Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

4x05 - Honor Among Thieves » Zakończone Seriale » White Collar • seriale forumtv.pl

Opiekun: Raven

<<

xiq

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 234

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Suits, PoI

Postdodano 3 sie 2012, o 15:35

4x05 - Honor Among Thieves

Spoiler:


Premiera: 14 sierpień 2012
Oglądam: Person of Interest, Suits, Being Human US, Sherlock, Mentalista, Supernatural, Castle, Grey's Anatomy, Shameless, Criminal Minds, Elementary, Graceland, Rush, Teen Wolf, Under The Dome, The Strain, Forever.
Zakończone: Breaking Bad, Dexter, White Collar(s4), Revenge(s3), Luther, Lost, V, 39ipół, 24, Lie to Me, Prison Break, Friends, Alcatraz, Six Feet Under, Dr. House, Harry's Law, Glee(s4), Boardwalk Empire(s2).
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 17 sie 2012, o 22:02

Odp: 4x05 - Honor Among Thieves


Miałam obawy, że Neal jednak się skusi i skorzysta z okazji i propozycji pięknej Pani Złodziej. Na szczęście wszystko poszło tak jak powinno. Nawet jeśli wszystko było tak na prawdę zaplanowane od początku do końca. Mam tylko nadzieję, że jeśli Neal coś znajdzie o tajemniczym Samie, to że nie zatai tego przez Peterem, dość już nadszarpnął jego zaufania.
Ciekawie było również z Dianą. Ni stąd ni zowąd okazuje się, że ma problemy w związku i zrywa ze swoją dziewczyną (narzeczoną? żoną?) Szkoda, że tak niewiele wiemy o niej i Jonesie. Ale miło było popatrzeć na jej flirty ze złodziejką :D
Neal wreszcie dostał w swoje ręce to czego tak bardzo pragnął. Oby tylko coś w nich znalazł. No i sam Peter też pewnie zajrzy do środka, skoro ma swoją kopię. Żeby to wszystko nie poszło na marne.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 17 sie 2012, o 22:35

Odp: 4x05 - Honor Among Thieves


A ja od początku wiedziałem że Neal kombinuje jakby zadowolić Petera :) Myślałem że o tym wszystkim opowie Dianie, ale jednak wymyślił coś bardziej złożonego. I dobrze bo zawsze za takie przekręty będę chwalił ten serial :D podobała mi się gra Abigail (Rebecca Mader <3) z Dianą i Nealem. Miałem też nadzieje, ze uda się jej uciec i kiedyś tam powróci, ale jednak nie ma co na to liczyć.
Polowanie na tajemniczego Sama czas zacząć. Mam nadzieje, że nie będą go szukali tyle co pozytywki :D
<<

mońka

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 10

Lokalizacja: Kraków ~ Wrocław

gadu:
13973272

Postdodano 18 sie 2012, o 21:45

Odp: 4x05 - Honor Among Thieves


Polowanie na Sama można chyba uznać za motyw przewodni 4 sezonu. Neal będzie próbował dowiedzieć się kim tak naprawdę jest i czy faktycznie ma w sobie "krew przestępcy". Chociaż Caffrey chce zostać w NY i mówi, że chce się poprawić, ciekawe ile zaryzykuje i jak bardzo nadszarpnie zaufanie Petera tym razem? Jego przekręty faktycznie są powalające, ale nic nie może wiecznie być niezauważalne. Zwłaszcza pod okiem FBI.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 7 wrz 2012, o 11:48

Odp: 4x05 - Honor Among Thieves


Lubię takie odcinki, kiedy Neal jest na krawędzi, albo robi coś kompletnie niezgodnego z prawem. :P Podejrzewałem, że Neal tak kombinuje, żeby nie wkopać samego siebie i przy okazji nie zawieść Petera, ale i tak bardzo mi sie podobało. Pomysł Mozziego na wykradnięcie tego dzieła sztuki - genialny. :D

Ciekawe kiedy znajdą Sama i kto to w ogóle jest.

Świetna końcowa scena rozmowy Petera z El i potem rzut kamery na usatysfakcjonowanego Neala. ;)
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 4x05 - Honor Among Thieves
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.