Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

4x02 - You Smell Like Dinner » Zakończone Seriale » True Blood • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 29 cze 2011, o 23:37

4x02 - You Smell Like Dinner

Spoiler:


Data emisji: 02.07.2011


Całkiem w porządku odcinek, lepszy od premiery, zaczyna się dziac.

Wiedźmy świetne, podoba mi się wątek z utratą pamięci Erica.

Tara jest nawet fajna, co jest dziwne. :D

Jessica sie kłóci z Hoytem, niedobrze.

Zmiennokształtni nudni.

Jason panterołakiem - odjazd. Ciekawe jak się będzie czuł w nowej roli. :P

8.5/9
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 5 lip 2011, o 01:10

Odp: 4x02 - You Smell Like Dinner


I to się nazywa odcinek! Dużo lepszy od premiery sezonu bo sporo się działo. I to sporo ciekawego.

Dowiedzieliśmy się trochę z historii Billa - jest tajnym agentem Ligii Wampirów i to przy pomocy Nan został królem. Świetna scena z lat '80 w Anglii :) Szkoda tylko że zabili Sophie Ann bo ją bardzo lubiłem. Dobrze, że Sookie przyłapała Bill za Kateriną czy jak jej tam bo to znaczy że coraz bardziej się od siebie oddalają :P

Eryk jak zawsze znakomity. Nieźle urządził dom Sookie. I jeszcze wybudował sobie legowisko w środku xD a jego krótka rozmowa z Billem to mistrzostwo. Dobre też było jak wparował na Sabat. I jeszcze został załatwiony przez grupę czarownic. Szkoda mi go :) I jeszcze stracił pamięć, oby szybko ją odzyskał. Kto to pojawiła się w miejscu Marnie? Jedna z wróżek z wróżkolandii? Lafayett też był dobry jak przestraszył się Eryka xD

Między Jessicą i Hoytem się nie układa, ale wciąż mają fajne sceny. Podobało mi się jak ona wychodziła ze swojej kryjówki :P

U zmiennokształtnych nudno. Mało interesuje mnie wątek Sama i jego brata.

Jason został zamieniony w panterołaka - też mi się to średnio podoba bo był jedną z nie licznych niesupernaturalnych postaci. To co teraz Tarę w coś przemienią?
<<

Przemek7_17

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 56

Lokalizacja: Poznań

Ulubiony serial:
Desperate housewives

Postdodano 5 lip 2011, o 09:57

Odp: 4x02 - You Smell Like Dinner


Wątek Tary naciągany do granic możliwości. Jak można zmienić orientację ot tak?

Eric i Sook, ja chce tego właśnie chcę :D A Bill ze złamanym sercem patrzący jak kwitnie ich miłość będzie cudowne :D

No i Jessica & Hoyt mieli fajne sceny, ale nie porywające.
Oglądane: Desperate Housewives, Dexter, Grey's Anatomy, One Tree Hill, The Vampire Diaries, Brothers & Sisters, Chuck, Pretty Little Liars, True Blood, Weeds, 90210, Californication, Gossip Girl, Nursea Jackie, Private Practice, Episodes, Supernatural, Hung, Cougar Town, The Good Wife, Fringe, The Walking Dead, QAF

Obejrzane: V, DollHouse, FlashForward, Heroes, Nip/tuck, Six feet under, Kyle XY, Ugly Betty, Persons Unknown, Pushing daisies, Prison break, Samantha Who?, The Gates, Lost.
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 6 lip 2011, o 00:43

Odp: 4x02 - You Smell Like Dinner


jee, TB wróciło :) sporo motywów z książki sie pojawia :)
szkoda mi Jess i Hoyta ale niestety za różowo to nie wygląda..
Bill w latach 80 haha padłam xD
niewinny Eryczek <3
Pam jak zawsze boska :)
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 9 lip 2011, o 22:32

Odp: 4x02 - You Smell Like Dinner


Zacznę od 2 rzeczy które mnie najbardziej drażnią - w serialu i generalnie: Bill i angielski akcent. Nie lubię Billa, bardzo, bardzo. A angielski akcent... Mam co do niego mieszane odczucia. Ale Bill w tym klubie, z tymi włosami i makijażem i tym akcentem jest przeboski! Nie wierzę, że to lubię, ale tą konkretną jego wersję wprost uwielbiam *.* A poza tym - Bill królem... No way...
Dzieje się coraz więcej i coraz lepiej. Eric pofolgował sobie z i u Sookie, no ale to cały on i to mi się podoba :D
A potem zdarzył się sabat z czarownicami i zaczął się czas prawdziwej akcji. Już się trzeciego odcinka doczekać nie mogę :D
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 30 sie 2011, o 10:12

Odp: 4x02 - You Smell Like Dinner


Podobała mi się historia Billa. Tajny agent Ligii Wampirów. Zobaczyliśmy też w jaki sposób został królem. Szkoda przepięknej Sophi Ann. Bardzo lubiłem tę postać.

Jason ma być panterołakiem? WTF? Nie podoba mi się to. Ta cała Crystal i jej osada jest straszna i mogliby zakończyć już na dobre ten wątek.

Tylko niech mi nie psują mojej ulubionej pary. Jess i Hoyt muszą być razem!

Eric i utrata pamięci. To dopiero wątek! Podoba mi się...

Z Pam jak zwykle świetne sceny...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 1 wrz 2011, o 23:32

Odp: 4x02 - You Smell Like Dinner


Działo się sporo! :P
Sprawa Billa się wyjaśniła, chłopak był szpiegiem Ligi i załatwił Sophie Ann na amen. Trochę szkoda, bo uwielbiałem jej postać. :( Angielski Bill w latach 80-tych rządzi! :D
Eric ładnie się zadomowił w domu Sookie. :P Jego podarunek w lodówce był boski. :D
Sabat czarownic odkryty przez Billa i Eric został wysłany do zadania rozprawienia się z tym. Jednak nie dał rady (nekromanci - yeah!) i do tego została mu wymazana pamięć, dlatego Sookie jest teraz w niebezpieczeństwie. :P Swoją drogą ciekawe co to za osoba przenikała się z postacią Marnie, czyżby wróżka? :P
Tara przyjechała do Bon Temps i już się wplątała w kłopoty. :D Wracaj do NO, dziewczyno. :P
Jason zamieniony w panterołaka?! To jest jakieś dziwne, nie wyobrażam go sobie w tej roli. Fajnie się pozbyli Andy'ego w tej wiosce. :P
Sam ma nową dziewczyną, która jest "skinshifterem". :D Ciekawe...z kolei wątek Tommy'ego jest mało interesujący.
Arlene i dziecko, dziwne...
Pam i jej dialog z Sookie. :D :D :hearth
Jessica i Hoyt - psuje się między nimi, ale i tak pewnie się w końcu ułoży.

 


  • Podobne tematy do 4x02 - You Smell Like Dinner
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.