Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

4x07 - Cold Grey Light of Dawn » Zakończone Seriale » True Blood • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 9 sie 2011, o 00:12

4x07 - Cold Grey Light of Dawn

Spoiler:


--------------

O nie! Nie ma mowy żeby zabili Jessice. Moja ulubiona wampirzyca musi pozostać przy życiu. No ciekawe czy Jason ją uratuje czy Marnie w porę przerwie zaklęcie.
Sookie i Eryk - no nareszcie :) i Bill nie ma nic do powiedzenia. Ciekawe tylko jak to będzie wyglądać jak on odzyska pamięć bo w to nie wątpię. Fajne były sceny między nimi jak zakuwała go w łańcuchy.
Wiedźma jest potężna - dobrze. Szkoda tylko, ze połączyła się z Tarą, ale raczej tylko ją wykorzystuje.
Lafayett widzi tą czarną kobietę co dziecko Arlene - wtf?
Coraz więcej scen z wilkołakami - no ciekawe jaką rolę odegrają w wojnie z czarownicami. Pewnie przez to dojdzie do kłótni Alcide z Debby.
Biedna Pam... liczę że Sooki jakoś ją uzdrowi.
<<

Przemek7_17

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 56

Lokalizacja: Poznań

Ulubiony serial:
Desperate housewives

Postdodano 10 sie 2011, o 20:28

Odp: 4x07 - Cold Grey Light of Dawn


Zaczyna się coś dziać i to widać :D Jessica nie umrze, nie ma szans.
U Erica i Sook za słodko. Od tego lukru aż się niedobrze robi.
Ciotka Petunia przerażająca, ale ten wątek zdecydowanie na ogromny plus.
Lafayett i Jesus wkurzają mnie niesamowicie. Jak dla mnie można z nich spuścić krew. JA za nimi płakać nie będę; i moja jedna z bardziej lubianych postaci Pam. Rozkłada się biedna, ale jedna rzecz mnie rozśmieszyła różowa trumna :D
Oglądane: Desperate Housewives, Dexter, Grey's Anatomy, One Tree Hill, The Vampire Diaries, Brothers & Sisters, Chuck, Pretty Little Liars, True Blood, Weeds, 90210, Californication, Gossip Girl, Nursea Jackie, Private Practice, Episodes, Supernatural, Hung, Cougar Town, The Good Wife, Fringe, The Walking Dead, QAF

Obejrzane: V, DollHouse, FlashForward, Heroes, Nip/tuck, Six feet under, Kyle XY, Ugly Betty, Persons Unknown, Pushing daisies, Prison break, Samantha Who?, The Gates, Lost.
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 12 sie 2011, o 18:58

Odp: 4x07 - Cold Grey Light of Dawn


ta barmanka z Fangtazji mnie rozpier*ala , jak skoczyła na trumne Pam :oh
dziecko Arlene jest może jakimś medium, co widzi zmarłych? xD
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 12 sie 2011, o 19:07

Odp: 4x07 - Cold Grey Light of Dawn


OMG!
Czy ja na samym końcu odcinka nie słyszałam czasem strzału? Mam nadzieję, że to Jason strzelał, a nie strzelano do Jasona...
Wiedźmy szaleją. Już się no mogę następnego odcinka doczekać, jak się zorientują, że nie wszystko poszło po ich myśli :D
Barmanka z Fangtazji na trumnie była boska xD
Wątek Laffa i Jesusa coraz mniej mi się podoba. Ale ma to plusy - Laf zobaczył ducha, którego widzi dziecko Arleen. Ciekawe co to za kobieta
Pam zafundowała sobie dożywotnią kurację odpiększającą - żal mi jej...
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 15 sie 2011, o 11:37

Odp: 4x07 - Cold Grey Light of Dawn


taaa... barmanka i mnie rozwaliła xD że Jessica przeżyje to niemal, że pewne.

i niech wróci stary Eric...
trust him... he's a doctor!
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 30 sie 2011, o 10:52

Odp: 4x07 - Cold Grey Light of Dawn


True Blood nabiera tempa. Antonia żądna zemsty, ale póki co Bill ją przechytrzył. Tylko ta Jess. Kto jak kto, ale ta wampirzyca nie może zginąć.

Stary Eric mógłby już wrócić...

Sceny z Pam i lekarką świetne! :D Pam mogłoby być dużo więcej w tym serialu. To świetna postać. :)

Alcide i Debbie w końcu dołączyli do watahy. ALe coś mi się to nie podoba. Czuję, że będą z tego kłopoty.

Jason coraz bardziej napalony na Jess...

Uwielbiam dialogi między Jessicą i jej stwórcą. Podobnie jak i Pam z Ericiem...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 3 wrz 2011, o 01:29

Odp: 4x07 - Cold Grey Light of Dawn


Marnie/Antonia zaczęła działać. Bill zastosował środki ostrożności, przy Jessice się trochę zlitował i są tego skutki. Mam nadzieję, że Jason zdąży ją uratować.
Pam, różowa trumna i barmanka skacząca na nią. :D :D :D Terapia lecznicza też dawała radę. :P
Tara przyłączyła się do Antonii...Boże, jaka ta postać jest nudna i niepotrzebna.
Ha, Lafayette jest medium i widzi duchy. Przynajmniej jedna dobra rzeczy wynikła z tej głupiej podróży do dziadka Jesusa. Może się coś w końcu wyjaśni z dzieckiem Arlene i kim jest ta czarna kobieta.
Świetne sceny Jessiki i Billa. :)
Naprawdę polubiłem Sookie przez 3 i 4 serię, a miły Eric na początku mi się podobał. Ale w tym odcinku przegięli z ich scenami! Było ich zdecydowanie za dużo i jak ktoś wcześniej zauważył, lukier i słodkość wylewała się nadmiarem z ekranu, przesadzili moim zdaniem. W tym momencie naprawdę zatęskniłem za starym Ericem. :P
Tommy mógłby w końcu opuścić obsadę, bo nic fajnego do serialu nie wnosi. Jakaś spektakularna śmierć tej postaci z ręki wampira/wilkołaka może. :P
Ja chcę więcej Alcide'a!
I co za cliffhanger/głupie zakończenie odcinka!? :P

 


  • Podobne tematy do 4x07 - Cold Grey Light of Dawn
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.