Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 8

4x09 Crash Into Me (Part 1) » Grey's Anatomy » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 10 lis 2007, o 20:19

4x09 Crash Into Me (Part 1)

An ambulance crash endangers the lives of the paramedics involved, as Meredith and the Chief work on-site to save them, Bailey treats a patient who refuses her help, and Ava returns for Alex and meets his other girlfriend in the process.
- ABC

Jacob, the father of six kids, comes to the hospital because he has a piece of metal embedded in his leg which caused an infection. It turns out that Jacob was in the hospital the day before and was released after doctors told him everything was okay. Nick, a patient who suffers from a neck tumor and who got dumped because of it, flirts with the doctor treating him. Doctors also treat Mary, a woman who lost consciousness while driving.
- SpoilerFix.com

Data emisji: 22 listopada 2007
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 23 lis 2007, o 23:47

Re: 4x09 Crash Into Me (Part 1) (spoiler)


Świetny odcinek. Scena końcowa :O
Tak strasznie mi było szkoda Stana... aż się popłakałam. ;(
Tyle się działo w odcinku, że nie wiem o czym pisać.
Alex/Lexie/Ava -> trochę awkward było :) ale już wolę Alexa z Lexie, Ava jakaś taka dziwna jest.
Dobrze, że było mało Gizzie. Na chwilę obecną mam ich po dziurki w nosie.
MerDer -> w kółko to samo... ten wątek zaczyna mnie nudzić.
Scena jak Cris i Mer tańczą :what:

aha, no i emisja była: 22 listopada :)
So?
<<

AGNES

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 28

Postdodano 24 lis 2007, o 17:34

Re: 4x09 Crash Into Me (Part 1)


fajny odcinek, końcowa scena świetna, ciekawe przypadki

Ava - mam nadzieje ,że wpowadzili ją znowu tylko po to żeby Alex mógł się w końcu zdecydować i być z Lexi , jakoś od samego początku nie przepadam za nią, i ogólnie ten wątek jakiś nudnawy

za to podoba mi się zainteresowanie Der kimś innym niż Mer, :)

ciekawe jak zakończy się operacja Bailey
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 24 lis 2007, o 20:03

Re: 4x09 Crash Into Me (Part 1)


Koniec masakryczny, normalnie jak ta krew prysneła masakra. Co do Ava & Alex mam takie samo zdanie co poprzednicy. Chief jak sie opiekuje Mer od kilku odcinkow to nie wierze, ale to dobrze sadze. Po tym co powiedziala ta pielegniarka do Dereka zacznie on sie zastanawiac nad swoim "zwiazkiem" z Mer
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 24 lis 2007, o 23:24

Re: 4x09 Crash Into Me (Part 1)


Odcinek naprawdę dobry. W końcówce to myślałam, że może Mer się coś stanie, skoro weszła do samochodu, a tu jednak poszli w stronę tego kolesia, z którym rozmawiała Lexie. W sumie dobrze - Mer była bohaterką dramatycznego wypadku w poprzednim sezonie, teraz niech lepiej działa ;)

Brak George'a i Izzie razem :pada: To czyni odcinek od razu lepszym :P

Alex/Ava/Lexie :/ I po co ta cała Ava się pojawiała? W końcu męża ma, niech sobie idzie do niego :P Ale za to teraz Lexie pokaże pewnie pazurki, a Alex będzie się musiał nieźle postarać, aby coś z tego jeszcze było.
<<

AGNES

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 28

Postdodano 25 lis 2007, o 18:23

Re: 4x09 Crash Into Me (Part 1)


co do Mer to wydaje mi się ,że na 99% coś się jej stanie (jak zawsze)
w końcu to Mer ;) bez potrzeby by nie wlazła do tej karetki
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 28 lis 2007, o 00:46

Re: 4x09 Crash Into Me (Part 1)


zastanawiać nad swoim "związkiem" z Mer

w promach było urywek jak ona mu mówi, że nie chce aby on spotykał się z innymi, interesuje mnie jego reakcja, bo zapowiada sie na mały romansik z pielęgniarką :D

Ostatnia scena była boska - wiedziałam że ta tętnica pęknie, a mimo to i tak się wystraszyłam. Żal mi tego chłopaka, mam nadzieję że Lexie odnajdzie sie w tej sytuacji i mu pomoże. Apropo Lexie raczej pazurków nie pokaże. Ona po prostu zawiodła sie na Alexie, bo mimo wszystko liczyła na coś więcej...Będzie mu trudno ją odzyskać, jeżeli w ogóle będzie chciał :/

Ostatnio wybija sie postać Sloan'a. Jak dla mnie jego postać jest coraz lepsza i stał sie jednym z moich ulubieńców :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 29 lis 2007, o 19:18

Re: 4x09 Crash Into Me (Part 1)


Ostatnia scena! Wiadomo było że mu to pęknie, ale scena jak na Lexie leci krew...mind blowing...

