Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

4x02 - The Best Burger in New York » How I Met Your Mother » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 26 wrz 2008, o 15:47

4x02 - The Best Burger in New York

Spoiler:


Premiera - 29 września 2008
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 30 wrz 2008, o 23:56

Re: 4x02 The Best Burger in New York


hmm
odcinek ogólnie słaby, ale podobało mi się jak Ted mówił co mogli by zamówić( chińszczyzna, żarcie indyjskie czy meksykańskie) a Barney ciągle, że nie lubi chińszczyzny :D
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 1 paź 2008, o 02:53

Re: 4x02 The Best Burger in New York


Odcinek był spoko. Nie tak dobry jak reszta bo jakoś za dużo się skupili na tym hamburgerze xD
dopiero później po załamaniu się Marshalla zrozumiałam w sumie o co tak naprawdę w tym odcinku chodzi.

Robin była najlepsza z grzebaniem w śmietniku i z lizanem kopert xD
+ jeszcze Barney i jego reklama tego banku xD :D
Want your bad romance.
<<

Gruszka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 207

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 1 paź 2008, o 14:51

Re: 4x02 The Best Burger in New York


Nie myślałam że to kiedyś powiem/napisze o tym serialu ale ten odcinek był totalnie NUDNY. Jedynie Barney jakoś utrzymał poziom ale reszta pomysłu na odcinek bardzo kiepska. Oby nastepne odcinki były lepsze bo inaczej nie widze przyszłości dla utrzymania się HIMYM na antenie ;/
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 2 paź 2008, o 13:22

Re: 4x02 The Best Burger in New York


Odcinek nie był dobry, miał fajne momenty, ale w porównaniu z 1. odcinkiem...cienko...mam nadzieję, że nie będzie dużo takich stand alone episodes...

Plusy:
-Robin! Coby rządziła w swoich scenach...jadła nawet ze śmietnika. xD
-Neil śpiewał!
-Marshall przed lustrem. lol
-Barney reklamujący bank i po to żeby lily polubiła ten bank, bo Marshall tam ma nową pracę...
-Barney/Lily :D
-B/R - czasami Barney patrzył się tylko na Robin i to:

Obrazek

Minusy:
-Regis...w ogóle nie był śmieszny
-Cały odcinek o hamburgerze...trochę za dużo, dobrze że później się okazało, że chodziło o coś innego. :)
-Brak Ted/Stella. Polubiłam ich i ten odcinek totalnie się odciął od tego co było przedtem...
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 2 paź 2008, o 14:56

Re: 4x02 The Best Burger in New York


Uwielbiam tą minę Barney'a! Jest supersłodka :D
Want your bad romance.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 24 sie 2009, o 11:27

Re: 4x02 - The Best Burger in New York


W porównaniu do 1 odcinka o wiele gorszy.
Barney czasami utrzymywał poziom :P
trust him... he's a doctor!
<<

Muppeciakk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 44

Ulubiony serial:
VM, Chuck

Postdodano 1 sty 2010, o 18:59

Odp: 4x02 - The Best Burger in New York


Nuudny odcinek. Ostatnio doszłam do wniosku, że Marshall ostro gra mi na nerwach. Ani pod koniec 3 sezonu, ani teraz nie miał specjalnie wielu swoich momentów i chyba zdążyłam go trochę znielubić. Mam nadzieję, że to się zaraz zmieni ;).
Robin była fantastyczna z tym grzebaniem w śmietniku, ale sama oglądając ją miałam taką ochotę na hamburgera, że krew mnie zalewała, że zostawiała je zamiast zabrać na drogę :x.

 


  • Podobne tematy do 4x02 - The Best Burger in New York
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.