Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

4x10 - The Legend » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

2008

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 1 lis 2008, o 03:37

4x10 - The Legend

Spoiler:


Premiera: 10 listopad 2008
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 11 lis 2008, o 18:29

Re: 4x10 - The Legend


Jeny, coraz głupsze sie to robi. Nie mogliby już czegoś podsumować jakoś? A nie ciągną ciagle ten sam wątek... Michal z rakiem móżgu (?). Ciekawe czy pójdzie na operacje, z nim nigdy nic nie wiadomo ;] I ciekawe jak sie dostaną do Scylli... Dużo zagadek, jak zawsze...
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 11 lis 2008, o 22:18

Re: 4x10 - The Legend


Alex dobrze się zachował jeśli chodzi o ciało Brada... I na początku odcinka i na końcu.

A T-B też chyba miał miłe wspomnienia z Bradem, bo tą bajeczkę wymyślił na poczekaniu.

Wy też to widzieliście? Link miał tatuaże na rękach, których wcześniej nie posiadał...

No cóż, scenarzyści jak zwykle Sucre wpakowali w jakieś gówno, ten chłopak to ma pecha, na prawdę, już w którymś z poprzednich tematów to pisałem.

Sekretareczka była podstawiona od początku, a tak myślałem że jest po dobrej stronie, ale żeby od samego początku? T-B wsadził nosa w to, i jak zwykle mu się udało...

Mike z guzem mózgu, na bank przez te dwa dni pogorszy się tak mocno że nie dotrwa do końca akcji, ale to normalne, to film.
We Are The World haiti
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 11 lis 2008, o 23:57

Re: 4x10 - The Legend


Może serial się skończy jak Majkel nie przeżyję operacji? W tedy to by była dramatyczna końcówka :D A odcinek był taki sobie, jak dla mnie za wolno im idzie to dobieranie się do Scylli. Wcześniej przez kilka odcinków łapali dyski, a teraz będą przez następne dostawać się do środka i trafiać na zagadki jak w Cube :] Brada mi coraz bardziej szkoda, ale trudno coś trzeba było zrobić żeby ludzie pozapamiętywali odcinki. vanlty piszesz o tatuażach u Linka, mi też się tak wydaję, a ja się zastanawiam czy Bellick nie powinien być trochę bardziej "zmaltretowany" bo sposób w jaki zginął był dość brutalny, a teraz wygląda lepiej niż za życia :) Najbardziej się zdziwiłem że sekretarka okazała się agentką, ciekawe co teraz zrobi T-Bag^^ już się nie mogę doczekać :]
<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 11 lis 2008, o 23:57

Re: 4x10 - The Legend


Eee tam Mike nie pójdzie na operacje :D Pewnie weźmie nożyczki i sam wytnie góza, albo mu Sara pomoże... Odcinek bym ocenił na 7/10. Taki ot sobie. Mam nadzieję że na tym sezonie skończą ten serial.
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 12 lis 2008, o 00:08

Re: 4x10 - The Legend


No czy ja wiem czy to była taka brutalna śmierć? Tyle tylko że ciśnienie wody go uderzyło, więc mogło być w tym sensie brutalnie, ale rozlewu krwi na pewno nie było. Sińce, to inna sprawa, no ale pewnie odbył pielęgnacje w zakładzie jakimś pogrzebowym, czy coś.
We Are The World haiti
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 12 lis 2008, o 00:12

Re: 4x10 - The Legend


No tak tyle że jak go uderza woda z taką siłą to leci na ścianę, zanim wyleci z rury to się ostro poobija i on samego długiego pobytu pod wodą powinien chociaż trochę nadgnić. A nie wiem czy tak szybko by się zajęli jego ciałem i usunęli wszystkie rany bo w serialu wiele czasu chyba nie minęło. Zresztą, mniejsza z tym, to przecież Prison Break :D
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 12 lis 2008, o 00:25

Re: 4x10 - The Legend


No ale powiedz mi, w jaką ścianę miał uderzyć, skoro prąd leciał w stronę gdzie ścian nie było? ;p A od pobytu pod wodą może jedynie zrobić się bardzo siny, ale wątpię że go tam długo trzymali, bo między jednym odcinkiem a drugim minął tylko czas jak wyszli z GATE i przybyli do magazynu. Dlaczego tak sądzę? Bo pewnie od razu po przybyciu rozmawiali z Selfem, a wątpię żeby czekali z powiedzeniem mu o Bradzie.
We Are The World haiti
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 13 lis 2008, o 21:01

Re: 4x10 - The Legend


Coraz gorszy ten Prison Break ale i tak nieźle sobie radzą z utrzymywaniem akcji przez 4 sezony!
Obrazek
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 17 lis 2008, o 00:15

Re: 4x10 - The Legend


Czesiek_PL napisał(a):No tak tyle że jak go uderza woda z taką siłą to leci na ścianę, zanim wyleci z rury to się ostro poobija i on samego długiego pobytu pod wodą powinien chociaż trochę nadgnić. A nie wiem czy tak szybko by się zajęli jego ciałem i usunęli wszystkie rany bo w serialu wiele czasu chyba nie minęło. Zresztą, mniejsza z tym, to przecież Prison Break :D



dokładnie nie powinien mieć czaszki a co dopiero taki "zdrowy" wygląd...

co do Michaela to lekka przesada bylo woadome od pierwszego odcinka tego sezonu o tej chorobie z kazdym kolejnym kots sie dowiadywal z ekipy ze cos nie halo jest... i nagle jutro operacja i nie ma innego wyjscia... bez badań dodatkowych przed operacja itd.... zreszta zapewne uda sie na nia i po paru godzinach po niej bedzie kierowal akcja...

 


  • Podobne tematy do 4x10 - The Legend
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.