Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

4x05 - Safe and Sound » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

2008

<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 24 wrz 2008, o 00:44

4x05 - Safe and Sound

Sara ucieka przed rosłym czarnoskórym wysłannikiem Firmy, kolejnym dyskobolem okazuje się pracownik F.B.I. w przechwyceniu danych czynnie pomaga agent Self. Lincoln domyśla się choroby Michaela, ten jednak chce ukryć to przed Sarą, kolejny dysk został przechwycony jednak o agencie Self'ie dowiaduje się Generał, Gretchen ucieka Firmie, Alex wpada na trop zabójcy synka.


data emisji: 23.09.2008

jak dla mnie odcinek troche przerysowany... siedziba F.B.I. jakby pierwszy lepszy budynek, no i ten sejf "jeden z najlepszych, ciekawe co zrobili ze ścianą w gabinecie tego agenta co Self z nim poszedł na lunch...
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 24 wrz 2008, o 01:27

Re: 04x05 Safe and Sound


Odcinek na poziomie sezonu, ogląda się przyjemnie ale bez większych emocji. Nawet nie wątpiłem że nie uda się zdobyć danych z dysku.

T-Bag wpadł w kłopoty, to mi się podoba, ale jeszcze bardziej podobała mi się bajka o krasnoludku :)

Ta sekretarka zadzwoni do Bellicka jak nic, tylko pytanie czy w przyszłym odcinku, ale raczej tak.

Gretchen uciekła :] ciekawe gdzie się teraz uda. Na poszukiwanie Mahona żeby oczyścić się przed firmą? Pewnie tak.

Self ma kłopoty, i dobrze, coraz bardziej mnie denerwuję.

Odzyskanie dysku było strasznie naciągane, ale co tam, przynajmniej nie było nudne.

A dziurę zakryli szafą, która wcześniej tam stała :)
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 24 wrz 2008, o 11:37

Re: 04x05 Safe and Sound


Czesiek_PL napisał(a): A dziurę zakryli szafą, która wcześniej tam stała :)

napewno nikt nigdy się nie skapnie hehe...

tak T-Bag był fajny w tym odcinku on biedny zawsze się w coś wpakuje...
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 24 wrz 2008, o 11:44

Re: 04x05 Safe and Sound


Odcinek przyzwoity, nawet mi sie podobał.

Trochę się zdziwiłem, że Generał nic nie wywnioskował z hałasu dobiegającego z pokoju obok.

Zostały jeszcze 3 dyski, czyli 3 odcinki, a póżneij włamanko
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 24 wrz 2008, o 13:56

Re: 04x05 Safe and Sound


ja właśnie tak jak wy myśle nad śladami ich działań.
Przecież taka dziura za szafą i w sejfie musi być w końcu zauważona dlatego muszą się pośpieszyć z pozostałymi dyskami.
Za niedługo Don Self będzie martwy także będą musieli sobie radzić sami czyli tempo spadnie i wyniesie 1 dysk na 3 odcinki :P
hehe
Obrazek
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 24 wrz 2008, o 15:37

Re: 04x05 Safe and Sound


może jeden odcinek poświęcą mordercy synka Alexa i Gretchen bez akcji "dyskobol"... żeby rozciągnąć akcje w czasie...
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 25 wrz 2008, o 17:56

Re: 04x05 Safe and Sound


Chyba najlepszy odcinek sezonu. Przyzwoicie było. Nawet fajna akcja, fabuła lekko naciągana, ale dało się wciągnąć. Self rzeczywiście się wkapował, ale o tym w następnym odcinku :] Jestem ciekawy jak się rozwinie sytuacja z Sarą... Gretchen teraz pewnie będzie chcieć pracować z Michael'em, ale... :] Na pewno wielu zdziwię, ale podoba mi się nawet ten 4. sezon... Rzeczywiście jest naciągany, ale wciągający.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 1 paź 2008, o 19:02

Re: 04x05 Safe and Sound


Ale wy się martwicie tą dziurą, no ale macie racje, pewnie w następnym odcinku zechcą robić przemeblowanie i szafa zostanie przesunięta. ;] a co do dziury w sejfie, Majk specjalnie użył tego czego użył żeby krawędzie były jak najwęższe, więc nie ma się tym co przejmować. ;p

Self niech padnie już. ;p A T-Bag, dobrze mu tak, jest upierdliwy, wszędzie musi nochal wsadzić i zawsze ma szczęście, wszystko udaje mu się przez przypadek... Ta sekretarka na bank zadzwoni do !Bradleya! ;d

Mam nadzieję że Alex załatwi tego Nigge w jakiś przyzwoity sposób, coraz bardziej lubię "agenta pigułkę w długopisie". ;p

Chris, mnie nie zdziwiłeś, bo też mnie kręci ten sezon. ;)
We Are The World haiti
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 1 paź 2008, o 19:52

Re: 04x05 Safe and Sound


Ja też poniekąd lubię ten sezon, bo ja wolę chłopców na "wolności" niż uciekających z pudła :P Mimo wszystko durnego powrotu Sary nie podaruję nigdy.
<<

Nowy użytkownik

Posty: 4

Lokalizacja: Warszawa

gadu:
67887654

Postdodano 22 lut 2016, o 12:04

Re: 4x05 - Safe and Sound


Świetny odcinek, bardzo mi się podobał. !:)

 


  • Podobne tematy do 4x05 - Safe and Sound
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.