Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

4x10 Brother's Keeper » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 18 lis 2009, o 11:09

4x10 Brother's Keeper

Spoiler:


Nie no wkońcu!!!! Najlepszy odcinek sezonu bez wątpienia prócz 1! Akcja była Morgoth_ W końcu Peter ma moce Sylara czyli wszystkie !!!!! Tyle na to czekałem

Mochiner był na krótko, ale zachwycił w odcinki FB Samuela.
Nate i Peter już wiedzą o wszystkim, Nate teraz będzie miał mętlik w głowie i ty piszesz, że mało akcji ?

Stacy i Claire - przesunąłem 3/4 scen.

Hiro - aj Samuel go wykorzystuje, nie wierze, że tą Charlie zobaczy jeszcze dłużej niż na chwilę...
Samuel- widać jaki był, lekko myślny, pijaczek, a razem z mocami widać dostał więcej rozumu i jaki stał się teraz. Napewno nie robi tego wszystkiego dla rodziny tylko dla siebie jak Mahinder mówił im więcej wokół niego przybywa ludzi tym staje się silniejszy... Nie jestem pewien teraz czy czasem on nie zapisał Josefa...

Jeśli od następnego odcnka serial nie obniży poziomu, a będzie podnosił to są szanse na 5 sezon!
<<

Grom23

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 362

Postdodano 21 lis 2009, o 00:08

Odp.: 4x10 Brother's Keeper


No w końcu Peter ma trochę zabawek, ale i tak najlepiej by było gdyby odzyskał tą pierwotną. Zepsuli mi cały serial odbierając mu oryginalną moc :/
W końcu wyszło na jaw że Samuel tak na prawdę ma głęboko w życi rodzinę i chce powiększyć swoją moc. Fajnie że Hiro ocalił Suresha :P Nathan is not over yet, zobaczymy co wyniknie z dwóch umysłów w ciele zabójcy :P
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 21 lis 2009, o 12:29

Odp.: 4x10 Brother's Keeper


no odcinek dobry, z reszta ostatnio odcinki z 4 sezonu sa dobre i to cieszy :)
To bylo raczej pewne ze Samuel robi wszystko dla siebie tylko teraz wiemy dokladniej o co mu chodzi. Im wiecej ludzi ze zdolnosciami tym on silniejszy.

A tak wogole to jaka Peter mial zdolnosc na poczatku ? bo nie moge sobie przypomniec : (
Obrazek
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 21 lis 2009, o 17:54

Odp.: 4x10 Brother's Keeper


Pluszu absorbacji, tak jak teraz tylko, że to może mieć tylko moce od danej osoby i jeśli chce kolejną traci tą co już ma. Ja tak myślę, że jak od Nata (tak naprawde od Sylara) wziął moc to ma wszyscy jakie miał Sylar, bo uniego się skumulowały jako 1 w 1 ciele...
<<

Kaemil

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 22 lis 2009, o 15:08

Odp.: 4x10 Brother's Keeper


Nie byłbym tego taki pewny. Przecież Peter spotkał się już z Sylarem w 3 sezonie i go dotknął. Wtedy przejął tylko jedną wybraną moc czyli shapeshifting, a mógł przecież zabrać wszystkie...moim zdaniem Peter może mieć tylko jedną moc na raz. Mam nadzieję, że to się zmieni i odzyska swoją zdolność z pierwszych odcinków :)

A odcinek rzeczywiście dobry ;)
<<

Grom23

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 362

Postdodano 22 lis 2009, o 16:37

Odp.: 4x10 Brother's Keeper


Więc moim zdaniem powinien zabrać moc główną Sylara, bo żeby jej użyć nie musi zabijać, jeżeli opanuje głód :) Byłoby prawie tak jak wtedy gdy miał swoją dawną moc wchłaniania jak gąbka :P
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 25 lis 2009, o 21:52

Odp.: 4x10 Brother's Keeper


To w końcu się Peter i Nathan dowiedzieli, że Nathan nie żyje :P
Ogólnie Peter nie wqrza w tym sezonie aż tak bardzo jak w poprzednich, pewnie mniej kozaczy bo nie ma tych wszystkich mocy :D No i w ogóle jest go mniej, same plusy tutaj.
Ja już tylko czekam na zakończenie tego serialu, żeby było jakieś sensowne i tyle.
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Kaemil

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 26 lis 2009, o 20:19

Odp.: 4x10 Brother's Keeper


Grom23 napisał(a):Więc moim zdaniem powinien zabrać moc główną Sylara, bo żeby jej użyć nie musi zabijać, jeżeli opanuje głód :) Byłoby prawie tak jak wtedy gdy miał swoją dawną moc wchłaniania jak gąbka :P


On już raz miał zdolność Sylara i nie potrafił sie opanować. O mało nie zabił swojej matki...;)
<<

Grom23

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 362

Postdodano 26 lis 2009, o 20:47

Odp.: 4x10 Brother's Keeper


No i dobrze by zrobił :P A tak na serio - Sylar dał radę, ale stwierdził że fajniej jest zabijać, więc myślę że Pete jako obrońca ludzkiego życia podołałby zadaniu :P
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 27 gru 2009, o 02:35

Odp: 4x10 Brother's Keeper


Claire i Tracy - dwie świetne przyjaciółki xD Kto by się tego spodziewał. Dziwne tylko, że nie interesują się czemu to właśnie je Samuel zaprasza do swojego cyrku. Scena jak Tracy oderwała stopę Claire świetna. A potem jak przyszedł Noah i zobaczył ją na stoliku :D

Dziwne, że Sylar nie odzyskał wspomnień jak dotknął Matta. Widać potrzebny jest dłuższy kontakt. Teraz cwaniak wycofał się i pozwala myśleć Mattowi, że wygrał. Nie mogę się doczekać, aż zaatakuje. Chyba, że jest już w swoim ciele, ale nie przejał jeszcze nad nim kontroli.

Poznaliśmy josepha, szkoda, że nie dowiedzieliśmy się jakie miał moce.

Samuel może zwiększyć swoją siłę dzięki przebywania wśród ludzi z umiejętnościami. Jasne już dlaczego chcę bohaterów do miasteczka.

Sceny Hiro/Mohinder fajne :D I końcówka dziwna - Hiro wsadza Mohindera do psychiatryka po tym jak uratował mu życie. Ciekawe kiedy go wypuści.

 


  • Podobne tematy do 4x10 Brother's Keeper
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.