Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

4x06 - Happily Ever After » How I Met Your Mother » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 22 paź 2008, o 13:33

4x06 - Happily Ever After

Spoiler:


Data emisji: 03. listopada 2008
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 27 paź 2008, o 19:54

Re: 4x06 - Happily Ever After (spoiler)


Czemu dopiero za tydzień :/
<<

AndrevMMA

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 87

Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Postdodano 28 paź 2008, o 22:00

Re: 4x06 - Happily Ever After (spoiler)


http://mseriale.pl/

tam jest wynik ogladalnosci z wczoraj i jest HIMYM. dziwna sprawa:) Chyba ze powtorka to zrozumiem ze tak spadła ogladalnosc :P
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 28 paź 2008, o 22:09

Re: 4x06 - Happily Ever After (spoiler)


Wczoraj była powtórka. Sandcastles in the Sand miało lecieć. ;)
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 4 lis 2008, o 01:09

Re: 4x06 - Happily Ever After (spoiler)


http://uk.youtube.com/watch?v=Tqms9dq6vqU

follow my lead xD

HAHAHAHAHAHA!! :P :D

---

Podobało mi się! Nie był to jakiś super śmieszny odcinek, ale miał w sobie coś. Nie chciałam żeby się kończył.
Najlepsze było jak Ted zobaczył Stellę i (jak to robią w Ohio xD).... schował się pod stół xD
Cool gang był cool że zrobili to samo :P
Podobała mi się historia Robin i jej ojca. Było śmiesznie i smutno zarazem, ale to cała magia tego serialu.
Mam jednak taki mały niedosyt jeśli chodzi o speech Ted'a. Chciałam żeby nawrzeszczał na Stellę, że go zostawiła, żeby powiedział to co chciał jej powiedzieć. Żeby to po prostu z siebie wyrzucił! Ale cóż, on wybrał inną opcję i choć równie dobrą to jednak niedosyt jest bo to była by naprawdę fajna scena.
Want your bad romance.
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 4 lis 2008, o 23:31

Re: 04x07 - Not a Father's Day (spoiler)


Trochę ten odcinek taki nijaki. Ted i jego lekkie schizy o Stelli, ale widać wybrała Tonego na dobre i jest szczęśliwa czego o Tedzie nie można powiedzieć. Barney jak zwykle, Legendery :D Mam nadzieje, że z Robin coś go jeszcze połączy :)
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 5 lis 2008, o 23:42

Re: 4x06 - Happily Ever After


No rzeczywiście odcinek taki nijaki. Trochę można się było pośmiać ale mniej niż zwykle. I tak naprawdę po obejrzeniu nic nie pamiętam, a zawsze coś tam pamiętałem :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 22 lis 2008, o 03:52

Re: 4x06 - Happily Ever After


i (jak to robią w Ohio).... schował się pod stół


xD

Nie był to jakiś świetny odcinek, ale miał też swoje plusy.

Śmieszna była reakcja Barney'a na daddy issue Robin. :P Poza tym: Barney w więzieniu, catfight tych lasek i wiadomość jaką dostał od niej...cały Barney.

W ogóle Robin i jej ojciec...co za relacja...ale tak jak powiedziała blue: Śmiesznie i smutno zarazem.

Alyson strasznie młodo wyglądała w tym flashbacku Lily! Ale ta Lily była chamska...ale ja bym tak samo postąpiła. xD

Chciałam żeby Ted nawrzeszczał na Stelle, wygarnął je wszystko to, co sobie tam w głowie wymyślił. Wybrał inną drogę, taką w sumie typowo Tedową, ale chciałabym go zobaczyć w akcji.

O jeszcze dobre było jak Barney zniknął pod stołem sąsiadek. xD

Szkoda że nie było żadnej historii Marshalla.

 


  • Podobne tematy do 4x06 - Happily Ever After
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.