Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

4x08 - No Exit » The 4400 » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 1 sie 2007, o 01:36

4x08 - No Exit

Tom budzi się w NTAC, w którym włączono alarm bezpieczeństwa. Spotyka tam także Dianę i Meghan, które tak jak on nie wiedzą jak się tam znalazły. Na korytarzu natykają się na Jordana Colliera oraz Kyle'a. W tym czasie Shawn w jednym z pomieszczeń w NTAC budzi się w objęciach Isabelle. W budynku znajduje się również Marco wraz ze swoimi kolegami - PJ'em i Brady'm. Obecni łączą się w 2 wrogie grupy: Collier, Kyle, Isabelle oraz Shawn przeciwko grupie z NTAC. Nikt nie wie jak znalazł się w tym budynku, ani dlaczego nie mogą z niego wyjść. Każda z grup jest pewna, że to ich przeciwnicy są za to odpowiedzialni. Okazuje się, że w budynku jest również Maia.
Marco i jego koledzy nie są w stanie zapanować nad systemem bezpieczeństwa. Tom i Meghan wyruszają do składu broni. Okazuje się, że znane im kody dostępu nie działają, więc postanawiają się włamać. Gdy Tom wchodzi do pomieszczenia drzwi zamykają się za nim. Meghan próbując go stamtąd wydostać zostaje porażona prądem. Gdy drzwi się otwierają okazuje się, że Meghan nie żyje.
Collier również stara się znaleźć w budynku coś do obrony, wraz z Kyle'em i Isabelle znajdują różne narzędzia. Shawnowi nie podoba się ten pomysł, chce współpracować z agentami. Tymczasem nagle zaczyna bardzo mocno wiać. Równoczesnie jedna z szyb zaczyna pękać. Shawnowi nie udaje się uciec na czas, odamki szkła zabijają go.
Kyle idzie do grupy z NTAC, za nim nadchodzi Collier, z ciałem Shawna, oraz Isabelle. Wtedy PJ mówi im, że to dzięki jego zdolności wszyscy znaleźli się w tym budynku.
PJ mówi im, że zebrał ich tu, aby mogli się porozumieć. Jego zdolność jest jakby grą, w której wszyscy muszą współpracować, aby móc ją zakończyć. Każda taka gra posiada swoje wyjście, które on musi przekroczyć.
Tom, PJ i Collier wyruszają, aby odnaleźć zaznaczone na planie przez Marco wyjście z budynku. Jordan i Tom zaczynają się kłócić, lecz PJ przypomina im, że muszą współpracować. Udaje im się znaleźć te drzwi, a za nimi widzą sypialnię PJ'a. Gdy ten jednak przekracza wyjście, drzwi się zatrzaskują zabijając go. Uczestnicy gry są zmuszeni znaleźć inne wyjście.
Diana, mimo początkowej niechęci zaczyna współpracować z Isabelle. Wraz z Marco i Kyle'em dochodzą do wniosku, że jeśli uda im się zrobić spięcie w odpowiednich przewodach, uda im się "wyłączyć budynek", który na nich poluje. Budynkowi jednak ten pomysł nie przypada do gustu. Więzi ich w pomieszczeniu, w którym się znajdują, i po wypuszczaniu gorącego powietrza, odbiera im tlen.
Gdy Collier i Tom wracają tam, przez drzwi dowiadują się o planie uwięzionej grupy. Udają się do odpowiedniego pomieszczenia i tam znajdują najdłuższe przewody. Okazuje się jednak, że te przewody nie są wystarczajaco długie. Jordan dochodzi do wniosku, że lukę mogą wypełnić tylko w jeden sposób - sobą. Collier i Tom poświęcają się, aby uratować resztę. Jednak tamci są już martwi.
Wszystkie osoby uwięzione w nocy w NTAC budzą się w tych samych miejscach, w których znajdowali się przedtem. Kontaktują się nawzajem, aby dowiedzieć się, co stało się z innymi uczestnikami gry. Okazuje się, że nikt nie jest ani martwy ani ranny. PJ zostaje aresztowany, ale wierzy, że ostatnia noc na coś się zdała - połączyła ludzi z umiejętnościami, z tymi, którzy ich nie mają. Jordan dzwoni do Toma i mówi, że nic się nie zmieniło. Tom odpowiada mu to samo. Z tonu rozmowy wynika jednak, że nie jest to do końca prawda.

Data emisji: 05.08.2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Trish, łącznie edytowano 2 razy
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 7 sie 2007, o 16:31


Rewelacyjny odcinek! Może nie wnosi zbyt wiele do rzeczywistego biegu wydarzeń, ale i tak jest świetny (i dlatego mam też nadzieje, że w kolejnym odcinku cos się ruszy). W ogole w całym serialu odcinki typu 'Alternatywna rzeczywistość' są najlepsze, jak np. ten z ze zdolnością Alany (swoją drogą, chyba już nie wróci, a Tom się teraz kręci w okól Meghan :P).

