Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Urlop na żądanie Off-topic 71
Jakie wygodne buty polecicie? Off-topic 69

4x07 Physical Attraction... Chemical Reaction » Grey's Anatomy » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Nikola

Przyjaciel forum

Postdodano 2 lis 2007, o 17:54

4x07 Physical Attraction... Chemical Reaction

Two arguing parents, who are named Jane and Don, bring their son in because he swallowed coins, while a middle aged woman comes in wanting cosmetic surgery on her chin. A father worries about raising a child alone when the mother needs surgery.

Data emisji: 8 listopada 2007
<<

Paulina

Ekspert

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 6 lis 2007, o 15:43

Re: 4x07 Physical Attraction... Chemical Reaction (spoiler)

George and Izzie's romantic chemistry is put to the test, Mark develops a crush on a fellow surgeon, and Callie's role as Chief Resident is in jeopardy.

Czyżby a fellow surgeon była Callie? :P

Na stronie http://abc.go.com/primetime/greysanatomy/ można obejrzeć promo i sneak peak. :)
<<

Kara

Użytkownik

Postdodano 6 lis 2007, o 17:16

Re: 4x07 Physical Attraction... Chemical Reaction (spoiler)

Bailey odpada no a ta swirnieta Sydney Heron jest zbyt swirnieta. moze pojawi sie ktos nowy :cool:
Obrazek
<<

Nikola

Przyjaciel forum

Postdodano 10 lis 2007, o 11:38

Re: 4x07 Physical Attraction... Chemical Reaction

:hah:

Dobry odcinek ;D Związek Izzie/George nie jest już raczej związkiem, a czystą komedią :what: Zgadzam się z nimi całkowicie - chemii między nimi BRAK - jak mi przykro :D Te ich "piękne" relacje jak dla mnie mogą takie zostać, bo nie dość, że są siebie warci, to jeszcze są przy tym komiczni ;] Ale wcale się nie zdziwię, jak ich próba bycia razem runie z wielkim hukiem przy najbliższej okazji :P Szkoda tylko, że przez to ich całe zachowanie Izzie już nie jest pokazywana jako wrażliwa, pełna wartości dziewczyna, która naprawdę tworzyła świetny materiał na fajną postać, teraz dołączyła do grona postaci, z których można się już tylko śmiać. Obrót o 180 stopni :0

Derek: What's new with you?
Meredith: I saw my half-sister half naked.

Ona widziała półnagą siostrę, szef widział ją pół nagą, dobre ;) Ogólnie MerDer są jeszcze bardziej nudni niż byli, nic tylko w łóżku leżą i nie dochodzą do żadnych wniosków odnośnie ich dwojga, ale co ja się dziwię, to taki standardzik :P

Alex/Lexie - jestem ciekawa, jak to się rozwinie, ładnie razem wyglądają, szkoda tylko że początek znajomości był nieco za szybki ;) Ale teraz idzie w dobrym kierunku. Mer w końcu nazwała Lexie siostrą, kiedy poprosiła go, żeby odwiózł ją do domu :0 I ten ojciec.. Dziewczyna ma sporo na głowie, moja sympatia do niej po tym odcinku wzrosła, mimo że nadal krąży za Mer, widać, że jej bardzo zależy na zbudowaniu z nią dobrych relacji. Za to Mer zachowała się perfidnie, kiedy powiedziała jej, aby znalazła sobie własnych przyjaciół (w odniesieniu do Alexa) - no comment.

Bailey się poryczała :D Super, że dostała to stanowisko, należało jej się. Szkoda tylko Callie, ale ją naprawdę zwolnili? Czy tylko wróciła na poprzednie stanowisko? Bo wydawało mi się, że to drugie, ale potem wróciła do mieszkania i powiedziała, że została zwolniona.. szkoda by jej było, życie się jej trochę posypało, ale ogólnie fajna z niej babka.

Cristina.. cóż chyba będzie musiała się obejść smakiem co do kardiologii - nie chcą ją uczyć ;) Ciekawe co wymyśli, może zdecyduje się wybrać inną specjalizację..

Mark/Derek/szef - co za trójkąt ;D Mark i Derek i te ich teksty, dosłownie powalają za każdym razem, kiedy ich dwójka pojawia się na ekranie :hihi: "Kłótnia kochanków" :hah: I do tego szef zaprzeczył tylko kłótni i nie dał dojść Derekowi do słowa, kiedy ten chciał zaprzeczyć "kochankom" :D Boscy są :P
<<

henet

Oglądam seriale

Postdodano 10 lis 2007, o 23:52

Nikola napisał(a):Cristina.. cóż chyba będzie musiała się obejść smakiem co do kardiologii - nie chcą ją uczyć ;) Ciekawe co wymyśli, może zdecyduje się wybrać inną specjalizację..

No way. Założę się, że będzie walczyć o kardio.

