Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

4x07 - It's the Great Pumpkin, Sam Winchester » Supernatural » Odcinki • seriale forumtv.pl

2008-2009

Opiekun: Czesiek_PL

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 1 lis 2008, o 03:43

4x07 - It's the Great Pumpkin, Sam Winchester

Spoiler:


Data emisji: 30.10.2008
We Are The World haiti
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 1 lis 2008, o 23:34

Re: 4x07 - It's the Great Pumpkin, Sam Winchester


I znowu big picture :D
uratowali miasteczko, ale można powiedzieć, że przegrali bitwę
coś mi się wydaje, że wszystkie pieczęcie zostaną zerwane i będzie ciekawie później :D
a Uriel mi się nie widzi i chyba się zbuntuje kiedyś przeciwko Samowi i Deanowi
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 9 lis 2008, o 23:33

Re: 4x07 - It's the Great Pumpkin, Sam Winchester


Hallowen, czarownica, anioły i pieczęcie - ten odcinek był bardzo dobry, Supernatural nie zwalnia od początku sezonu.

Początek odcinka był niepozorny, gość je cukierki i nagle zaczyna pluć żyletkami, masakra, tak jak utopienie w wiadrze i scena w krypcie.

Kolejna pieczęć została złamana, coś mi się wydaje że w ostatnim odcinku Lucek zostanie uwolniony.

O LOL, anioly miały wykonywać rozkazy Deana, tego się nie spodziewałem, ale to mi się podoba. Tak jak Castiel, widać że scenarzyści starają się rozbudować jego postać i bardzo dobrze. Natomiast Uriel jest jakiś dziwny, po Prison Breaku nie mogę się przyzwyczaić do jego nowej roli.

Sam był świetny jak spotkał pierwszy raz anioły :] szkoda tylko że musiał użyć swoich mocy i ciekawe co z nich wyniknie.

Dean mnie rozwalił jak się obżerał cukierkami, a potem powiedział temu dzieciakowi że już nie ma :)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 9 lis 2009, o 22:45

Odp.: 4x07 - It's the Great Pumpkin, Sam Winchester


Hehe, mnie też wydaje się że Lucek zostanie uwolniony. ;p
Ogólnie, to aniołki coś zbyt dobre nie są. ;p Sam użył mocy, fajnie ale co on taki słaby?
We Are The World haiti
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 5 mar 2011, o 22:38

Odp: 4x07 - It's the Great Pumpkin, Sam Winchester


No w końcu coś z głównej fabuły. Mówiliście, że od 4 sezonu kończą się jednoodcinkowe wątki i zaczyna się spójna fabuła, tymczasem póki co tej wiodącej sprawy mieliśmy, jak na lekarstwo.

Znów się pojawiły czarownice, Tym razem potężniejsze, których celem było złamanie kolejnej pieczęci. No i udało się. Co prawda bracia uratowali miasto, ale są o demony są o krok bliżej od uwolnienia Lucka.

Ale ten Uriel denerwujący. Aż się go oglądać nie chce. Tragiczna postać, mam nadzieję, że nie zagości w serialu na długo. W ogóle Ci Aniołowie nie są tacy, jak mogłoby się wydawać...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 19 cze 2011, o 18:07

Odp: 4x07 - It's the Great Pumpkin, Sam Winchester


Odcinek dosyć średni , ale ważne , że wróciliśmy do głównej fabuły.
Kolejna pieczęć złamana, oj chyba uda im sie uwolnić tego Lucka :).
Zapowiada sie ciekawie czyżby wojna braci?
Sam poprowadzi demony a Dean anioły. W końcu Castiell przyznał sie , że ma wykonywać rozkazy Deana.
Sam znów to zrobił , było to do przewidzenia choć nie spodziewałem sie , ze tak szybko to nastąpi. Tym razem musiał sie niezle wysilić i zostala mu ostatnie życie , bo inaczej Uriel sie nim zajmie :P.
Zgadzam sie co do Uriela, drażniący typ, wkurzały mnie jego teksty na temat ludzi.
Śmieszny był Sam gdy zobaczył pierwszy raz anioły, tego sie nie spodziewał :).
A Dean jak sie obżerał cuksami , a potem mały astronauta pobrudził impale :).
Dobra jeszcze pierwsza scena z tymi żyletkami.
Podobały mi sie przemyślenia Castiela , fajnie , że dowiadujemy sie o tej postaci co raz więcej.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE

 


  • Podobne tematy do 4x07 - It's the Great Pumpkin, Sam Winchester
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.