Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

4x08 - Spellbound » Zakończone Seriale » True Blood • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 15 sie 2011, o 18:18

4x08 - Spellbound

Spoiler:


Data emisji: 14.08.11
trust him... he's a doctor!
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 15 sie 2011, o 18:22

Odp: 4x08 - Spellbound


pierwszy raz przewijałem wszystkie sceny Erica i Sookie... flaki z olejem.
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 15 sie 2011, o 22:38

Odp: 4x08 - Spellbound


Ta, już lekko z tym przesadzają. Jednak to co zaoferowali mi na końcu odcinka wynagradza wszystkie dłużyzny. Pokojowe spotkanie przerodziło się w ostrą walkę i strasznie przyjemnie się to oglądało. Sooki miała kilka fajnych tekstów no i została postrzelona. Nie podobało mi się tylko że włączono w to wszystko Alcide. Powinni go zostawić na później. Eryk natomiast znowu zaczął odgrywać twardego wampira, a potem został marionetką Marnie. Świetnie to pokazano.

Miłosny trójkąt Jason/Jessica/Hoyt mi się podoba. Fajny był sen Jess jak zabiła Hoyta i to jak ją błagał żeby została i potem ten kontrast jak go rzuciła na prawdę. No i reakcja Jasona. No ciekawie co dalej.

Wątek tego ducha i opętania Laffa mnie nie rusza, ciesze się tylko że w końcu zaczęło się coś dziać w tym temacie.

Sam i Luna - niepotrzebne. Dobre było natomaist jak Tommy zamienił się w Fontenberry xD
<<

hasz

Nowy użytkownik

Posty: 1

Ulubiony serial:
true blood

Postdodano 15 sie 2011, o 22:41

Odp: 4x08 - Spellbound


Mam straszny niedosyt. W sensie odcinek genialny, tak że zajebiście chcę następny, wiedzieć co się będzie działo. Kur genialne! xD
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 16 sie 2011, o 15:54

Odp: 4x08 - Spellbound


Co za odcinek!
Biedny Jason między młotem a kowadłem - Hoytem a Jess. I jeszcze biedniejsza Jess, która została przez obu z nich wywalona z domu. Tak to jest jak się nie wie czego się chce.
Strasznie długo czekałam na sceny Sookie/Eric, ale kiedy je dostałam... Gdzie do holendra jest mój Eric?! Niby wszystko fajnie, a jednak delikatna Sook i Eric Ciepłe Kluchy razem to już dużo fluffu...
Scena na cmentarzy miodna. Podejrzana trochę była scena kiedy Bill oszczędził Tarę, coś mi jakąś tajemnicą zaleciało. Ale może mi się wydaje. Mam nadzieję, że dziewczyna Alcida nie namiesza ;/
Sam jak zwykle w tarapatach tym razem z wilkołaczym facetem swojej nowej koleżanki. A jego brat jak zwykle szaleje - tutaj wszystko w normie.
Ta cała heca z duchem jakoś średnio mi się podoba. Nie wiem czy ona podążała za lalką do dziecka, czy może od początku szukała dzieciaka bo jest Rene, a Rene może jest jakoś spokrewniony z tym kolesiem - ojcem jej dziecka? Sama już nie wiem co tak jest grane, ale mam nadzieję, że nam to jakoś sensownie wytłumaczą.
Za mało Pam, za dużo różowych Sook-Erica. Ale końcówka mocna i już nie mogę się doczekać następnego odcinka, co to się będzie działo.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 16 sie 2011, o 20:40

Odp: 4x08 - Spellbound


@hasz a zwiastun następnego odcinka praktycznie nic nie pokazuje więc oczekiwania są wysokie

Raven napisał(a):Podejrzana trochę była scena kiedy Bill oszczędził Tarę, coś mi jakąś tajemnicą zaleciało. Ale może mi się wydaje.


Ja to odebrałem, że Bill nie chcę zrazić do siebie Sookie. Bo mogłaby się na niego obrazić gdyby pozbył się jej najlepszej przyjaciółki :) Poza tym Bill na tym cmentarzu oszczędził też jakąś inną kobietę. Może rzeczywiście rąbanka mu już nie w głowie :)
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 30 sie 2011, o 10:58

Odp: 4x08 - Spellbound


Jess uratowana przez Jasona. To było do przewidzenia. Teraz tylko czekać aż między nimi coś zaiskrzy...

Zgadzam się, że z Erickiem i Sookie trochę przesadzają. Ich związek może pozostać, ale ja chcę starego Erica!

W końcu nastąpiła konfrontacja wiedźm z wampirami. Ależ ta Antonia ma moc... Po raz kolejny manipuluje Ericiem jak jej się podoba.

Powoli wszystko zaczyna się wyjaśniać z dzieckiem Arleen. Za pewne w tym sezonie w całości zakończą ten wątek. W końcu Laf przestał nudzić. Coś się dzieje, został opętany przez ducha tej kobiety. Jak dla mnie może być...

Tommy przegina. Najpierw w Sama, teraz w matkę Hoyta.
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 4 wrz 2011, o 16:30

Re: Odp: 4x08 - Spellbound


Tristan napisał(a):pierwszy raz przewijałem wszystkie sceny Erica i Sookie... flaki z olejem.

Dokładnie, robiłem to samo. Już wytrzymać nie mogę. Dobrze, że teraz Eric wpadł w ręce Antonii. :P Mam nadzieję, że jak przestanie być marionetką wiedźmy to odzyska pamięć, bo tego miłego Erica z początku fajnie się oglądało, ale teraz już go znieść nie mogę.

Alcide źle zrobił, że pobiegł do Sookie. Co prawda ją uratuje, ale przez to straci Debbie i prawdopodobnie swoją watahę.

Marcus okazał się ojcem Emmy i byłym chłopakiem Luny. No to Sam ma problem z całą watahą wilków. :P

Lafayette został opętany przez tą murzynkę i w końcu dowiedzieliśmy się o co jej chodzi. Czekam na dalsze wyjaśnienia.

Tommy jako matka Hoyte'a. :D :D Genialne sceny w barze.

Jessica uratowana przez Jasona i był nawet pocałunek. :P Niestety rozstanie z Hoytem nie poszło pokojowo. Całkowicie rozumiem zdenerwowanie Hoyta, ale moim zdaniem trochę przesadził. Szkoda mi było Jess. :( A sam Jason też jej nie przyjąć z otwartymi ramionami...

Końcówka odcinka zdecydowanie była najlepsza. Pokojowe negocjacje przerodziły się w ostrą walkę. Eric był w swoim żywiole. Szkoda, że Tara została ostatecznie uratowana przez Billa. Mogła by dostać kulą rykoszetem czy coś, a w zamian dać więcej czasu ekranowego Pam albo Alcidowi. :D

 


  • Podobne tematy do 4x08 - Spellbound
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.