Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

4x03 - Audrey Parker Has Come And Gone » The 4400 » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Connie

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 109

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 31 mar 2007, o 16:11

4x03 - Audrey Parker Has Come And Gone

Audrey Parker jest starszą kobietą, która po zażyciu promicyny posiadła moc obserwowania różnych zdarzeń w swoim ciele, kiedy była młoda. Jednak nikt nie może jej zobaczyć ani usłyszeć. Obserwowanie świata w ten sposób sprawia Audrey ogromną satysfakcję dlatego też postanawia stworzyć bloga, na którym opisuje swoje przeżycia. Zadaniem Toma i Diany jest odnalezienie autora bloga i unieszkodliwienie go. Udają się więc do biblioteki, z której dokonano ostatniego logowania na bloga. Spotykają tam Audrey, która jest w bibliotece wolontariuszką i otrzymują od niej pełną liste osób przebywających w budynku.
W międzyczasie Audrey rozprawia się z Philipem Delacroix, którego widziała jak oszukiwał młode artystki wmwiając im, że pomoże im zdobyć międzynarodową sławę. Zaczepia Philipa na ulicy i grozi, że jeśli nie wyjdzie z miasta, zgłosi go na policję.
Tom i Meghan rozmawiają o jej ojcu, który chory jest na chorobę Huntingtona. Meghan wyznaje mu, że wystapiła fo rządu z prośbą o pozwolenie Shawn'owi na użycie swojej mocy, jednak prośba ta została odrzucona. Zdesperowana nie wie co zrobić - wybrać ojca czy pracę w NTAC.
Tom i Diana wpdają na trop Audrey, jednak kiedy docierają do jej mieszkania okazuje się, że kobieta przedawkowała morfinę. Kiedy oboje próbują ustalić czy był to wypadek czy samobójstwo, młoda 'wirtualna' Audrey robi wszystko aby się z nimi skontaktować i powiedzieć, że było to morderstwo. Za każdym razem, kiedy Audrey krzyczy, wszystkie urządzenia elektorniczne wariują.
Shawn decyduje się na ponowane otwarcie Centrum 4400, w którym uzdrawiałby ludzi. Jak można się było spodziewać, przed Centrum oprócz chorych ludzi i reporterów pojawiają się też jednostki SWAT, które aresztują Shawn'a. W odpowiedniej chwili przybywa Tom, który rozkazuje jednostce wycofać się.
Marco udaje się wychwycić z nagrania na automatycznej sekretarce Diany wiadomość od Audrey, która mówi, że mordercą był syn jej pielęgniarki.
Shawn uzdrawia ojca Meghan.
Kyle podąża za Cassie, która prowadzi go do miejsca, w ktorym za chwilę ma coś się zdarzyć. Niespodziewanie dla Kyle dochodzi do wypadku samochodowego, w którym udział bierze samochód osobowy i policyjne auto, w którym przewożony więzień próbuje się wydostać. Okazuje się, że jest to Isabelle.

by aja

Data emisji: 1 lipca 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Connie, łącznie edytowano 4 razy
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 3 lip 2007, o 23:33


Hmmm, nadzwyczajnie ciekawy odcinek nie był, ale całkiem zły też nie ;) Isa na wolności ;D To się będzie działo ;)
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 4 lip 2007, o 01:55


Podoba mi się, że atmosfera staje się coraz dziwniejsza ;)
Zabawna ta "zdolność" Kyle'a z którą nie może się dogadać :hihi:
Poza tym Shawn pozostał Shawnem i walczy, podobała mi sie scenka, gdy przychodzi Tom, Heather coś tam robi, a Shawn leży na podłodze :) Tak swoją drogą, to skoro Centrum zamknięto, to jak je odzyskali [nie załapałam zbytnio tego wątku] ?
No i świetna końcówka, ja chyba straciłam intuicję, bo aż do ostatniej chwili zastanawiałam się co to za więzień może uciekać i na to nie wpadłam :hah:
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 4 lip 2007, o 15:54


Ani mnie grzeje ten odcinek, ani nie ziębi ;D Szczerze powiedziawszy to nuży mnie to, że w każdym odcinku pokazywana jest sprawa jakiegoś 4400. Mogliby sie bardziej skupic na Collierze i jego przywództwie nad ludzkością ;D Albo najlepiej jakby była wojna NTAC vs. 4400 :D
Trish napisał(a):podobała mi sie scenka, gdy przychodzi Tom, Heather coś tam robi, a Shawn leży na podłodze :)

Też mi sie podobała, taka urocza, w stylu Shawna :P
Trish napisał(a):No i świetna końcówka, ja chyba straciłam intuicję, bo aż do ostatniej chwili zastanawiałam się co to za więzień może uciekać i na to nie wpadłam :hah:

Ja też nie zaskoczyłam, że to Isabelle :what:
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 4 lip 2007, o 15:58


aja napisał(a):Też mi sie podobała, taka urocza, w stylu Shawna :P

Dokładnie, brakowało mi tego starego Shawna i takich scenek i on chyba powoli powraca ;)

aja napisał(a):Ja też nie zaskoczyłam, że to Isabelle :what:

Więc widzę, że nie tylko ze mną coś się dzieje niedobrego :hihi:
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 4 lip 2007, o 16:53


aja napisał(a):
Trish napisał(a):No i świetna końcówka, ja chyba straciłam intuicję, bo aż do ostatniej chwili zastanawiałam się co to za więzień może uciekać i na to nie wpadłam :hah:

Ja też nie zaskoczyłam, że to Isabelle :what:


Też nie wpadłam na to, że to Isabelle.. jakoś na początku pomyślałam, że to Jordan tam będzie, ale tak sobie myślę, że przecież on w więzieniu wcale nie jest :P
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 7 lip 2007, o 19:43


Zapychać, odcinek o niczym gdzies mam co Ci robią co sobie promicyne wstrzykneli, mają wrócić do wątku głównego i go rozwijać, a nie jakieś poboczne "nic" pokazywać !!
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 7 lip 2007, o 21:49


Ale przecież od początku serialu w każdym odcinku [bodajże] pokazywali jedną osobę ze zdolnościami promicynowymi, tylko że w pierwszych 3 sezonach byli to 4400, a teraz są to ordinary people ;)
No i jak to seriale, będą do głównego wątku wracać głównie pod koniec sezonu :P
Trzeba się przyzwyczaić i tyle, ja ogólnie całkiem lubię te historie, chociaż ta z Audrey była średnio ciekawa.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 5 kwi 2008, o 15:30

Re: 4x03 - Audrey Parker Has Come And Gone


Isabell została uwolniona tylko po co? Czy Kayl jej pomoże czy złapię? ;) Nowa szefowa NTAC coraz bardziej mi się podoba ;]
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 7 maja 2009, o 14:05

Re: 4x03 - Audrey Parker Has Come And Gone


Shawn wrócił, fajnie, bo go lubię, najbardziej chyba. ;pp Isabell ucieknie? Gdzie w ogóle jest jej ojciec? Pytam tylko z ciekawości, bo go nie lubię. ;pp Collier i jego sprawy stoją w miejscu, tylko ta końcówka niby z nim powiązana...
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 4x03 - Audrey Parker Has Come And Gone
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.