Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 8

4x06 - Yellow Fever » Supernatural » Odcinki • seriale forumtv.pl

2008-2009

Opiekun: Czesiek_PL

<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 21 paź 2008, o 00:17

4x06 - Yellow Fever

Spoiler:


Data emisji: 23.10.2008

Promo
So?
<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 25 paź 2008, o 00:28

Re: 4x06 - Yellow Fever (spoiler)


KOCHAM TEN ODCINEK !! No normalnie dla mnie bomba :D Już pierwsza scena mnie powaliła z tym pieskiem. To zapowiadało tylko jedno: JAJA jak berety !! I tak było, te sceny jak Dean piszczał, krzyczał, nieziemskie. A akcja z kotkiem chyba przejdzie do historii <lol> Prawie cały czas ryczałem ze śmiechu. Ten serial jest boski, to był jeden z najlepszych odcinków w historii.
Bosche a akcja z latarką, albo jak Dean uciekał szybko bo zobaczył ducha... Haha jest co wspominać :)
Obrazek
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 25 paź 2008, o 01:41

Re: 4x06 - Yellow Fever (spoiler)


"Eye of the tiger" po napisach koncowych rządzi :)
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 26 paź 2008, o 14:43

Re: 4x06 - Yellow Fever


poprostu miazga!!!!!!!!!!!!!!! piesek, kotek, latarka i piosenka są the best!!!! zgadzam się jeden z najlepszych odcinków z cute Dean :)
<<

Gruszka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 207

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 26 paź 2008, o 18:24

Re: 4x06 - Yellow Fever


ja dla mnie ten odcinek nie był jednym z najlepszych, bo on był NAJLEPSZY !!! xD A Dean był taki słodki że ryczałam ze śmiechu i rzeczywiście Eye od the tiger w wykonaniu Jensen'a było boskie, a w tle można było słyszeć jak Jared zwijał się ze śmiechu :cool
<<

RonidLanis

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 689

Lokalizacja: Warsaw City

Postdodano 26 paź 2008, o 22:03

Re: 4x06 - Yellow Fever

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 1 lis 2008, o 02:54

Re: 4x06 - Yellow Fever


Sekcja zwłok na początku była świetna i to jak Dean powiedział że bierze latarkę a nie pistolet za takie właśnie momenty uwielbiam ten serial :] Chociaż ostatnio za dużo jest elementów komediowych. Mam nadzieje że scenarzyści nie przesadzą. A jak odcinek? trochę przypominał mi ten z króliczą łapką z trzeciego sezonu - masa zabawnych gagów i scen i "trochę" zachowanie odbiegające od normy. Kilka momentów mnie zaskoczyło, oczywiście na plus. Szkoda tylko że znowu nie pojawił się Castiel, jak dobrze pamiętam to trzeci odcinek bez niego. Najwyższy czas żeby znowu ruszyć główny wątek.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 9 lis 2009, o 18:16

Odp.: 4x06 - Yellow Fever


LOL. Dean był genialny, te jego fobie i w ogóle. ;d Najlepsze było jak krzyczał i uciekał przed tym duchem grubasa. ;d
We Are The World haiti
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 5 mar 2011, o 22:27

Odp: 4x06 - Yellow Fever


Jak ja uwielbiam ten serial! :) Jest w nim tyle humoru, że czasami po prostu cały odcinek spędzę na śmianiu się. :D Żaden serial nie potrafi mnie tak rozbawić, jak ten. Dean jest genialną postacią, a dzisiaj przeszedł samego siebie. Te jego fobie i pierwsza scena jak ucieka przed pieskiem - rewalecyjne! Sekcja zwłok, wejście do tego zakładu i pobyt tam. :D Dean krzyczący na widok kota. :D No po prostu nie da się tego odcinka opisać słowami. A "Eye of the tiger" przebiło wszystko! Chyba mój ulubiony moment z Supernatural!
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 19 cze 2011, o 16:30

Odp: 4x06 - Yellow Fever


Mistrzostwo :)
Strachliwy Dean mnie rozbroił.
Początek i uciekanie prze Yorkiem z różową kokardką :D, sekcja zwłok, uciekanie przed młodzieżą, scena z wężem czy oświetlanie drogi Samowi :P.
Nic nie przebije jednak krzyku Deana na widok kotka xD to mnie całkowicie powaliło. Pijany Dean :P.
Duch taki sobie , jak zwykle udało sie go pozbyć w ostatniej chwili. Bobby jak zwykle rządzi.
Deanowi ukazała sie Lilith i to jak widział Sama żółtookiego fajne.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE

 


  • Podobne tematy do 4x06 - Yellow Fever
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.