Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

4x10 - The Children » TOP 5 » Game of Thrones • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 5 cze 2014, o 19:30

4x10 - The Children

Spoiler:


Data emisji: 15.06.2014
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 16 cze 2014, o 22:46

Odp: 4x10 - The Children


Świetna spotkanie Jona z Dzikimi. Stannis Baratheon. A niech mnie, ale zrobił wejście. Nie spodziewałam się go. Wrony palą zmarłych a Jon pali Ygritte. Jestem ciekawa jak po pojawieniu się Stannisa potoczą się plany Jona dotyczące Dzikich.
Cersei wyznaje ojcu prawdę o dzieciach, ta kobieta już chyba całkiem oszalała. Ale nie opuści dziecka i zrobi wszystko by z nim zostać. Tylko w co ona gra z Jaimem?
U Dany sprawy dalej się sypią, starzy niewolnicy chcą wrócić do niewoli i pracy by mieć cel w życiu. A co gorsza Drogon wyrywa się spod kontroli i zabija dziecko. Straszna scena zakucia i zamknięcia pozostałych smoków.
Bran wreszcie dotarł do Drzewa ze swojego snu i znalazł trójoką wronę. Zabójcze szkielety były ekstra dziwne, nie mam pojęcia o co chodziło, Jojen nie żyje, Dziecko miotające ognistymi kulami - kumulacja dziwności i niezrozumienia w tym momencie odcinka u mnie wystąpiła. Nie mam pojęcia o co w tym wszystkim chodziło.
Brienn i Podrick znaleźli Aryę i Ogara. Piękna rozmowa Brienn z Aryą, pytanie dlaczego nie obroniła jej matki i Ogar wymieniający po kolei każdą zmarłą osobę z rodziny Aryi.
Walka Brienn z Ogarem - to powinna być walka o życie Tyriona, niesamowita, oboje byli siebie warci. Ostatnia rozmowa Ogara z Aryą przykra. Ale nie dziwę się, że go nie dobiła. Prawdę powiedziawszy ten wątek był dla mnie w tym odcinku najlepszy i najciekawszy. Ciekawe co teraz zrobi Brienn, pewnie uda się jednak do Zamku Lysy, chociaż kto wie. Arya wreszcie płynie do Braavos! Teraz jej losów jestem chyba najbardziej ciekawa.
Jaime przychodzi na ratunek Tyrionowi, a on wykorzystuje okazję. Shae w łóżku Tywina?! Nie spodziewałam się tego tak jak nie spodziewałam się, że ją zabije.
Genialny koniec dla Tywina - zabity przez swojego syna, któremu przez całe jego życie życzył śmierci i to w latrynie. Varys pomaga mu uciec i kiedy słyszy dzwony wie, że nie ma do czego wracać i odchodzi z nim.
Bardzo dobry finał. Co teraz z Jaimem? Cersei sobie poradzi, będzie dalej panować w imieniu swojego syna, nie da sobą pomiatać. Co Tyrionem? Teraz jest w zasadzie nikim, jak sobie poradzi, czy Varys z nim zostanie?
Co dalej z Dzikimi i Stannisem? Czy Arya spotka mężczyznę bez twarzy?
Czy kiedykolwiek będzie mi dane zrozumieć o co chodzi z tym Drzewnym człowiekiem? xD
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 18 cze 2014, o 00:35

Odp: 4x10 - The Children


Ale końcówka! Bardzo mi się podobał ten odcinek! Poprzedni też. Jestem z tych którym wiele do szczęścia nie trzeba.

Zabieram się ostro za książki bo muszę się dowiedzieć wcześniej co będzie dalej, nie mam zamiaru czekać do kwietnia 2015.
We Are The World haiti
<<

Zbych

Nowy użytkownik

Posty: 1

Lokalizacja: Cieszyn

Ulubiony serial:
Gra o tron

Postdodano 4 wrz 2014, o 11:24

Odp: 4x10 - The Children


Dobry pomysł, też mam teraz troszkę czasu wolnego to może przeczytam książkę, bo czekając zwariuje.
Wszystko co zdrowe,
nie jest mi obce.
<<

qwer871

Nowy użytkownik

Posty: 3

Lokalizacja: Tarnobrzeg

Ulubiony serial:
Gra o tron

gadu:
3801283

Postdodano 13 lis 2014, o 14:50

Odp: 4x10 - The Children


Kurcze, teraz tyle czekać na 5 sezon :( Ale końcówka trzyma w napięciu!
<<

Lichannoosee

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 3

Ulubiony serial:
True Blood, Breaking Bad

Postdodano 3 gru 2014, o 10:11

Odp: 4x10 - The Children


A miał być wątek
Spoiler:
i co i nic, a jest to bardzo ciekawy wątek w książce choć jeszcze nie rozwinięty. Najciekawsze jest to że w 5 sezonie ma być już scena z końcówki tańca ze smokami. Jak tak dalej pójdzie to chyba z końcem 2015 powinniśmy się spodziewać kolejnej części :) - great :)
<<

konieszna

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 3

Ulubiony serial:
game of thrones

Postdodano 16 gru 2014, o 11:01

Odp: 4x10 - The Children


Serio? może być to prawdopodobne??!!! Aaaaa :D
<<

Wioolka

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 22 gru 2014, o 21:24

Odp: 4x10 - The Children


Od tego czekania na kolejny sezon można tylko nogami przebierać :/ Rozumiem,że mieli problemy, ale zbyt ciekawy ten seria by nie oczekiwać na dalsze odcinki :)
<<

tomeknowicki

Nowy użytkownik

Posty: 3

Lokalizacja: Radom

Ulubiony serial:
Silicon Valley

Postdodano 23 gru 2014, o 20:42

Odp: 4x10 - The Children


Świetny serial, tylko to czekanie na kolejne odcinki tak się dłuży.
<<

AntoniMesla

Nowy użytkownik

Posty: 7

Postdodano 12 sty 2015, o 13:25

Odp: 4x10 - The Children


długo trzeba czekać, a czy ktoś się orientuje kiedy ma wyjść kolejny sezon? bo już doczekać się nie można :P
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 12 sty 2015, o 14:41

Odp: 4x10 - The Children


April 12, 2015 - 14 kwietnia 2015 roku.
http://en.wikipedia.org/wiki/Game_of_Th ... eason_5%29
<<

maniak1

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 2

Ulubiony serial:
gra o tron

gadu:
567888

Postdodano 15 sty 2015, o 14:57

Odp: 4x10 - The Children


już się nie mogę doczekać. W książce 5 części (a tu będzie połączona akcja z 4 i 5 części) dużo ciekawych rzeczy się działo
<<

AntoniMesla

Nowy użytkownik

Posty: 7

Postdodano 19 sty 2015, o 14:22

Odp: 4x10 - The Children


pozostaje czekać do połowy kwietnia żeby zobaczyć ekranizację :P szkoda, że tak świetne seriale są tak rzadko wypuszczane :/
<<

LukaszBazz

Nowy użytkownik

Posty: 9

Ulubiony serial:
Gra o Tron

gadu:
1252145

Postdodano 20 sty 2015, o 12:31

Odp: 4x10 - The Children


serial jest genialną ekranizacją książki... można powiedzieć, że dobór obsady aktorskiej również jest genialny ! :) pozostaje czekać na kolejne odcinki :P

 


  • Podobne tematy do 4x10 - The Children
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.