Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

4x03 - Ink » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 26 wrz 2009, o 21:32

4x03 - Ink

Spoiler:


Promo
Zdjęcia
<<

Antenelles

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 29 wrz 2009, o 21:23

Re: 4x03 - Ink


Świetny odcinek jak i 4 sezon :) już nie mogę się doczekać kolejnego odcinku.
Dobry sezon!! na równi z 1 a może i ciut lepszy:)
<<

Dave.23

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 29 wrz 2009, o 21:40

Re: 4x03 - Ink


Najbardziej interesującym obecnie, jak dla mnie, jest Sylar w głowie Matta. Coś mi się wydaje, że albo doprowadzi go do szaleństwa, albo przejmie nad nim kontrolę.
Odcinek był dobry, mam tylko nadzieje, że będzie z odcinka na odcinek coraz ciekawiej.
Co prawda oglądalność była niższa niż pierwszego odcinka, jednak wyższa niż drugiego. Heroes ma zbyt dużą konkurencje w poniedziałek o 20:00 sądzę, że choćby nie wiem, co dali o tej godzinie to nigdy nie przebiją House i Tańca z Gwiazdami.

Obrazek

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 1 paź 2009, o 11:46

Re: 4x03 - Ink


Zaraz szlag mnie trafi. Niech scenarzyści zrobią coś z Mattem Parkmanem bo przestanę oglądać Heroes'ów. Nie cierpię z nim scen. Powinni już dawno go uśmiercić :P
Ciekawy za to był wątek z Peterem i Samuelem :) Na końcu Sam rozniósł ten dom. No i fajnie, ze Gretchen wprowadza się do Claire.
trust him... he's a doctor!
<<

Grom23

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 362

Postdodano 1 paź 2009, o 13:31

Re: 4x03 - Ink


Kiepsko ten sezon prosperuje moim zdaniem. Oglądam z sentymentu i przyzwyczajenia, bo sam serial już nie działa na mnie jak magnes. Najbardziej mnie wkurzyło jak Peter stracił swoją moc (moim zdaniem zgwałcili analnie ten serial w ten sposób :/ ). A Parkman jest przecież panem swoich myśli więc nie powinien mieć problemu z zamknięciem Sylara w jakimś zakamarku lub całkowitym wykasowaniem go... Nie wiem za bardzo dokąd zmierzają scenarzyści i nie wiem czy oni sami to wiedzą bo robią z tego serialu modę na sukces (milion odcinków i nic się nie dzieje istotnego)...
<<

Kaemil

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 2 paź 2009, o 00:58

Re: 4x03 - Ink


nuda nuda i jeszcze raz nuda. Niczym ten serial mnie już nie zaskakuje. Nawet jakoś mnie nie ciągnie aby obejrzeć kolejny odcinek. Claire na studiach to porażka tak samo jak watek z jej ojcem. Cyrkowcy, którzy sie wzieli niewiadomo skad, Peter bez wszystkich mocy, Sylar nękajacy Matta i Pani, która ładnie gra na wiolonczeli. Brawa dla scenarzystow. Lepiej nie mogli tego wymyslic. Nie wspomne o totalnym balaganie i postaciach,ktore gdzies zniknely w niewyjasnionych okolicznosciach...aaa no i Hero i jego kolega. W poprzednich sezonach byli zalosni w tym bija wszelkie rekordy az mam ochote przewinac serial az skonczy sie scena z nimi.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 3 paź 2009, o 23:59

Re: 4x03 - Ink


Dziwne, ale odcinek mi się podobał :) Może nie był jakiś zaskakujący, ale nieźle się go oglądało.

Sceny z Claire i Gretchen nudne, podobały mi się tylko wtedy jak pojawił się Noah albo jak Gretchen pocięła rękę Claire.

Najlepsze momenty były razem z Sylarem i Mattem. Wizje policjanta jak zawsze odjechanę i jednak Sylar mógł go jakoś skrzywdzić. Mam tylko nadzieje że w tym sezonie Parkman nie zrobi się zły.

Sceny z Samuelem i Peterem intrygująca. Co pan z cyrku chcę od niego? I o co chodzi z tym kompasem?

Mam pewną teorię. Wiadomo że Samuel chcę zwerbować Sylara, Petera i Claire, a ten odcinek był właśnie im poświęcony. Może więc do Petreliego udał się osobiście,Gretchen jest jego agentką, a ktoś inny sprowadza te wizję na Matta. Nie miałbym nic przeciwko żeby to była prawda.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 17 lis 2009, o 01:20

Odp.: 4x03 - Ink


Oj dawno nie oglądałem Herosów, tęskniłem za nimi szczerze mówiąc. Nie przeszkadza mi owijanie w bawełnę, zapychacze i tym podobne sprawy, po prostu lubię ten klimat, tak na odprężenie. ;)
Parkman nie usunął jednak Sylara, on go wchłonął i teraz nad tym nie panuje...
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 4x03 - Ink
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.