Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

4x06 - Blow Out » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

2008

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 29 wrz 2008, o 00:18

4x06 - Blow Out

Spoiler:


Premiera - 29 września 2008

Trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=Mp20u6DSmnQ

Fotki:
Obrazek Obrazek http://img367.imageshack.us/my.php?imag ... 018sr4.jpg Obrazek Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 1 paź 2008, o 20:33

Re: 04x06 Blow Out


Ulala, Alex się zdenerwował. ;d Ale fajnie że go uratowali.

Szybko zdobyli ten dysk, mam nadzieję że nad kolejnym się troszkę namęczą, a ostatni będzie najtrudniejszy.

T-Bag dostaje po tyłku! Miło.

Fajnie że było trochę akcji poza dyskami w tym odcinku. Podobał mi się.

I jeszcze jedno, czy oni mają jakiś fetysz na telefony z klapką? I czemu tak szpanersko się nimi posługują? ;p
We Are The World haiti
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 1 paź 2008, o 23:08

Re: 04x06 Blow Out


Spoiler:


nie wyobrażam sobie żeby Alexa zostawili...
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 1 paź 2008, o 23:28

Re: 04x06 Blow Out


Bo tortury to ich wspólny fetysz pewnie. ;d
We Are The World haiti
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 1 paź 2008, o 23:47

Re: 04x06 Blow Out


zoey napisał(a):a ja przeczytałam w Świecie Seriali że T-Bag i Gretchen bedą się wzajemnie torturować i w efekcie wylądują w łóżku...

To trzeba było wsadzić między [spoiler][/ spoiler]. No ale jak już to przeczytałam to powiem, że nie chce mi się w to wierzyć :p

A sam odcinek uważam za jeden z nudniejszych w tym sezonie. To, że udaje im się skopiować dane w ostatnim ułamku sekundy robi się nudne. Liczyłam na to, że może w tym odcinku nie zdążyli, ale oczywiście było 100%. Wątek T-Baga póki co jest strasznie nudny. Nic nie robi tylko siedzi w biurze i czyta książkę. No ile można? Dobrze, że go Gretchen dorwała to się coś w końcu zacznie dziać. Poziom aktorstwa Wenta też zaczyna mnie irytować. Wydaje mi się, że w poprzednich sezonach grał lepiej.
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 4 paź 2008, o 00:47

Re: 04x06 Blow Out


Went gra tak samo od pierwszego sezonu jedna miną to może Ci sie poprostu znudziło i tyle :P Ale i tak śmieszniejsza jest aktorka grająca Gretchen jak probuje taka twardzielke grać :P

Teraz logicznie rzecz biorąc jak już ten murzyn wie że tam jest Sara i Alex to wie także że tam jest reszta, a jak wie on to wie firma, a jak wie firma to posiadając takie macki powinni oni trafić do wiezienia. Zawsze była mowa ile to firma wie, gdzie ma wtyki i ile może to oni powinni znowu siedzieć a ten projekt powinien zostać zamknięty :) i skończyc ten serial za tydzień ! :) takie marzenie mam :P

A t-bag puknie tą sekretarke albo ona mu pomoże z Gratchen :P Bo akurat za nim poszła czy coś, bo sie przykleiła :P
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 12 paź 2008, o 12:17

Re: 4x06 - Blow Out


Mi się odcinek podobał i uważam go za jeden z lepszych w tym sezonie. Oczywiście dane skopiowały się w ostatniej chwili, a ucieczka Mahona strasznie naciągana ale co tam :) Na plus jest to że Scylle zdobyli na początku, a reszta była poświęcona Mahonowi i trochę o Selfie było. I oczywiście Gretchen, która dopadła T-Baga. Pasują do siebie :D

 


  • Podobne tematy do 4x06 - Blow Out
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.