Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

4x10 - Forced Perspective » Zakończone Seriale » Fringe • seriale forumtv.pl

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 28 sty 2012, o 20:08

4x10 - Forced Perspective

27.01. 2012
Spoiler:

________________________________________________________________________
Bardzo fajny odcinek. :)

Kontynuacja wątku przepowiedzianej śmierci Olivii wypadła nieźle. Dziewczynka widząca przyszłość, niczym Isaac Mendez w "Heroes". :)
Poruszenie wątku Obserwatorów również dobrze wpłynęło na odcinek. Jednak okazało się, że w "złotym" świecie badali od 3 lat pojawianie się tajemniczych łysych gości. Jestem tylko zawiedziony, że Olivia nie powiedziała o postrzelonym Obserwatorze Peterowi. :/
Bardzo podobała mi się hipnoza Waltera i wizja dziewczynki chodzącej pomiędzy szczątkami walącego się budynku. :)
Poza tym cieszy mnie współpraca Waltera i Petera przy maszynie. :P I Walter zapewniający Olivii, że skupi się w 100% na niej, jeśli będzie go potrzebować. :D
Czekam na więcej! I mam nadzieję, że wróci wątek Jonesa, Niny i AltBroylesa. :P
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 31 sty 2012, o 21:32

Odp: 4x10 - Forced Perspective


Bardzo mi się podobał wątek tego odcinka doskonale powiązany z główną historią. Nastolatka przewidująca przyszłość i to że nieuniknione jest jej zdarzenie. Bardzo emocjonalna była przemowa Olivii do tego zamachowca, ale jeszcze bardziej podobała mi się ta ostatnia rozmowa z Emily. Everyone has a purpose i bardzo nie mogę się doczekać gdy będą się ważyć losy Olivii.
Naszła mnie pewna myśl po tym odcinku jak Nina palnęła tą gafę w obecności Olivii - może ona również jest zmiennokształtnym. To by tłumaczyło jej rozmową z Jonsem i eksperymenty na Olivii.
Kapitalny motyw z przebiciem człowika belką - prawie jak scena z Oszukać przeznaczenie którego się nie udało oszukać :) Jednak jeszcze lepiej była zrealizowana hipnoza Emily - pięknie wszystko zamarzło w ruchu :)
A jednak trwa jakieś śledztwo przeciw Obserwatorą w złotej rzeczywistości. Szkoda tyko że Peter nie pomógł nic Olivii a ona ukrywa przed nim że ma zginąć. Pięknie się nam rozwinął ten sezon - Peter próbujący wrócić do siebie (jeśli jest takie miejsce), powrót DRJ, współpraca światów i ta nieuchronna śmierć Liv. Nic tylko oglądać :)
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 25 lut 2012, o 23:27

Odp: 4x10 - Forced Perspective


Świetny odcinek, sezon rzeczywiście rozwinął się bardzo fajnie.

Sprawa odcinka była bardzo interesująca. Chyba jedna z lepszych w tym sezonie. Świetnie zrobiona pod względem wizualnym wizja dziewczynki po wybuchu. Tak samo motyw faceta przebitego belką.

Peter opowiedział Olivii trochę o obserwatorach. Ta może czuć się nieco zaniepokojona. Bardzo interesujący jest wątek Olivii, która musi zginąć. No ciekawe jak nam się to rozegra.

Czesiek_PL napisał(a):Naszła mnie pewna myśl po tym odcinku jak Nina palnęła tą gafę w obecności Olivii - może ona również jest zmiennokształtnym. To by tłumaczyło jej rozmową z Jonsem i eksperymenty na Olivii.

Hmm interesująca myśl, ale mimo wszystko myślę, że chodzi tu o coś innego. No, ale oczywiście mogę się mylić. We will see. :)

Końcówka znów taka, że ma się ochotę od razu odpalić kolejny odcinek. A więc do roboty! :P
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 4x10 - Forced Perspective
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.