Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

4x10 - Burning Down the House » Zakończone Seriale » True Blood • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 15 sie 2011, o 18:20

4x10 - Burning Down the House

Spoiler:


Data emisji: 28.08.11
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 29 sie 2011, o 21:49

Odp: 4x10 - Burning Down the House


Marnie/Antonia urządziła niezłą sieczką. Szkoda tylko, że Nan się wszystkim zajęła i nic się nie przedostało do prasy. No nic nie można mieć wydarzenia pokroju Russela wyrywającego serce na wizji co roku :)
Eryk wrócił! Nareszcie skończą się te mdłe sceny z Sooki. I zacznie się lać krew. Oby :)
Tommy nie żyję! Największy plus tego odcinka, oczywiście jeśli nie okaże się to ściemą. Ciekawe co teraz Sam i Alcide zrobią Marcusowi. Jak przyłapią go w łóżku z Debbie to na pewno nie skończy się dobrze dla niego.
Jesus ma w sobie demona. Dziwne to. Szkoda, ze Sooki nie próbowała przejść przez tą barierę bo znając jej udałoby się to zrobić :)
Jason i Hoyt xD ale to jest dziwna para :) Fajne było jak Jason przyszedł do Sooki na śniadanie bo miał dość nawijania tamtego o Jessice :)
Sceny z Bellflourami nic nie wnoszące, ale dobrze się je oglądało.
Końcówka kozacka :) Ekipa wampirów robi wjazd na chatę do Marnie. Będzie się działo :)
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 30 sie 2011, o 11:10

Odp: 4x10 - Burning Down the House


Sookie użyła swojej mocy i w końcu po kilku odcinkach stary Eric nam wrócił na to czekałem. :D Świetna scena kiedy Eric popiera atak na siedzibę wiedźm i mówi że są po złej strony barykady, a Pam patrzy na niego z taką dumą i uśmiechem mówiącym wszystko - powrócił. :)

Tommy nie żyje - może to i dobrze, bo przez większość wątków przynudzał i w sumie nie widzę innego zakończenia tej historii. Czekam na porządną zemstę Sama i Alcida na watasze. :D

Podobały mi się sceny Andyego i Terryego. Może w końcu Andy skończy ten nałóg z sokiem...

Jesus myślał, że coś wskóra u Marnie natomiast ta sama chcę być opętana przez Antonię. IMO przegięli trochę z tą barierą i jej przekraczaniem przez Jesusa...

Końcowa scena po prostu wymiata! Chyba jeden z lepszych momentów w True Blood. Oglądałem ją kilka razy. :D Piękny obrazek - moje dwie ukochane wampirzyce wraz z Ericiem i Billem idą na wojnę. Cudne! :)
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 31 sie 2011, o 19:46

Odp: 4x10 - Burning Down the House


Eric wrócił :) ale dalej nie jest do końca sobą
Tommy, mam nadzieję, że skończyli jego wątek.
Podobały mi się sceny kuzynów Terry/Andy - fajni oni są :D
eh Marnie się okazała gorsza niż Antonia
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 4 wrz 2011, o 20:10

Odp: 4x10 - Burning Down the House


No i tak jak myślałem, magiczna błyskawica Sookie przywróci pamięć Ericowi. I dobrze, bo już nie mogłem oglądać tej miłej wersji.
Rzeźnia się wydarzyła, ale wszyscy świadkowie zostali zauroczeni. :P No cóż...świat po Rusellu się czegoś nauczył. :P
Soczek Andy'ego został znaleziony przez Arlene i Terry'ego. Świetne sceny w Forcie Bellefleur, kłótnia, strzelanie do puszek i bójka. :D :D
Bill wziął sprawy w swoje ręce, chce wysadzić "Boginię Księżyca" w powietrze. A Eric się z tym zgadza. :P Ostatnia scena odcinka była genialna. :D
Sookie, Jason, Jesus i Laf wzięli sprawy w swoje ręce, aby uratować Tarę. Jednak wszyscy zostali gdzieś przeniesieni przez Antonię...oprócz Jasona. :P
Jesus - demon. :D Nice!
Jason proszący Jessicę o wymazanie mu pamięci o sexie z nim. :P I późniejsze sceny z Hoytem. :P
Tommy umarł, można powiedzieć "w końcu!". Sam ruszył z zemstą w towarzystwie Alcide'a. :P Podoba to mi się!
Debbie i Marcus, tak myślałem, że po tym jak Alcide pobiegł do Sookie, to ci dwoje wylądują w łóżku.
Marnie zamawiała na działanie Antonię, tego się nie spodziewałem. :P Wiem jedno, szykuje się ostra walka. :) I tak ma być!

PS Nareszcie koniec ckliwych momentów Eric/Sookie. :D

 


  • Podobne tematy do 4x10 - Burning Down the House
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.