Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

4x09 - Something's Coming » Desperate Housewives » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 26 lis 2007, o 07:39

4x09 - Something's Coming

In the most elaborate episode ever produced in the history of the series, the residents of Wisteria Lane are forced into basements, cellars and safe rooms to weather a tornado that destroys homes and lives forever.Susan drops by at Orson's dentist office to inquire about pills he prescribed for Mike. She orders a mother and her son to stay in the room in order to have an objective option. Orson claims he prescribed the pills because Mike was having problems with a shoulder. Susan is angry because Mike used to be an addict and is afraid he will fall back in that type of life. Mike gets agitated when he brings Susan to the ER after she fell and the orderly says it'll be hours before she can be checked because she's not an urgent case. As the hours pass, Mike gets extremely agitated and angry and even gets in a fight with the orderly. To Mike's extreme displeasure, he gets cuffed to a chair until Susan is ready to go home.

Data emisji: 2 grudnia 2007

promo 4x08 + 4x09: http://youtube.com/watch?v=MZ0DLO0YXa4


* * *

Szczerze powiedziawszy, to spodziewałam się lepszego odcinka i nie mam pojęcia czemu wszyscy na tv.com dają temu odcinkowi 10.0... Do 38 minuty praktycznie nic się nie wydarzyło oprócz kiepskich efektów specjalnych. W ogóle pełno było bzdur w tym odcinku; Carlos i Lang się biją tylko troszkę wiatr im przeszkadza a po chwili gdzies obok spada samochód :razz:
Nie sądzę, że coś się stało Tom'owi czy dzieciakom, bo na początku Mary Alice mówi, ze jedna z nich straci męża - czyli Gabrielle straci Lang'a (i BARDZO dobrze! :D) a wszystkie stracą przyjaciela - i tu mam problem :P Bo Susan, Mike, Lynette, pani McCluskey , Bree, Orson, Katherine, Adam, Gabrielle i Edie żyją, co zostało dobitnie pokazane. Dzeci Lynette raczej nie podchodzą pod przyjaciół, zostaje więc Carlos, Sylvia i Ida Greenberg. Sylvia też nie podchodzi pod przyjaciół (jesli zyje, bo przecież ją też porwało tornado, ale nie jestem pewna, czy na bank nie zyje). Carlos przecież też musi żyć, bo nie pozbawiliby Gabi dwóch facetów na raz. Więc Ida? Jednak licze, ze coś spadnie na Edie jak bedzie wychodzić z domu :P
Jest tez opcja, ze zwrot 'lose a friend' nie oznacza, ze ktoś nie zyje, tylko że ktoś przestanie być przyjacielem... LUB Mary Alice mówi tylko o jednej osobie "a woman would lose a Husband and all would lose a Friend" i wtedy można by to podczepić pod Tom'a... Generalnie całe 42 minuty oglądania sprowadzają się do pytania 'Kto nie zyje?". Szkoda, ze musimy czekać, zeby się tego dowiedzieć.

Carlos: Is that a boa?
Gabrielle: Carlos, if you are taking me somewhere where I don't need a boa, then I don't want to go.
:hah: :hah:
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 3 gru 2007, o 18:16

Re: 4x09 - Something's Coming


Ile ta przerwa będzie trwała? No cholera, ja bym naprawdę nie chciała, zeby sie okazało, że Tom nie żyje. Wbijam w Idę, ona nie istnieje w tym serialu wręcz, ale Toma lubię przeogromnie.
Obrazek
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 3 gru 2007, o 19:12

Re: 4x09 - Something's Coming


aja napisał(a):Carlos przecież też musi żyć, bo nie pozbawiliby Gabi dwóch facetów na raz.


kumulacja :P

Ja wiem kto zginął KOT :P

Albinos nie żyje, takie to naciągane milioner i nie ma ludzi od zabijania :P

Tak dziwnie to zobione było ta pojechała z Mikiem do szpitala a Julie sama została ?
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 3 gru 2007, o 19:24

Re: 4x09 - Something's Coming


Be Ironic napisał(a):Ile ta przerwa będzie trwała?

Jeszcze nie wiadomo, może wiosna 2008...
KaruzeL napisał(a):Tak dziwnie to zobione było ta pojechała z Mikiem do szpitala a Julie sama została ?

