Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

4x10 Salud » Zakończone Seriale » Breaking Bad • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 4 wrz 2011, o 20:26

4x10 Salud

Spoiler:

Data emisji: 18.09.2011
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 19 wrz 2011, o 21:08

Odp: 4x10 Salud


Już wiedziałem, że będzie tam trucizna od momentu w którym powiedział, że Pinkman to nałogowiec.
Trochę naciągane to jest, że większość ochroniarzy i ważnych gości kartelu piła i nie zostało wielu prostych ochroniarzy bo w takiej dużej organizacji muszą być niższe szczeble i ktoś na pewno obejmie dowództwo.

Ta willa pośrodku pustyni niezła chata :)
Ciekawe czy Boss Pinkmana przeżyje. Dodatkowym minusem jest to, że to co robił Pinkman w laboratorium nagrali kamerą więc chyba uda im się powtórzyć recepturę i będzie to wzmocnienie dla kartelu.
Obrazek
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 19 wrz 2011, o 21:29

Odp: 4x10 Salud


Zgadzam się z Tobą Taifun. To picie zatrutej wódki przez wszystkich bardzo naciągane. Też mi to się nie podobało. No, ale bądź co bądź Gus uratował sytuację i pokonał największego przeciwnika. Teraz tylko pytanie czy kartel po utracie swoich najważniejszych dalej będzie istniał, a jak tak to czy uda im się gotować taką mętę, co Jessie i Walter.

Nie spodziewałem się takiego posunięcia Skyler. Chociaż tonący brzytwy się chwyta, a Walter te 600 kawałków może odrobić w tydzień czy dwa. Niestety nie poszło po jej myśli i Ted zachował się jak półgłówek, wydając kasę na merola, zamiast spłacić skarbówkę. Ciekawe jak się wytłumaczy z kasy. Standardowy hazard? :D

W sumie mało Waltera dostaliśmy w tym odcinku. Tylko kilka scen z synek i to w zasadzie tyle.

Zero Hanka, Marie. Ubogi ten odcinek jeżeli chodzi o bohaterów...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 20 wrz 2011, o 00:14

Odp: 4x10 Salud


Co do Waltera to w ostatnich odcinkach jego akcje przewijam na playerze bo to najnudniejszy wątek.
Teraz tylko pytanie czy kartel po utracie swoich najważniejszych dalej będzie istniał

kartel to potężna organizacja więc pewnie ktoś zajmie ich miejsce choć jest też szansa, że się rozleci.
Ja na miejscu Gusa umieściłbym jako głowę kartelu kogoś zaufanego i współpracował.

W ogóle nie wiem po co Gus i Walter sprzedają - robią mete. Mają kasy w bród a nie mogą jej wydawać bo urząd skarbowy, AFT itd...

Nie wiem czy tylko mi ale Skyler staje się irytująca. Jest szansa, że Walter zmieni żonę? :P
Obrazek
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 20 wrz 2011, o 11:39

Odp: 4x10 Salud


A mi tam sie podobalo :p

Tak myslalem, ze to nie jest za dobry pomysl aby dac kase Ted'owi. Skyler jeszcze mu powiedziala, ze to kasa od niej, ciekawe jak zareaguje. Mam juz szczerze dosc tej Skyler, strasznie irytujaca babka :p

Na poczatku juz myslalem ze faktycznie zostawia tam Jessie'go, ale Gus poradzil sobie z meksykancami :p
No w sumie mozna powiedziec, ze to bylo troche naciagane, szef dostaje butelke jakiegos dobrego trunku i dzieli sie z wszystkimi. Mialem wlasnie takie przeczucie, tylko myslalem o jakiejs bombie jak zobaczylem zapakowany prezent a nie truciznie :p

Opowiesc Walta o ojcu troszke nudna i sie dluzyla.

Btw. Jessie znowu bohaterem :D
Obrazek
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 20 wrz 2011, o 16:09

Odp: 4x10 Salud


Genialny odcinek! :D

Cała akcja w Meksyku była świetna. Jessie wbijający temu chemikowi i rządzący całym laboratorium, przegenialnie zagrane przez Aarona. :D
Później świętowanie i prezent, też z początku myślałem, że to jakaś bomba czy coś. :P Zatrucie wypadło nieźle, najbardziej podobało mi się zachowanie Gusa. Wyszedł sobie spokojnie do łazienki, odkręcił kurek, podłożył ręcznik pod muszlę, zdjął okulary i wymusił wymioty. Uwielbiam ten jego spokój. :D
Mike został z zaskoczenia postrzelony, ale Jessie (który trenował ostatnio dość sporo w Rage'a na konsoli) był na posterunku. :P Teraz w jego rękach życie Mike'a i Gusa, kto by pomyślał, że do czegoś takiego dojdzie. :P Po finale 3 sezonu, kto by się spodziewał takiego rozwoju relacji między tymi trzema. :P

