Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

4x06 - I Wish I Was the Moon » Zakończone Seriale » True Blood • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 29 cze 2011, o 23:40

4x06 - I Wish I Was the Moon

Spoiler:


Data emisji: 31.07.2011
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 2 sie 2011, o 21:09

Odp: 4x06 - I Wish I Was the Moon


I znowu bardzo dobry odcinek. Nie podobał mi się tylko wątek Tommego i to że zmienił się w Sama, ale reszta już bardzo ciekawa.

Bill postraszył, postraszył i ostatecznie wypuścił Eryka. Trochę szkoda, że tak się to skończyło bo liczyłem na coś więcej. Mam tylko nadzieje, że prędzej czy później odzyska swoją pamięć. Ciekawe jak wtedy będą wyglądać jego stosunki z Sooki :) Dziwne tez, że ona nie próbowała użyć swojej magii żeby go uzdrowić.

Jason miał kilka fajnych scen szczególnie te z siostrą jak zachowywał się jak idiota. No i jeszcze ta z Jessicą, no ciekawe czy coś między nimi będzie :)

Dzieciak Arlene jest upiorny. Ciekawe co go opętało i co ta lalka ma z tym wszystkim wspólnego.

Pam wyszła z klatki i od razu rzuciła się na Tarę. Mogłaby ją nawet zabić, nie obraziłbym się, ale pewnie do tego nie dojdzie. Niestety. Ciekawe tylko jak się skończy ten pojedynek.

Marnie zostałą w końcu opętana przez Antonię czyli szykuje się zemsta na wampirach. I tak pewnie nic z moich ulubieńców nie zginie, ale może być krwawo. No i pewnie zaraz pozbędą się tego wampira co do niej wszedł :)

U Jesusa i Lafayetta dziwnie. Znowu jakieś czary nie wiadomo co mające na celu. Jednak zawsze dobrze popatrzeć na przeklinającego Lafayetta :D

U Alcida i Debbie mało co się działo, raptem dostali dwie scenki, ale jakoś przyjemnie ogląda mi się tą dwójkę.
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 4 sie 2011, o 11:16

Odp: 4x06 - I Wish I Was the Moon


Tommy ty debilu :P biedna ta laska.
Jesus Laf dziwności
Marnie też
Bill wiedziałam że wypuści Erica
super scenki rodzeństwa Sookie Jason i Jasona z Jess
Pam ciekawe czy zje Tarę,a le pewnie nie :P
na końcu ostro uh ;D
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 5 sie 2011, o 22:51

Odp: 4x06 - I Wish I Was the Moon


Zacznę od końca - czy tylko ja miałam wrażenie, że sceny seksu Sookie i Billa wypadały lepiej niż scena Sookie i Erica? Nie wiem dlaczego takie wrażenie, ale miała wydawała mi się wymuszona troszkę ta scena... Zobaczymy - może w przyszłości się poprawią :D
Tommy szaleje. W sumie nie jego wina, że ześwirował po tym co się stało, bo nie wiedział o co chodzi, ale jak się zachował to już inna para kaloszy. Biedna Sook i biedna dziewczyna Sama.
Jason się biedny strachy najadł i na tym się skończyło i w sumie ja się cieszę. No i jego rozmowa z Jess... Czy między nimi coś będzie? Może, może...
Do przewidzenia było to, że Bill wypuści Erica, zwłaszcza po tekstach o miłości i dbaniu o Sook. Ale i tak zarobił sobie u mnie plusa :)
U Laffa i Jesa dalej szaleństwa kompletne. Jakoś nie do końca podoba mi się to co twórcy porobili z ich parką w tym sezonie...
U Arleen dalej creepy. No i teraz już pewni jesteśmy, że z jej dzieckiem coś faktycznie jest nie tak. Duch? Tylko czyj? Czy lalka ma z nim związek? Za dużo pytań xD
Pam zwolniona i ruszyła po zemstę. Nie wydaje mi się żeby miała wyssać Tarę, ale na pewno ją postraszy :D Ciekawe czy jej dziewczyna ruszy Tarze na pomoc...
No i w końcu - Marnie. Dopięła swego, została opętana i przewiduję mega kłopoty dla wampów. Zastanawiam się czy Sookie będzie dla nich w jakikolwiek sposób pomocna w walce ze wściekłą wiedźmą.
No i znalazło się nawet miejsce dla Alcida i Debbie. I znów pewnie wpakują się w jakieś szambo w tej sworze. Nie zdziwię się jak wplączą się w wojnę między wiedźmą a wampirami.

