Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

4x02 - Memorial » Zakończone Seriale » The Vampire Diaries • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 7 paź 2012, o 20:13

4x02 - Memorial

Spoiler:


Data emisji: 18.10.12
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 21 paź 2012, o 14:23

Odp: 4x02 - Memorial


I wreszcie dostaliśmy to na co czekałam w poprzednim odcinku. Zmagania Eleny z rządzą.
Nowa Elena nie jest w stanie utrzymać niczego w żołądku - aż do momentu kiedy pije prosto z żyły Matta. A jednak Demon miał rację.
W mieście jest nowy łowca i to ktoś z zupełnie innej ligi niż to co widzieliśmy do tej pory - specjalne naboje, rękawiczki, nawet dziwny tatuaż - ciekawe o co z nim chodzi.
Elena dokonała swojego pierwszego zauroczenia. I pokonała głód. Myślę, że to właśnie Caroline mogłaby pomóc jej w tym czasie najbardziej, prawdziwa przyjaciółka, a nie dwa skłóceni i walczący o dziewczynę bracia...
April mnie niepokoi. Jej ojciec zostawił jej list, który znalazł łowca zamiast niej, ale myślę, że ona też jest jakoś wplątana w to co stało się w tym domku. Myślę, że jej ojciec czegoś jej nauczył, albo coś jej zostawił i będą z tego kłopoty.
Puszczanie lampionów - całkiem fajny pomysł, ale i tak bardziej podobała mi się scena z Damonem odwiedzającym grób Alaricka. 'I miss you too, buddy.' Kurcze... Alarick nie 'przeszedł na drugą stronę'... Może jeszcze jakoś pomoże.
Bonnie ma problemy z magią, przez to maczała palce w czarnej magii. Czarownicę są złe, ciekawe jak długo to potrwa. I kiedy znów pojawią się Pierwotni, bo to na pewno nie jest ich koniec.
<<

steru

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 360

Ulubiony serial:
Dexter

gadu:
2871628

Postdodano 22 paź 2012, o 09:02

Odp: 4x02 - Memorial


Odcinek zdecydowanie lepszy niż premiera sezonu.

Gwiazdą bez wątpienia Damon. Te jego wszystkie teksty i żarty, miał rację co do Eleny i jej przemiany no i scena końcowa na cmentarzu! Świetnie zrobione. Coś tak czułem, że on z tym miejsce przy barze tak na serio ze względu na Alarica.

Łowca w mieście? Taki sobie motyw. Pierw strzela do Tylera i słyszymy tekst, że gdyby nie był hybrydą to już by nie żył. Potem obrywa się z tej samej broni Damonowi, a Stefan jedynie co robi to daje mu strzała w pysk za dzielenie się krwią z Eleną. Gdzie tu logika? Damon hybrydą nie jest...

Wątek Bonnie trochę nudny, Matt irytujący, Jeremy i tatuaż który jako jedyny widzi intygujący, no i Elena... Wreszcie ciekawsza niż przez ostatnie epizody. Co prawda sceny w lesie ze Stefanem slabe ale później już coraz lepiej. Trochę jednak za łatwo pokonała żądzę krwi...
<<

xiq

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 234

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Suits, PoI

Postdodano 22 paź 2012, o 15:35

Odp: 4x02 - Memorial


Odcinek lepszy niż poprzedni. Cały czas średnio jest tu z logiką, ale było kilka ciekawych scen i wątków.
Na przykład łowca. Zapowiada się ciekawie. Nareszcie jest to godny przeciwnik dla naszych bohaterów.
Scena z Damonem na cmentarzu była wspaniała. Naprawdę mi się podobała. :D
Oglądam: Person of Interest, Suits, Being Human US, Sherlock, Mentalista, Supernatural, Castle, Grey's Anatomy, Shameless, Criminal Minds, Elementary, Graceland, Rush, Teen Wolf, Under The Dome, The Strain, Forever.
Zakończone: Breaking Bad, Dexter, White Collar(s4), Revenge(s3), Luther, Lost, V, 39ipół, 24, Lie to Me, Prison Break, Friends, Alcatraz, Six Feet Under, Dr. House, Harry's Law, Glee(s4), Boardwalk Empire(s2).
<<

Lynns

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 259

Ulubiony serial:
Dexter, GoT, Castle, BB,

Postdodano 5 lis 2012, o 16:25

Odp: 4x02 - Memorial


Elena nie potrafi pić krwii zwierząt i jedynym wyjściem jest pożywienie się z żyły. Wreszcie, bo nie chciałam, żeby stała się takim żeńskim Stefanem. Wtedy byłoby nudno.
Myśle, że pojawienie się łowcy i śmierć duchownego z radą miała coś ze sobą wspólnego.
,,Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je po­pełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." - George Bernard Shaw

Watch: Dexter, Games of Thrones, Breaking Bad, Desperate Housewives, Arrow, Castle, TVD.

Blog Watch Read Freaks
Kanał YT

 


  • Podobne tematy do 4x02 - Memorial
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.