Gizzie -> z satysfakcją patrzyłam na ich nieudane próby :P
bardziej mi pasują na przyjaciół niż na kochanków.

dr Hahn -> coraz bardziej lubię tą kobietę :)

MerDer -> jeszcze bardziej nudni niż zwykle.

Callie -> szkoda mi jej było, że ją wyrzucili, ale nie radziła sobie na stanowisku.
So?
<<

ariena

Oglądam seriale

Postdodano 13 lis 2007, o 16:58

No way. Założę się, że będzie walczyć o kardio.

Też mi sie tak wydaje. A Hahn chce ja tylko przetestowac. Christina może byc tylko cardio :D

Podoba mi sie coraz bardziej połączenie Marki i Hahn. Byliby fajną parą :P Widac, że babka ma charakterek i jest zupełnym przeciwieństwem Sloana. Mam tylko nadzieję, że ona nie odrzuciła jego zaproszenia ze względu na inną orientację ;) Seksualną oczywiście...

Callie - z jednej strony mi jej szkoda, ale z drugiej cieszę się, że tak to sie potoczyło. Mam nadzieję, że odejdzie z serialu, bo jej postac była męcząca :/

No i na końcu - George i Izzie. Normalnie porażka :? Jak oni chcą byc ze soba , to ja nie wiem. Dobrały sie 2 sieroty - ten związek musi się szybko skończyc dla wyższego dobra.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

0lina

Przyjaciel forum

Postdodano 18 lis 2007, o 17:42

yes yes wreszcie Bailey będzie szefem!! a jak się rozkleiła ;) mam nadzieję, że Callie się wyniesie razem z Georgem -_-
<<

Paulina

Ekspert

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 18 lis 2007, o 18:37

Callie niech zostanie, ale George mógłby pójść do Mercy West. ;D wszystkie chwyty dozwolon by stara Izzie wróciła. :P

Ale musze powiedzieć, że Gizzie mnie w tym odcinku rozwaliło, byli zabawni. :P Izzie z goleniem nóg, a końcowa scena jak mówili: You're lying. LOL

Hahn - nie lubię jej...np. to że zmieniała sobie kogo będzie miała podczas operacji, jak jej się chciało?? :/ nie lubię jej...

Mark - no nie tylko nie Hahn...co to będzie jakiś Hark?? (dobra nazwa :hihi:)...ale mam nadzieję, że Mark sobie odpuści z nią...bo zasługuje na kogoś lepszego. I definitely have a thing for her. :hah: a na imdb ludzie wymyślali je nazwy i często nazwy były typu McLes, McButch itp.

Cristina - narazie biedna, bo tutaj Hahn ją traktuje źle, tutaj jej każą wybrać inne możliwości...ale mam nadzieję, że wróci bojowo nastawiona Cristina. ;)

DerMer - ehhhhh męcząca...ale dobre było jak Richard wparował. :what:

Lexie - no cóż biedna jest dziewczyna, ale ja Mer rozumiem że tak ostro reaguje na nową siostrę...z tym ojcem będą jeszcze jakieś tragiczne storylines...ale nadal mi się nie podoba para Alex/Lexie...

Mark/Derek/chief - ;D

Bailey szefem - należało jej się...ale ten jej płacz kompletnie nie pasował mi do niej..le musieli pokazać Bailey z innej strony...
<<

tlen.exe

Administrator

Postdodano 29 mar 2008, o 00:03

Łeeee, Cristina ma być kardio i już! Szkoda mi jej, bo dobra jest w kardiochirurgii i robiła już takie zabiegi o których Mer czy Iz się nie śniło...

George i Iz to żenada..... :S
Ale podobało mi się to jak leżeli nie śpiąc i czając się kiedy zadzwoni budzik. ;d
Ta ich Chemia...

Lexie, ona jest okropna!

Dziwne, z serialu lubię tylko Alexa, Cristine i lubiłem Burke'a oraz Addie, ale i tak jest to mój ulubiony serial. ;p

Mer nago przed szefem. :D

Uwielbiam Bailey. :D Cieszyłem się razem z nią, ale nie płakałem *__*
We Are The World haiti
<<

Chris

Ekspert

gadu:
11098624

Postdodano 1 mar 2009, o 12:07

Lexie jest właśnie fajna. Nie ma nic do Mer, nie wiedziała, że Alex z nią mieszka. Nie widze problemu...

Cristina i jej mania - coraz bardziej mnie denerwuje. Za kogo ona się uważa?
Meredith to samo. Wielka dama się znalazła. Wkurza mnie, nie może zdecydować się co do Derek'a.

Bailey jest świetna, dobrze, że dostała tą robote, ale szkoda mi Callie.

Gizzie nie mają chemii. No nie mają, ale nie kazda para musi ją mieć, żeby być parą.

Myślałem, że będzie coś pomiędzy Alex'em i Lexie, ale raczej nie widzę tu przyszłości.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love