Poza tym zaskoczeniem byłą dla mnie długość odcinka. Chyba jeszcze nie mięliśmy aż godzinnego do tej pory :)
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 30 sie 2011, o 10:47

Odp: 4x06 - I Wish I Was the Moon


Tommy tak jak przypuszczałem stał się skinwalkerem. Z tego nic dobrego nie może wyniknąć. Już zaczyna bałaganić...

Eric oczwyiście uniknął "true death". Obawiam się tylko, że Bill może niedługo pożegnać się ze stanowiskiem króla... Jego brak stanowczości i "dobroć" może być dla Ligii i Nan denerwujące.

Sookie/Eric - to wkońcu musiało nastąpić. Prędzej czy później, ale musiało. ;)

Zgadzam się z tym, że Pam mogłaby zabić Tarę. Nudna jest ta postać i odnoszę wrażenie, że nie mają na nią pomysłu.

Laf i Jesus u dziadka - meeeega dziwnie.

Antonia w końcu wstąpiła w Marnie. Będzie grubo, wojna na dobre się rozpocznie...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 3 wrz 2011, o 00:12

Odp: 4x06 - I Wish I Was the Moon


Król Bill poznał, że Eric to nie jest ten wcześniejszy Eric i go wypuścił. :P Swoją drogą miły Eric powinien się najpierw pytać, a później dopiero rzucać się na ludzi. :P
Jesus i Lafayette...słabo. Wszystko ratują świetne komentarze Lafa. :P
Tommy to jest totalny kretyn, znowu zabawił się kosztem niewinnego Sama. :(
Dziecko Arlene znowu w akcji...ciekawe co to za duch i co ta lalka ma z tym wspólnego.
Andy podnoszący z łatwością fotel. :P Randka z Holly, może być śmiesznie.
Jason i jego panika przed przemianą. :P Jednak żałuję, że nie został panterołakiem. Ale przynajmniej miał fajne sceny z Jessicą. Czyżby doczekamy się zbliżenia tych postaci? :P Hoyt nie będzie zadowolony...
Pam zostaje wypuszczona i od razu atakuję Tarę. :P Tak samo jak poprzednikom, śmierć tej bohaterki w ogóle by mi nie przeszkadzała. :P
Marnie została w końcu opętana i zdobyła nowego sługę. :P Teraz się zacznie. :D
Dostaliśmy scenę sexu Sookie i Erica, czas najwyższy. :P
Szkoda, że znowu tak mało Alcide'a. Chciałbym, żeby się częściej pojawiał. Może ta nowa wataha zostanie jakoś wplątana w rozwój wydarzeń.

Swoją drogą mam pytanie, Debbie jest wilkołakiem od urodzenia? Bo coś mi się kojarzy, że ktoś ją przemienił w 3 sezonie. A w tym odcinku była mowa, że wilkołakiem i innymi zwierzołakami trzeba się urodzić, nie można tego przekazać ugryzieniem itp.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 3 wrz 2011, o 01:26

Odp: 4x06 - I Wish I Was the Moon


Swoją drogą mam pytanie, Debbie jest wilkołakiem od urodzenia? Bo coś mi się kojarzy, że ktoś ją przemienił w 3 sezonie. A w tym odcinku była mowa, że wilkołakiem i innymi zwierzołakami trzeba się urodzić, nie można tego przekazać ugryzieniem itp.


Na pewno w trzecim sezonie cały czas była wilkołakiem. Chyba pierwsza scena jaką z nią dostaliśmy to te zaręczyny z Cooterem i jak dołączyła do stada więc żadnego błędu w serialu nie ma :)
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 4 wrz 2011, o 19:44

Re: Odp: 4x06 - I Wish I Was the Moon


Czesiek_PL napisał(a):Na pewno w trzecim sezonie cały czas była wilkołakiem. Chyba pierwsza scena jaką z nią dostaliśmy to te zaręczyny z Cooterem i jak dołączyła do stada więc żadnego błędu w serialu nie ma :)

A to spoko, dzięki za wyjaśnienie Cześku. :P

 


  • Podobne tematy do 4x06 - I Wish I Was the Moon
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.