Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

4x08 Forever Young » Grey's Anatomy » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 10 lis 2007, o 11:20

4x08 Forever Young

There has been a bus crash and the patients are in the ER. Meredith and Derek's relationship gets more complicated. Someone comes to visit Derek.


Data emisji: 15 listopada 2007
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 10 lis 2007, o 20:13

Re: 4x08 Forever Young (spoiler)


The ER is filled with teenagers after a school bus crash, Bailey treats a patient who was her high school crush, Derek goes out on a date with a fellow doctor, and Thatcher enters the ER looking for Meredith. Guest Starring Jeff Perry as Thatcher, Kali Rocha as Sydney, D.B. Woodside as Marcus, Lauren Stamile as Rose, Madeline Zima as Marissa, Brooke Nevin as Tricia and Stephen Sowan as Danny
- ABC

Things will get more complicated [between Meredith and Derek] before they get any easier. Sources confirm to me that Lauren Stamile is most definitely a new love interest for Derek, and she'll be sticking around for a while. I'm told she's pretty much the anti-Meredith (all the way around-looks and personality) and will make Derek somewhat conflicted.
- Kristin on E!Online

Two teens stare at a doctor. He likes the attention and decides to go see them. His ego takes a beating when one of the ladies say he looks exactly like the other's father. Then, the two women start dreaming about another dreamy doctor who just arrived at the cafeteria. A teen gets injured by a piece of flying glass during a class at school and needs brain surgery. Another teen, who is the captain of a pom pon team, drops by the hospital with a broken coccyx and a fracture at the top of her femur. The teen will freak out because it'll take weeks before she is fully healed and, already, she is being replaced as captain and the replacement wants to change the routine.
- SpoilerFix.com

I got an unconfirmed tip that Gizzie is still alive and kicking in Episode 8. My mole also reports that in the same episode, Mer and Der are still going strong with their whole let's-have-sex-but-not-be-super-serious thing.
- Ask Ausiello

Lauren Stamile has been cast in a "major recurring role" on the hit ABC drama, according to The Hollywood Reporter. She'll make her first appearance later this season. [...] The HR teases that Stamile's character will share screen time with Patrick Dempsey's Dr. Derek Shepherd but doesn't disclose in what capacity, be it professional, personal or both. There's also no word on when she'll make her first appearance.
- Zap2it
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 19 lis 2007, o 09:59

Re: 4x08 Forever Young


Nowa "przeszkoda" dla MerDer? ;) Znowu? :P Sydney raczej nie była żadnym zagrożeniem dla Mer, ale nowa - kto wie ;) Ale pewnie znów pokomplikują trochę i wrócą na stare tory..

Mark/Derek znów najlepsi ;D Mark ochrzczony tatusiem :hihi: A taki był pewny, że podoba się tym panienkom, a tu taki cios ;D
Derek: Hey, Dad! Want to get a drink?
;)

Ten ołówek w oku :x Nie mogłam patrzeć :P
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 19 lis 2007, o 16:01

Re: 4x08 Forever Young


Odcinek ok. Z Sydney wiadomo było, że nic nie bedzie. Co do Bailey nie spodziewała bym sie, że dała siebie tak wykorzystywać tak samo nie spodziewałam sie, że Derek grał.
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 19 lis 2007, o 22:14

Re: 4x08 Forever Young


szkoda, ze chłopak z ołówkiem w oku zapadł w śpiączkę :( a te wszystkie różowe paniusie ble :/ nieźle dokopały Markowi "daddy" :hihi:

Mer/Der wiadomo, że się będzie ciągnąć cały czas, a że jakoś muszą to urozmaicić to wrzucą tą pielęgniarkę, szczerze to na mnie zrobiła dobre wrażenie, może być ciekawie ;)

biedna Bailey, kurde nie poznaje babki, tak się rozryczała w tym odcinku, w 7 też, oby na tym był koniec, bo ją przestane lubić. Już tym swoim zachowaniem przy tym Marcusie mnie wkurzała niesamowicie.

