Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 8

4x06 The Doctor's Daughter » Doctor Who » Odcinki • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 18 lip 2008, o 22:47

4x06 The Doctor's Daughter

Miejsce: Messaline
Czas: 60120724 (w/g kalendarza Bizantyjskiego)
Wrogowie: The Hath
Towarzysze: Donna Noble, Martha Jones

Po "porwaniu" przez TARDIS Doktor, Donna i Martha lądują na planecie Messaline znajdującej się w stanie wojny pomiędzy ludźmi i Hath. Żolnierze są tam poodawani szybkiej reprodukcji przy użyciu specjalnych maszyn i wbrew własnej woli Doktor zostaje obdarzony córką. Początkowo nie uważa jej za istotę spokrewnioną z nim w jakikolwiek sposób, jednak po namowie Donny i odkryciu, że Jenny ma 2 serca jego nastawienie zmienia się. Czy od tej pory Doktor nie będzie już samotny?
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 9 gru 2008, o 19:26

Re: 4x06 The Doctor's Daughter


ale szkoda było Doctora. Wiedziałam, wiedziałam, że Jenny się obudzi, ciekawa jestem czy się jeszcze spotkają.
Doctor i myszka :D :D
no i Joseph Dempsie...
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 9 gru 2008, o 22:04

Re: 4x06 The Doctor's Daughter


Była plotka, że Jenny będzie nową towarzyszką, ale teraz skoro David odszedł to nie byłoby już to samo... Mi się zawsze marzyło, aby ona pojawiła się w jednym z przyszłorocznych speciali i spotkała Jacka xD
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 26 lip 2009, o 12:09

Re: 4x06 The Doctor's Daughter


Niezły odcinek, ale dalej mi czegoś brakuje. Jenny nie przypadła mi do gustu jako postać, w sumie się cieszę, że nie będzie podróżowała z Doctorem i Donną. Mam nadzieje, że Martha się jeszcze pojawi.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 27 mar 2010, o 20:32

Odp: 4x06 The Doctor's Daughter


Doctor and mouse xD

Jenny była fajna i jednak mam nadzieję, że się kiedyś jeszcze spotkają. Bardzo się cieszę z występu gościnnego Marty i mam nadzieję, że jeszcze ją ujrzymy. Bo to pożegnanie to takie nijakie było :P
trust him... he's a doctor!
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 22 sie 2010, o 19:11

Odp: 4x06 The Doctor's Daughter


Jenny trochę jest podobna do Doctora :P planety do uratowania i okropnie dużo biegania :D
Tylko szkoda, że Doc nie wie, że nadal żyje...
Wojna niby trwa tylko tydzień, a już wszystko zdążyło obrosnąć legendą... niezły pomysł.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 10 mar 2011, o 23:43

Odp: 4x06 The Doctor's Daughter


Nakręcana mysz Doktora - padłem xD
Sam pomysł na Jenny głupi, ale i tak fajnie się oglądało. Jak zwykle zresztą. Najlepsze były te złośliwe docinki Donny xD No i dowiedzieliśmy się, żę Doktor miał wcześniej rodzinę. Trochę smutno się odcinek skończył, ale o dziwo Jenny wciąż żyję. Tylko czemu się nie zmieniła? Czekam na jej powrót. I też z chęcią zobaczyłbym ją z Jackem :)
Teksty o bieganiu świetne xD rzeczywiście duuuużo jest tutaj biegania :)
Przygody Marthy słabe i ten odcinek nie wyglądał na jej pożegnanie i czyli jeszcze się pojawi.
Ci kosmici śmiesznie wyglądali z tymi zbiornikami przy pyskach. Trochę mi Helgastów z Killzone przypominali :P

 


  • Podobne tematy do 4x06 The Doctor's Daughter
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.