niby być dwa najlepsze epy DH, a tu taka porażka :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

bushmen

Nowy użytkownik

Posty: 5

Postdodano 8 sty 2008, o 01:20

Re: 4x10 - Welcome to Kanagawa


Niestety zgodzę sie z aja, serial pooglądałem bez polskich napisów bo nie umiałem wytrzymać z ciekawości co tam sie wydarzyło :) Pierwsze pięć minut dość ciekawe, chwilka niepewności czy Tom i dzieci żyją, (krótki flesz, jakby wyglądało życie Lynette bez kogoś z nich) a tu bum, nic nikomu sie nie stało (na szczęście). Kolejna część odcinka trochę przegadana... Dość zabawna historia z Bree i Andre :) Świetna w odcinku była Gabi, jej zachowanie na pogrzebie, w garażu Alla, miód :) Ciekawy jestem jej reakcji na chorobę Carlosa i brak pieniędzy.. Ogólnie odcinek nie najgorszy ale spodziewałem sie czegoś więcej. Wiadomo coś o emisji kolejnych epizodów?
Obejrzane:
The O.C., One Tree Hill, Heroes, Prison Break, Lost, Dexter, Eureka, Desparate Housewives, Jericho, Veronica Mars, Hidden Palms

W trakcie:
Soprano, Gossip Girl, Grey's Anatomy
<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 8 sty 2008, o 01:26

Re: 4x10 - Welcome to Kanagawa


zdecydowanie dziwny ten odcinek... a tego flesha jakby wygladalo zycie lynette to jakos przegapilam albo nie bylo go w tym co sciagnelam.. skyszalam pogloski ze to niby season finalle jest.. :(
Obrazek
<<

bushmen

Nowy użytkownik

Posty: 5

Postdodano 8 sty 2008, o 19:28

Re: 4x10 - Welcome to Kanagawa


Chodziło mi raczej, ze pomyślałem szybko jakby wyglądało jej życie.. Jezeli to finał sezonu to masakra poprostu, nic nie wyjaśnili szczególnie wątku z nową rodziną ;/ Czekamy na koniec strajku scenarzystów..
Obejrzane:
The O.C., One Tree Hill, Heroes, Prison Break, Lost, Dexter, Eureka, Desparate Housewives, Jericho, Veronica Mars, Hidden Palms

W trakcie:
Soprano, Gossip Girl, Grey's Anatomy
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 8 sty 2008, o 19:48

Re: 4x10 - Welcome to Kanagawa


Mi tam odcinek się podobał. Szkdoa, że był to finałowy odcinek, bo w sumie nic za bardzo w nim nie wyjaśnili, nadal nie wiemy o co chodzi z Dylan, co napisała ta ciotka na tej kartce. Oczywiście mam nadzieję, że będzie 5 sezon i niech ten strajk się wreszcie skończy.
A w odcinku dobre było: zachowanie Gabby, była wprost genialna we wszystkich scenach; scena kolacji u Susan z Walterem i Andrew; zaskoczyła mnie utrata wzroku przez Carlosa, to może być teraz ciekawy wątek.
To teraz pozostaje tylko czekać na termin następnego sezonu. :D
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 8 sty 2008, o 22:15

Re: 4x10 - Welcome to Kanagawa


A ja czytalem gdzies na zagarnicznej stronie, ze jak scenarzysci dojda w miare szybko do porozumienia to nakreca nastepne odcinki 4 serii (lecz 4 seria napewno nie bedzie liczyla tylu odcinkow ile poprzednie sezony).
trust him... he's a doctor!
<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 8 sty 2008, o 22:45

Re: 4x10 - Welcome to Kanagawa


no bo to nie jest chyba potwierdzone ze to season finalle bylo.. tylko napisalam ze tak gdzies slyszalam a wszysyc juz sie przerazaj ze to koniec ;p
Obrazek
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 10 sty 2008, o 00:59

Re: 4x10 - Welcome to Kanagawa


Bo to prawie pewne, że na ten sezon to już koniec wszystkich seriali. Końca strajku nie widać, a nawet jakby się skończył w tej chwili to by raczej nie zdążyli nic wyprodukować. Lepiej miejcie nadzieję, że strajk się wreszcie skończy i ża na kolejny sezon z czymkolwiek zdążą :P

W tym odcinku naprawdę podobało mi się tylko jedno - Bree i Andrew :hihi:
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 11 sty 2008, o 22:24

Re: 4x10 - Welcome to Kanagawa


Gabi była pierwsza klasa w garażu no i upokarzające wyjście z kościoła...

Susan też była niezła, żeby zatrzymać Bree... szkoda mi Carlosa...
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 20 sty 2008, o 00:43

Re: 4x10 - Welcome to Kanagawa


Zaczynam żałować, że nie zwolniłam z oglądaniem na tyle, aby mieć odcinki aż do czasu dokręcenia nowych :P

Cieszę się, że rodzinka Lyn cała i w komplecie wyszła z tej akcji z tornadem. Lyn ładnie postąpiła odnośnie życzenia Idy i rozsypaniem jej prochów na boisku :) Swoją drogą - uciekająca Lyn :hihi:

No i Carlos.. stracił wzrok? :o Nie dziwię mu się, że boi się powiedzieć Gabi, jakoś nie wydaje mi się, aby ona miała z nim zostać w takim wypadku.. kocha go, ale i tak zawsze myśli o sobie. No chyba że tym razem jej po prostu nie doceniam ;)

Edie.. na samym początku miałam ochotę jej przyłożyć za te teksty o fałszywej nadziei, co za głupia baba - zero wyobraźni :P

Bree/Andrew i pomysł z tym kolesiem :hihi: Susan pomieszała nieco szyki ;) No i brakuje Mike'a.. :/

 


  • Podobne tematy do 4x10 - Welcome to Kanagawa
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.