Dobrze, ze Diana wyjaśniła sobie pare rzeczy z Marco, choć ja zawsze widzialam ich jako pare ;) I Tom byl mniej hot niż w poprzednim odcinku :P
Dobrze, że jeszcze nie spiknęli Kyle'a z Isabelle bo jak na końcu odcinka I. weszła do K. to myślałam, że będzie kiczowaty kiss.
Jedyne co bym zmieniła, to uśmierciłabym kogoś ;) Niekoniecznie Meghan czy Shawn'a, ale taką Isabelle czy Maie, bo już za długo wszyscy się przy życiu utrzymują :P
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 7 sie 2007, o 18:33


Ja się jeszcze nie ustosunkowałam do tego odcinka. Ale zdecydowanie pozytywne wrażenie po końcowej rozmowie Collier/Baldwin.

Na pewno nie podoba mi się jak powoli dążą do połączenie Toma z Meghan, temu mówię stanowcze nie, ona nie jest dla niego. Zresztą to nie on lata za nią, tylko na odwrót :P
I fakt, teraz Tom już nie wydawał się taki hot :P
Już nawet jestem bardziej skłonna ku parze Kyle/Isa, chociaż jakieś takie to tandetne jest. No i dobrze, że nie było kissa.
Powracanie do wątku Diana/Marco było nieco bez sensu, no bo jeśli nie mają w planach do tego już nawiązać, to to był tylko taki zapychacz, a jeśli chcieliby ich połączyc znowu czy coś, to totalnie bez sensu by było.
Maię mogliby zabić, wkurza mnie dziecko niesamowicie, albo najlepiej Meghan.
<<

Dusia4400

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 619

Lokalizacja: Seattle

Postdodano 7 sie 2007, o 18:37


Ja bardzo lubie Maię i cieszę sie że nic jej sie nie stało.
Co do Meghan i Toma to popieram jakoś mi do siebie nie pasują.
Stasznie się wystraszyłam jak Shawn umarł.
Dobrze że jednak żyje. :)
Odcinek ogólnie mi się podobał.
I ta rozmowa Toma z Jordanem była dobrym pomysłem :)
Ostatnio edytowano 7 sie 2007, o 18:38 przez Dusia4400, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazekObrazek
Blair:Do you....like me?
Chuck:Define like.
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 7 sie 2007, o 18:59


Odcinek był na pewno lepszy niż poprzednie, chociaż od razu można się było zorientować, że jest to alternatywna rzeczywistość i że stoi za tym ten koleś, skoro reszta jest dość dobrze znana ;) W każdym razie ciekawy pomysł na zdolność ;)

Ogólnie fajnie się oglądało Toma i Jordana współpracujących, to się jeszcze nie zdarzyło :P

Niestety też mam wrażenie, że dążą do zrobienia pary Kyle/Isa, co na razie do mnie z żadnej strony nie przemawia. A Tom/Meghan są mi kompletnie obojętni w tej kwestii :P
Ostatnio edytowano 7 sie 2007, o 19:01 przez Nikola, łącznie edytowano 1 raz
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 7 sie 2007, o 19:38


Mi by tam para Tom/Meghan nie przeszkadzała, bo Tom jest jednym z fajniejszych bohaterów i jeśli nie zamierzają jakimś cudem przywrócić Alany, to ja nie mam nic przeciwko tej parze :)
Trish napisał(a):Powracanie do wątku Diana/Marco było nieco bez sensu, no bo jeśli nie mają w planach do tego już nawiązać, to to był tylko taki zapychacz, a jeśli chcieliby ich połączyc znowu czy coś, to totalnie bez sensu by było.

Jak możesz tak mówić :P Generalnie to nie jest typowy serial, w którym można shipować jakiejś parze, ale Diana powinna zdecydowanie być z Marco ;)
Dusia4400 napisał(a):I ta rozmowa Toma z Jordanem była dobrym pomysłem :)

Czy ja wiem, jakoś nie widzi mi się, żeby coś głębszego z niej wyniknęło - bo oboje nie zmienią swoich przekonań i sie nie 'nawrócą'.
Nikola napisał(a):Niestety też mam wrażenie, że dążą do zrobienia pary Kyle/Isa, co na razie do mnie z żadnej strony nie przemawia.

Do mnie też to nie przemawia, ale zawsze mialam takie wrażenie, że jednak na końcu Shawn będzie z Isabelle. Nie żebym jakos chciała, żeby byli razem, ale jakos tak nie widzę ich z nikim innym ;)
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 2 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 7 sie 2007, o 20:11


aja napisał(a):Mi by tam para Tom/Meghan nie przeszkadzała, bo Tom jest jednym z fajniejszych bohaterów i jeśli nie zamierzają jakimś cudem przywrócić Alany, to ja nie mam nic przeciwko tej parze :)

Ja Toma bardzo lubię, i od początku polubiłam Alanę, ona była cudowna, oni razem byli cudowni, to jej Thomas było naprawdę słodkie. Sama Meghan by mi aż tak nie przeszkadzała z tą swoja dziecinnością, ale ta dziecinność całkowicie nie pasuje do Toma. I w żaden sposób nie widzę go z taka "kobietą".

