Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

4x07 - Until We Have Built Jerusalem » The 4400 » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 23 lip 2007, o 18:15

4x07 - Until We Have Built Jerusalem

Maia ma wizję, w której Collier planuje zrobić coś wielkiego. Jordan nadaje video, w którym opowiada o Obiecanym Mieście i o cudach, które planuje.
Do NTAC przyjeżdżają żołnierze posiadający zdolności, których zadaniem jest zabicie Colliera.
Maia ma kolejną wizję, w której ci żołnierze zabijają Colliera, jednak skutek tego jest tragiczny. Maia wymyka się z domu i idzie do mista Colliera. Tam Jordan pokazuje jej i całemu światu pierwszy z cudów, które obiecał.
Shawn spędza noc z dziewczyną, której uleczył matkę. Następnego dnia do prasy wydostaje się informacja, że leczy on w zamian za usługi seksualne. Kolejną przeszkodą w jego kampanii jest Obiecane Miasto Colliera. Shawn dochodzi jednak do wniosku, że nie ugnie się i wygra te wybory.
Diana i Tom jadą do miasta Colliera. Jordan i jego ludzie łapią żołnierzy, Collier odbiera im ich zdolności, gdyż nie chcą się do niego przyłączyć. Tom rozmawia z Kyle'em. Tamten opowiada mu o książce i nazwisku Toma na końcu listy. Diana stara się przekonać Colliera, aby nie rozpoczynał wojny. Maia mówi mu, że miała wizję, w której ta wojna przyniosła złe skutki. Okazuje się, że Maia okłamała Jordana apropo ostatniej wizji, chcąc zapobiec wojnie.
Ludzie Colliera przenoszą słupki ogradzające Obiecane Miasto i chroniące je przed innymi ludźmi. Teraz jest ono dwa razy większe.

Data emisji: 29 lipca 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Trish, łącznie edytowano 3 razy
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 31 lip 2007, o 13:48


Odcinek nawet mi się podobał, ale odnosze wrażenie, że będzie jak w 3 sezonie: czekam, czekam z niecierpliwością na tą final battle a tu sie wszystko rozmyje :/ Sekta poszerza swoje terytorium, a Tom miał mine jakby zaczął rozważać zażycie promicyny.

W ogóle, mogliby pokazać, że April pracuje dla NTAC, a nie tak sie jej pozbyli :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Dusia4400

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 619

Lokalizacja: Seattle

Postdodano 31 lip 2007, o 14:46


aja napisał(a):W ogóle, mogliby pokazać, że April pracuje dla NTAC, a nie tak sie jej pozbyli :P

No własnie tez tak uważam mogli by ja chiasz pokazać przez chwile a nie
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Dusia4400, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazekObrazek
Blair:Do you....like me?
Chuck:Define like.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 1 sie 2007, o 01:27


Takie to było o niczym, Collier odebrał zdolności paru żołnierzom, oczyścił rzekę i powiększył swoje miasto :roll:
Ogólnie przez cały odcinek skupiałam się na tym, że Tom jest seksowny :P

No, ale za tydzień powinno być ciekawiej.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 1 sie 2007, o 08:21


Trish napisał(a):Ogólnie przez cały odcinek skupiałam się na tym, że Tom jest seksowny :P

Ja też xD A już najbardziej sexowny był w ostatniej scenie, jak wychodził z tego Promise City i rozmawiałam z Kyle'm :D
Trish napisał(a):No, ale za tydzień powinno być ciekawiej.

Łudze się tak od trzech odcinków :]
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 1 sie 2007, o 19:25


aja napisał(a):Ja też xD A już najbardziej sexowny był w ostatniej scenie, jak wychodził z tego Promise City i rozmawiałam z Kyle'm :D

Hehe a myślałam, że tylko mi odbija i zaczynają mi się podobać faceci ok. 50 :P

aja napisał(a):Łudze się tak od trzech odcinków :]

Ale tym razem przynajmniej nie będzie takiego przynudzania jak ostatnio, tylko całkiem inna sytuacja, więc przynajmniej na pewno będzie inny klimat.
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 3 sie 2007, o 20:48


Mi się najbardziej podobał.. trailer do kolejnego odcinka ;) A ogólnie jakoś tak nudno trochę :/
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 5 sie 2007, o 00:37


Nikola napisał(a):Mi się najbardziej podobał.. trailer do kolejnego odcinka ;)

Zdecydowanie. I wierzę, że tym razem nas nie zawiodą :P
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 5 sie 2007, o 09:54


Mi zawsze najbardziej podoba się trailer a tydzien później okazuje się, że znowu nic się nie działo. I już nie łudze się, że tym razem odcinek będzie pasjonujący ;)

Trish napisał(a):Hehe a myślałam, że tylko mi odbija i zaczynają mi się podobać faceci ok. 50 :P

A wiesz jak ja się zdziwiłam?! :P Ale myśle, że to było tylko w tym odcinku bo jakoś 3 sezony nie zwróciłyśmy na niego uwagi ;D
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 5 sie 2007, o 15:19


No zobaczymy jak to wyjdzie z kolejnym odcinkiem.

aja napisał(a):A wiesz jak ja się zdziwiłam?! :P Ale myśle, że to było tylko w tym odcinku bo jakoś 3 sezony nie zwróciłyśmy na niego uwagi ;D

No właśnie to mnie najbardziej rozbawiło, 3 sezony i nic, a tu raptownie takie coś :hihi:
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 5 kwi 2008, o 15:32

Re: 4x07 - Until We Have Built Jerusalem


Collier chcę zbudować własne miasto na gruzach Settle i według proroctwa Mai źle się to dla niego skończy jeśli nie zmieni. Ciekawe czy jakieś konsekwencję zostaną wyciągnięte z działania Diany i Toma.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 8 maja 2009, o 00:36

Re: 4x07 - Until We Have Built Jerusalem


Niby czemu źle się to dla niego skończy? Przecież Maia tego nie powiedziała... Fajny był ten odcinek. Z Shownem była fajna akcja. Aha, ten gubernator chce go w jakiś sposób zniszczyć.
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 4x07 - Until We Have Built Jerusalem
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.