Podobało mi się, to co Izzie powiedziała tej przyjaciółce Donnyego (Denny, Donny, co jeszcze :P) o tym, że po tym jak zaszła w ciążę, matki innych dziewcząt nie pozwalały im się z nią zadawać itd. Kurczę gdzieś tam jeszcze drzemie taka Izzie którą lubię..

sprawa z ojcem Meredith.. podobało mi się to co Lexie jej wykrzyczała, takie prawdziwie to było.
<<

AGNES

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 28

Postdodano 19 lis 2007, o 22:17

Re: 4x08 Forever Young


odcinek jeden z lepszych ostatnio :)
Mark/Derek zdecydowanie najlepszy duet ostatnio , mała rekompensata za odejście Add

randka z Syd była ogolnie śmieszna i ta jej analiza na końcu

ta nowa "przeszkoda" u Mer/Der , wiadomo, że nie na długo ale całkiem nieżle się zapowiada ,
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 21 lis 2007, o 19:35

Re: 4x08 Forever Young


po ok. 1,5 miesiąca oglądania GA od 1 odcinka 1 sezonu w końcu jestem na bieżąco :D

Cristina udająca że jej nie zależy i że się nie narzuca dr Hanh była świetna ;D

0lina napisał(a):Podobało mi się, to co Izzie powiedziała tej przyjaciółce Donnyego (Denny, Donny, co jeszcze :P) o tym, że po tym jak zaszła w ciążę, matki innych dziewcząt nie pozwalały im się z nią zadawać itd. Kurczę gdzieś tam jeszcze drzemie taka Izzie którą lubię..

miejmy nadzieję, że jak Izzie i George dadzą sobie spokój to powróci stara Izzie :)
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 29 lis 2007, o 19:03

Re: 4x08 Forever Young


Ten ołówek w oku. :shock: strasznie mi było szkoda tej koleżanki...

MerDer - flaki z olejem...ile można....??? Wiadomo że Der będzie z tą pielęgniarką, ale też wiadomo że w końcu wróci do Mer, bo to miłość jego życia...

Mark/Derek - uwielbiam ich razem.

Dobre było jak te laski powiedziały Mark'owi, ze wygląda jak ojciec jednej z nich. :hihi:

Lexie mnie denerwuje - niby prawda co powiedziała Mer, ale ona robi wrażenie, jakby nie zdawała sobie sprawy, co dla Mer oznaczało życie bez ojca itd...

Bailey - niech ona nie płacze...w ogóle nie podobne do niej...ale rozbawiło mnie jak Der powiedział, że w szkole był w sumie nerd. :P

Hahn - denerwuje mnie...na miejscu Bailey to bym jej coś powiedziała, bo rządzi się w tym szpitalu jakby należał do niej...wszystko sobie sama ustala, zmienia...

Cristina - ;D fajne było jak na zmianę biegła i powoli szła (tzn próbowała przynajmniej ;))

Sydney - Mark podczas randki chciał udawać atak serca :hah: a Mer się nią przejęła...well trochę przesadzili z tym akurat, ale dobra.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 29 mar 2008, o 02:17

Re: 4x08 Forever Young


Mark i ten tekst że wygląda jak tata tej małolaty. :D
Mark i Derek znowu przyjaciele? Fajnie! :D Wychodzi im to. ;p

Cristina była świetna! Fajnie że chociaż trochę była w tym odcinku związana z kardio.

Za dużo było Izz i Georgea, oni to jednak powinni być przyjaciółmi, albo najlepiej wylecieć z serialu razem z Callie.
We Are The World haiti
<<

misslost

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 29 kwi 2008, o 15:36

Re: 4x08 Forever Young


Ja się chyba za mocno angażuje w związki emocjonalne z tymi tymczasowymi bohaterami, bo strasznie mi było żal kolesia z ołówkiem w oku (swoją drogę obrzydliwa sprawa).
Myślałam, że Bailey jest mocniejsza i w ogóle.
Pary w tym odcinku strasznie wkurzające Mer/Der, Izzie/George... Porażka.
Śmieszna była Sydney z uściskami dla Bailey :)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 29 kwi 2008, o 16:18

Re: 4x08 Forever Young


Sydney jak Sydney... Druga Izz. ; ]
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 5 mar 2009, o 15:22

Re: 4x08 Forever Young


Liceum. :P Chłopak z ołówike w oku - niezbyt radosne to było. Bosz, Cristina jest orkopna i mnie niemożliwie denerwuje. Lexie jest świetna, Mer mnie wkurza.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 4x08 Forever Young
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.