Julie jest na wycieczce szkolnej razem z Dylan. Katherine rozmawiała z nią przez telefon i kazała przekazac Julie, ze 'I'll keep an eye on her Mom.' ;)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 3 gru 2007, o 20:15

Re: 4x09 - Something's Coming


Ano fakt, nie zwrocilem uwagi na pierdole :P bardziej mnie interesowała ta baba przed domem :P Ktora swoja droga jest brzydka jak kupa i w dodatku nienormalna - to musi byc przykre dla zony jak maz ja zdradza z takim czymś.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 3 gru 2007, o 20:51

Re: 4x09 - Something's Coming


Ta babka jest tragiczna! :P Też mi przeszło przez myśl, jak Katherine musi się czuć wiedząc, ze mąz wolał taką szkarade. Może tornado zrobiło jej lifting ;)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 3 gru 2007, o 20:56

Re: 4x09 - Something's Coming


On jak ją spotkał nie patrzył jaj w twarz to może wiele tłumaczyć :P Znajomośc jakby zaczęła się odwrotnie niż normalnie :P Po czym dostrzegł twarz i wyjechał na drugi koniec usa :P
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 3 gru 2007, o 23:42

Re: 4x09 - Something's Coming


Z tą stratą przyjaciela może być po prostu tak, że niby tracą Mike'a, bo idzie na rehab :roll:
A co do "realizmu" to no comment, Sylvię wywiało z domu, wywiało nawet cały dom, a Carlos leżący na wycieraczce pewnie przeżyje...
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 5 gru 2007, o 22:32

Re: 4x09 - Something's Coming


aja napisał(a):Może tornado zrobiło jej lifting ;)

:hah: jaki pocisk w szkarade :P
A co do odcinka to mi się bardzo podobał, tylko dziwi mnie to, że jak Mike i Susan byli w szpitalu to ten szpital normalnie funkcjonował i wogole, a oni nie byli w żadnym schronie ani nic, chyba ze ten szpital był gdzieś daleko ale to by bylo bez sensu. Jeśli chodzi o strate przyjaciela to moze Katherine zostawi Adama i będzie musial sie wyprowadzić z Wisteria Lane
<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 5 gru 2007, o 23:41

Re: 4x09 - Something's Coming


strasznie dziwny ten odcinek ;p ciekawi mnie bardzo kogo straca dokladnie..
Obrazek
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 6 gru 2007, o 12:59

Re: 4x09 - Something's Coming


a mnie ciekawi co się stanie z Wisteria Lane, bo z tego co widać było w ostatniej scenie, niewiele z niego zostało... :roll:

może przyjedzie do nich ekipa z Extreme Makeover Home Edition ;D
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 6 gru 2007, o 13:41

Re: 4x09 - Something's Coming


juliee napisał(a): może przyjedzie do nich ekipa z Extreme Makeover Home Edition


;D dobre :)
Obrazek
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 8 gru 2007, o 16:23

Re: 4x09 - Something's Coming


Amerykańskie domy z tektury szybko sie stawia, sama widzisz ze nawet w tydzien z umeblowaniem i to takie wypaśne.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 12 gru 2007, o 19:14

Re: 4x09 - Something's Coming


Mi się tam odcinek bardzo podobał i z wielką niewiadomą czekam na nastepny. Temat z tornadem był dobry, chociaż jak już niektórzy powiedzieli nie dla wszystkich realistyczny (Sylvia a Carlos). No i cieszę się strasznie, że Victor is dead. :D Wreszcie Carlos i Gaby mają spokój. I na koniec mam pytanie, czy ten 10 odcinek planowany na 2008 będzie ostatnim odcinkiem 4 sezonu???
<<

AGNES

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 28

Postdodano 7 sty 2008, o 02:49

Re: 4x09 - Something's Coming


nienajgorszy odcinek, dobrze ,że Victor jest kaput, bo już troszkę przedłużał się ten wątek , Lyn jak zwykle musiała tak długo cisnąć aż wycisneła :) biedny kot , Bree jak zwykle musiała rozpętać burzę :) , mam nadzieje tylko ,że nie zacznie się przyjażnić z K, bo jakoś nie znosze tej baby. Wątek uzależnienia M wogóle mi się nie podoba, beznadzieja :(
Nie wiem kto jeszcze zginął, ale czytałam gdzieś ,że w tym sezonie ma zostać uśmiercona podobno jedna z dziewczyn :( mam nadzieje ,że to się nie sprawdzi. Obstawiam ,że zginie Ida no ale zobaczymy,
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 20 sty 2008, o 00:35

Re: 4x09 - Something's Coming


Odcinek mi się bardzo podobał, mimo że od samego początku głoś Mary Alice wprowadził w nastrój pt. "kto do %$%#$ zginie?!" ;) Nie przepadam za Edie, ale scena Edie/Gabi w piwnicy była ładna, jak to takie momenty potrafią zbliżać ludzi :P

Mike jedzie na odwyk.. cóż - przez 3 sezony czekałam, żeby tych dwoje w końcu byli razem, a tu trochę 4. sezonu i już im takie coś robią :P Ja rozumiem, że nie może być kolorowo, ale żeby od razu robić z niego ćpuna? :/ Nie podoba mi się ten pomysł..

Biedny kot :(

 


  • Podobne tematy do 4x09 - Something's Coming
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.