aja napisał(a):Jak możesz tak mówić :P Generalnie to nie jest typowy serial, w którym można shipować jakiejś parze, ale Diana powinna zdecydowanie być z Marco ;)

No tak, ale ich zwiazek to było tylko takie przelotne coś, zresztą nawet zbytnio nie pokazane, z z Benem połączyła Dianę prawdziwa miłość. I dlatego nie widzę już tu miejsca na wracanie do tamtego wątku.

aja napisał(a):Czy ja wiem, jakoś nie widzi mi się, żeby coś głębszego z niej wyniknęło - bo oboje nie zmienią swoich przekonań i sie nie 'nawrócą'.

A mi się wydaje, że Tom nie jest wcale taki daleki nawrócenia. Dla Kyle'a i sam zresztą zaczyna w to wierzyć. No i po części na to wskazuje Książka :P

aja napisał(a):Do mnie też to nie przemawia, ale zawsze mialam takie wrażenie, że jednak na końcu Shawn będzie z Isabelle. Nie żebym jakos chciała, żeby byli razem, ale jakos tak nie widzę ich z nikim innym ;)

A mi się teraz bardziej widzi para z Kyle'm. Jakoś nie widzę tego obecnego Shawna z Isą. Chociaż ogólnie, tak jak dla ciebie, dla mnie ogólnie ta para jest taka jakaś oczywista.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 7 sie 2007, o 20:28


Trish napisał(a):z z Benem połączyła Dianę prawdziwa miłość.

Dla mnie ten ich związek wynikal bardziej z sugestii Mai niż z wielkiej miłości. I nawet nie mogłam sobie przypomnieć jego imienia, dopóki nie napisałaś ;)
Trish napisał(a):to jej Thomas było naprawdę słodkie

Thomas było kochane, ale skoro Alana nie wróci, to wolałabym, żeby Tom był szczęśliwy z kimś innym. I nie zgadzam się, że to ona lata z nim :]
Trish napisał(a):A mi się wydaje, że Tom nie jest wcale taki daleki nawrócenia. Dla Kyle'a i sam zresztą zaczyna w to wierzyć. No i po części na to wskazuje Książka :P

Ok, źle to sformulowałam ;) Chodziło mi o to, że z samej rozmowy i współpracy z Collierem raczej nic nie wyniknie, a właśnie raczej z miłości do syna. Tom za bardzo... gardzi Collierem, bo ten zabral mu syna, żeby zrobić coś dla niego. A tak btw to jestem ciekawa, jaką Tom będzie miał zdolność, jeśli weźmie shota :D
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 7 sie 2007, o 20:50


A mi właśnie coś przyszło do głowy, może efekt końcowy będzie taki jak na początku 4x01... Wtedy wydawało się, że Isa na wolności żyjąca ze wszystkimi w zgodzie - no way, ale teraz, kto wie.
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 8 sie 2007, o 10:59


bleh mieli się lać to teraz sa na Ty:

- Tak Dżordanku
- Ach dobrze Tomusiu

:/

Na plus jedyne to że coraz fajniejsze zdolności im wymyślają :D

Irytujący już jest ten Kayle i ta jego wiara, jak sekta - pierdzielenie jak o bibli cały czas :/
Ostatnio edytowano 8 sie 2007, o 11:01 przez KaruzeL, łącznie edytowano 1 raz
<<

agata311

Postdodano 10 sie 2007, o 13:14


Według mnie to był jeden z fajniejszych odcinków tego sezonu.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez agata311, łącznie edytowano 1 raz
<<

baszak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 60

Lokalizacja: cela 18

Postdodano 12 sie 2007, o 19:43


Fajnie bylo jak ,Collier/Baldwin byli na kumple .
:):):)
<<

Dusia4400

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 619

Lokalizacja: Seattle

Postdodano 12 sie 2007, o 20:02


No może trochę
Ale napewno tak się nie stanie nie chce mi się wierzyć :P
ObrazekObrazekObrazek
Blair:Do you....like me?
Chuck:Define like.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 5 kwi 2008, o 15:33

Re: 4x08 - No Exit


Kapitalny odcinek! czy oznacza to, że w przyszłości Tom i Collier będą współpracować? Może nawet Diana wróci do Marco;] wolę jego niż Bena.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 8 maja 2009, o 01:25

Re: 4x08 - No Exit


Maia jest super, bardzo ją lubię i przestałbym oglądać serial pod koniec gdyby ją zabili. Aja, Ty też ją lubiłaś na początku. ;pp Isabella/Kyle, w sumie to czemu nie? Chociaż bardziej ona mi pasowała do Shawna który też całe szczęście przeżył. Meghan akurat mogli uśmiercić, bo jej nie lubię i nie ma być z Tomem. ; ppp Mało kogo nie lubię, ale jej akurat nie. Końcowa rozmowa Tom/Jordan, bezcenna! ;d
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 4x08 - No Exit
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.