Skyler, heh. :D A ona myślała, że tak łatwo pójdzie. :P Fajnie, że na końcu powiedziała mu, że to jej pieniądze. :P Czekam teraz na reakcję Beneke i wytłumaczenie Skyler skąd ma taką gotówkę. :P...hmmm, hazard? :D
I także cieszę się, że pokazał się chociaż na trochę Saul. :D

Walter naprawdę w dołku, wow. Scena, gdy zaczyna płakać...z początku nie wiedziałem, czy on udaje czy to na serio. Bryan Cranston znowu mnie zaskoczył swoim kunsztem. Opowieść o jego ojcu, który zginął gdy Walt miał 6 lat była interesująca. Dawno nie było tyle scen ojca z synem. I to wyznanie Juniora na koniec, że przynajmniej widział prawdziwego Walta...

Genialne ujęcia tego odcinka:
- moment kiedy Don Eladio wpada do basenu :P
- cięty montaż w momencie strzelania przez Jessiego :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 22 wrz 2011, o 23:43

Odp: 4x10 Salud


Genialne! Cała akja w Meksyku fenomenalna. Na początku Jesse kłócący się z naukowcem i w końcu gotujący własną metę bez pomocy Waltera. I ta jego radość jak udało mu się przygotować idealny towar ;) Jednak najlepsza była trzymająca w napięciu końcówka. Pierw ta niecierpliwość co stanie się z Jessem, potem co jest w paczuszce i w końcu zażycie trucizny i ten spokój Gusa. I w końcu śmierć zbierająca swoje żniwo. I w końcu Jesse ratujący Gusa i Mike'a. I tak jak eLMaQ genialny cięty montaż. Ze trzy razy to oglądałem :)

U Waltera też wbrew pozorom interesująco. Historia o ojcu była niezła i mi się właśnie nie dłużyła. Jednak o wiele ciekawsze było to, że nazwał swojego syna Jesse. Coś mi się wydaje, że przypomni się to Juniorowi w najmniej odpowiednim momencie.

Skylar i Saul - lubię tą dwójkę. No i jest jeszcze Ted i jego problemy. Oczywiście nie spłacił się tylko zaczął szastać forsą. Ogromnie jestem ciekaw co teraz zrobi.
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 24 wrz 2011, o 20:22

Odp: 4x10 Salud


Jak zwykle genialnie :).
Akcja w laboratorium śmieszna :) , obawy czy Jessie sobie poradzi, a poradził sobie na szóstke :). Najpierw nie dał sobie w kasze dmuchać temu meksykańskiemu chemikowi , a potem zrobił idealną metę i to na jego zasadach, zarządził tutaj :).

U Walta spokój po bójce z (byłym?)partnerem, ale odwiedza go syn i to w swoje urodziny , nowym autem , który dostał od Skyler, a z którego nie jest za bardzo zadowolony. Podobało mi sie to wyżalanie się synowi , i jak junior go ładnie zaciął , mówiąc całą prawdę. Walt ponadto przypadkowo powiedział do syna "Jesse" co może mieć pózniej jakieś znaczenie (np. przy rozmowie juniora z hankiem). Walta wciąż pokazują nam jako postać tragiczną bez szansy na zmiany, ale ten spokój sie przydał w tym odcinku , po jego ostatnich wyczynach i za to chwała scenarzystom , że mogliśmy odpocząć od pana Whita :).

Fajnie, że Saul się pojawił , znów miał swoją gadke, ale tym razem zbyt koloryzował tą bajeczke :P, mimo to bez zbędnych pytań Ted przyjął czek. I spieprzył to , zacząl już wydawać kase , ale nie na długi, tylko na nowy samochód, był bardzo uparty przy swojej decyzji w rozmowie z Skyler i ta nie mogła zrobić nic innego jak powiedziec mu prawdę.

Wracając do Meksyku, super nakręcona scena , całego przywitania i rozmowy przy znanym basenie.
Jednak żaden serial nie jest idealny, dlatego i tu można sie przyczepić.
Pomysł z trucizną troche słaby i jeszcze to spojrzenie i ponura mina Gusa i nikt nic nie podejrzewał. Oczywiście boss mógł sie złapać po tym jak Gus również wypił ten trunek, ale cała reszta? Wszyscy? Bez przesady. Poza tym w scenie ucieczki , pojawił sie tylko jeden meksykaniec , który próbował powstrzymać naszą trójke od ucieczki. Troche mało, ale Gus potrafi być przekonywujący w swoich mowach.

Wracając do Jessego , akcja ratunkowa wyszła świetnie. Granie co noc w strzelaniny na telwizorze pomogło, naprawde dobrze nagrana scena.
No i Mike dostał , ten niepokonany, ale tu mu wybaczam :)
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE

 


  • Podobne tematy do 4x10 Salud
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.