Mer - pewnie nic się jej nie stanie, bo wtedy byśmy mieli automatycznie powrót MerDer, a chyba nie chcą tak odrazu wracać do ich związku...no ale w sumie po co Mer wlazła do tej karetki....ABY JEJ SIĘ COŚ STALO :P

Ava - w sumie ja jestem za parą A/A...bo już mam dosyć tych rozmów interns-residents/atendings...

Ostatnio wybija sie postać Sloan'a. Jak dla mnie jego postać jest coraz lepsza i stał sie jednym z moich ulubieńców


Dokładnie. :D

A i jeszcze co do tej pielęgniarki...ona mu odrazu mówi czemu nie wypaliło z narzeczonym (i po roku nosi pierścionek - chyba tylko po to by Derek miał możliwość zapytania...) i oczywiście nie wypaliło z tego samego powodu, z którego Der ma wątpliwości...

Mer/Cristina - taniec. LOL

a dzisiaj stara Izzie wróciła:

Izzie:I am so sick of Meredith and Cristina and their stupid love affair with each other that they have to rub in everyone's faces. It's. stupid dancing. Friggin' bobbsey twins. Stupid.

Izzie:I'm gonna get on hard-core Erica Hahn cardio,and I'm gonna kick ass at it. And when I kick ass at cardio, it's gonna piss cristina off, but it won't matter, because I'll be a kick-ass cardio god.

:hihi:
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 1 gru 2007, o 19:26

Re: 4x09 Crash Into Me (Part 1)


taa te monologi Izzie były dobre :hihi:
ostatnia scena - łoo straszne to było, ale od momentu gdy się zaczeli śmiać normalnie wiedziałam że mu pęknie.
Ci przyjaciele uwięzieni pod samochodem - wzruszające..
sympatyczna ta pielegniarka, jak Der jej powiedział, że ma coś między zebami :D
szkoda mi było Lexie gdy Ava jej powiedziała, że jest z Alexem,, ale w sumie przeciez on na poczatku jej powiedział, że tak jakby z kims jest..
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 29 mar 2008, o 03:18

Re: 4x09 Crash Into Me (Part 1)


Cristina i Mer - no LOL! :D

HA! Cristina z Hahn! A Iz może ją w tyłek cmoknąć!

Koleś z obrażeniami podbrzusza nie chciał czarnego lekarza co mnie wkurzyło, ale zachował się ok, bo tego nie powiedział wprost.

O jaaaaaaaaa, ale się wystraszyłem jak ta tętnica pękła! Myślałem że dostałem zawału... Lexie sierota stoi jak wryta

Ava i Lexie w jednym pomieszczeniu machające do Alexa, to jak wulkan! ;p
We Are The World haiti
<<

misslost

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 29 kwi 2008, o 16:56

Re: 4x09 Crash Into Me (Part 1)


Zdecydowanie Sloan jest coraz ciekawszy. I z Hahn tworzą niesamowity duet. Imo - chemia!
Od kiedy pokazali chłopaka z aortą, czekalam aż mu pęknie. No i masz... Ta scena była straszna.
Koleś ze swastyką - masakra. Podziwiam Bailey, ale boję się o jej private life teraz :p
Ogólnie b. dobry odcinek. Rzeczywiście zauważyłam smutną prawidłowość, że gdy Izzie jest mało, jest ciekawiej.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 5 mar 2009, o 15:24

Re: 4x09 Crash Into Me (Part 1)


Świetny odcinek. Lexie na końcu cała we krwi, o ja Cie. Facet-rasista od Bailey, nie powiem nic o tym... [*] Wypadek karetek - bardzo ciekawy pomysł, szkoda, że Stan zmarł.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 4x09 Crash Into Me (Part 1)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.