Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

4x07 - Fruit for the Crows » Zakończone Seriale » Sons of Anarchy • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 15 paź 2011, o 12:27

4x07 - Fruit for the Crows

Premiera: 18.10.2011 r.

Spoiler:
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 21 paź 2011, o 20:00

Odp: 4x07 - Fruit for the Crows


Co za fenomenalna końcówka! Juice przez cały odcinek był targany emocjami - dalsza współpraca z policją, awans w hierarchii SAMCRO, szantaż aż w końcu nie wytrzymał i postanowił ze sobą skończyć. Wziął łańcuch i powiesił się nad grobem Milesa. I w końcu nie wiadomo czy przeżyję bo było słychać łamiącą się gałąź. Czy może zaraz przyjadą Chibs z Tigiem i go znajdą? Zżera mnie ciekawość. Do tego jeszcze dostaliśmy piosenkę idealnie pasującą do akcji z wokalem Katey Sagal.

Atak kartelu Lobo Sonara wstrząsnął Synami, a i Alvarez oberwał kulkę. Fajnie wyszło jak Tara go zszywała :) Jednak najlepsze było wtargnięcie SAMCRO do tego mieszkania i odkrycie sprawców. Jak zwykle moment postrzału wypadł w tym serialu zachwycająco :)

Starcie Unsera z Clayem robi się coraz ciekawsze. Ten pierwszy chcę chronić Tarę, a drugi stara się ją wykończyć. Do tego dochodzi jeszcze Bobby który zaproponował głosowanie przeciw Clayowi. jeszcze kilka odcinków temu powiedziałbym że to nie ma szans, ale teraz nic nie wiadomo. Jest zgorzkniały Piney, jest Bobby, a jak zagłosuje Jax to zapewne jeszcze Opie. Szykuje się mocna scena w przyszłym odcinku.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 22 paź 2011, o 15:57

Odp: 4x07 - Fruit for the Crows


Kolejny genialny epizod! :D

Sprawa z Juicem nabiera rozpędu. Chłopak został przyciśnięty z każdej strony i wybrał łańcuch. Jednak to jeszcze nie koniec, słyszymy pękającą gałąź w tle, a Chibs i Tig jadą już do niego...już nie mogę się doczekać następnego odcinka! :D

Potter zgrywa cwaniaczka, nawet szeryf miał opory przed aresztowaniem Juice'a pod pretekstem posiadania.

Jednak Unser i Clay nie współpracują...myślałem, że razem chcą się pozbyć kartelu nakierowując ich na Tarę, a później wykorzystując szeryfa przeciwko gangowi Romeo. A tutaj Clay rzeczywiście chce się pozbyć Tary, niedobrze. :( Unser idzie do kierowniczki szpitala, to się zacznie.

Bobby chce głosowania na nowego prezydenta Klubu. Ciekawy jestem jak to wyjdzie, musi się coś ostrego wydarzyć, żeby większość zagłosowała przeciwko Clayowi.

Świetna scena wparowania do mieszkania kierowcy i genialnie przedstawiony postrzał członka Lobo Sonara.

Zszywanie Alvareza przez Tarę było dobre. :P Kto by pomyślał, że te dwa kluby będą współpracować po pierwszym sezonie. :D

Zgadzam się z Cześkiem, fenomenalna końcówka z cudownym utworem śpiewanym przez serialową Gemmę. :D
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 27 paź 2011, o 16:24

Odp: 4x07 - Fruit for the Crows


Kolejne "małe arcydzieło" w sezonie czwartym!

Zacznę od końca czyli od Juica. Ciekawe czy gałąź rzeczywiście pękła. Z jednej strony bardzo bym tego chciał, a z drugiej jak nie Juice sam to pewnie klub go wykończy, bo tak jak już pisałem w poprzednim temacie - nie wyobrażam sobie sytuacji kiedy SAMCRO mu wybacza. Końcówka to nie tylko Juice, ale kapitalny zlepek scen z niesamowitym wykonaniem "Strange Fruit" Katey Sagal. Końcowe trzy minuty odcinka oglądałem chyba z 10 razy, a piosenkę przesłuchałem 2 razy tyle. Kocham, po prostu kocham ten serial!

eLMaQ napisał(a):Zszywanie Alvareza przez Tarę było dobre. Kto by pomyślał, że te dwa kluby będą współpracować po pierwszym sezonie.

Zgadzam się w 100%. Kto by pomyślał, a teraz uwielbiam ich współpracę i sceny kiedy Alvarez wita się z Clayem i jego VP czyli Jaxem jak z braćmi.

Bobby odważnie. Chce głosowania na nowego Prezydenta. Ciekawe jak to się potoczy. Bobby może mieć kilka głosów ze sobą ( na pewno Piney'ego, a czy Jax i jeszcze kilku to niewiadomo). Clay z pewnością ma po swojej stronie Tiga, który zawsze był z nim na dobre i złe...

Między Clayem, a Unserem jest coraz goręcej, czyli tak jak myślałem. Mam nadzieję, że Tara nie zginie. Chociaż to by rozwiązało problem z Jaxem. Na pewno by nie odszedł, ale jakby się dowiedział, że Clay stoi za zabójstwem Tary to w chwilę "nabiłby go na kosę" i tworzy się błędne koło. Bardzo jestem ciekawy jak się zakończy ta sytuacja.

BTW: Wiecie czemu nie ma Kozika w ogóle? Coś mi umknęło?
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 27 paź 2011, o 17:32

Re: Odp: 4x07 - Fruit for the Crows


Bartezz napisał(a):BTW: Wiecie czemu nie ma Kozika w ogóle? Coś mi umknęło?

Było coś powiedziane, że Kozik nadzoruje transport broni gdzieś poza Charming czy coś takiego.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 27 paź 2011, o 17:37

Odp: 4x07 - Fruit for the Crows


No właśnie tak coś mi świtało. A gdzieś przeczytałem, że aktor grający Kozika ma też jakąś główną rolę w "Prime Suspect", więc pewnie dlatego go nie ma.
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 2 gru 2011, o 15:49

Odp: 4x07 - Fruit for the Crows


Juice...
W sumie spodziewałam się, że nie przeżyje tej serii, ale nie przewidziałam, że sam sobie życie odbierze. W zasadzie w jego sytuacji to było chyba najlepsze wyjście. Podobało mi się to, że naszył jeszcze 'Man of Mayhem' zanim ze sobą skończył. Ciekawe jak na całą sytuację zareaguje klub no i szeryf. I jak jego współpraca z prokuratorem potoczy się po tym wydarzeniu.
Tara już wszystko wie. Może to i dobrze. Za to żona Opiego zwiała bez śladu.
Bobby odważył się na wielki krok - głosowanie na nowego prezydenta. Co z tego wyniknie? Wątpię żeby tak łatwo miało być pozbawić Clay jego roli.
Akcja w mieszkaniu mocna. Porobiło się znów, niepotrzebne śmierci i jeszcze więcej kłopotów.
Unser dalej robi swoje, tym razem idzie do szefowej Tary. Wszyscy w tym serialu robią co chcą, jak chcą i kiedy chcą za plecami innych. Nic z tego dobrego nie będzie.

 


  • Podobne tematy do 4x07 - Fruit for the Crows
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.