Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

4x02 Love/Addiction » Grey's Anatomy » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 28 wrz 2007, o 10:47

4x02 Love/Addiction

A patient is in the hospital because they fell asleep in a hazardous situation. A patient's home laboratory blew up in an apartment building and the victims flood the hospital. Alex investigates the cause of the incident by talking to a really old guy who lived in the building. Jane Burke shows up to deal with what her son left behind. Lexie tries to talk to Meredith. Callie is overwhelmed by her new position while Bailey is searching for things to do.


Data emisji: 4 października 2007
<<

wolnaamerykanka

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 64

Postdodano 1 paź 2007, o 21:38


byle do czwartku:)
Ostatnio edytowano 1 paź 2007, o 22:00 przez wolnaamerykanka, łącznie edytowano 1 raz
Aktualnie ogladam: Desperate housewives (s.5), Gossip girl (s.2), Grey's anatomy (s.5), 90210 (s.1), Prison break (s.4), Lost(czekam)
<<

Gość

Postdodano 7 paź 2007, o 19:28

Re: 4x02 Love/Addiction (spoiler)


Sytuacja miedzy Meredith a Lexie jest przekomiczna :D Z jednej strony nie rozumiem dlaczego Mer ma do niej az takie uprzedzenia.
Najbardziej podobala mi sie sytuacja z prezentami Christiny :D
I co ta Izzie widzi w Georgu ? :>
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 8 paź 2007, o 10:53

Re: 4x02 Love/Addiction


Nie był to powalający odcinek, raczej średni. Pierwszy mi się bardziej podobał. Lexie to taka.. przylepa ;) Nie daje Mer spokoju, jak można się ciągle na nią gapić albo łazić za nią? Dziecinna jest bardzo. Najbardziej podobała mi się Bailey prosząca o pomoc Mer :D Tego jeszcze nie było ;) I szkoda mi Callie, bo wychodzi na to, że jak na razie jest kozłem ofiarnym we wszystkim..
<<

wolnaamerykanka

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 64

Postdodano 8 paź 2007, o 22:02

Re: 4x02 Love/Addiction


Odcinek dobry byl. Najbardziej denerwuje mnie siostra Mer, ale na szczescie tak duzo nie ma jej narazie w serialu...

Pozdrawiam Zupełnie Nieznanych Tłumaczy :)
Aktualnie ogladam: Desperate housewives (s.5), Gossip girl (s.2), Grey's anatomy (s.5), 90210 (s.1), Prison break (s.4), Lost(czekam)
<<

Agressiva

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 4

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 12 paź 2007, o 02:35

Re: 4x02 Love/Addiction


Lexie to chyba będzie największy wrzód jaki kiedykolwiek był w tamtym szpitalu. :D Biedna Mer. Najbardziej mnie intryguje sytuacja między Georgem a Izzie oraz oczywiście żoną G. Ciekawe czy będzie rozwód czy może potajemne życie "na lewo" ;)

A poza tym to witam :)
ale przedstawię się gdzie indziej ;)
ObrazekObrazek
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 12 paź 2007, o 19:51

Re: 4x02 Love/Addiction


jak dla mnie mogą w ogóle wyrzucić Callie z serialu, denerwuje mnie ona strasznie.. a George'a i Izzie niech tez wywala ;/ ma być więcej Marka xD
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 15 paź 2007, o 10:16

Re: 4x02 Love/Addiction


Odcinek mnie nie powalil, ale za to totalnie rozbroil mnie watek Cristina/matka Burke'a :D Cristina byla swietna jak sie przed nia chowala i jak rozdawala prezenty slubne :D
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 3 lis 2007, o 20:19

Re: 4x02 Love/Addiction


Mama Burke była najlepsza, no i Cristina z tymi prezentami. :P no i Izzie i ten pielęgniarz też byli świetni. :P

Lexie jest wkurzająca - czego ona się spodziewa? że Mer będzie ją traktować jak siostrę, tylko dlatego, że mają tego samego ojca?

Bailey prosząca o pomoc Meredith była super. :) ale nadal mnie denerwuje jej zachowanie wobec Callie.

Ta rodzinka to niezła była...narkotyki mając dziecko w domu...

Izzie/George - nadal tego nie kupuje...poza tym fajnie się zachowują na terenie szpitala, gdzie każdy ich może zobaczyć...

Mark i Derek - moja nowa ulubiona "para" :D ich dialogi są świetne:

Mark: Let me guess. You and Meredith are back together, and you've been up all night doing the horizontal salsa.
Derek: Mambo. Horizontal mambo. And Meredith and I, we're just friends.
Mark: Sexy friends?
Derek: You're like the worst, most juvenile human being I've ever met in my life.
Mark: You know the first step to recovery is admitting you have a problem?
Derek: How many nurses have you slept with this week?
Mark: That's not a problem, man. That's an adventure.

:hah:
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 17 lis 2007, o 20:10

Re: 4x02 Love/Addiction


szkoda mi Callie, szkoda mi Cristiny, szkoda mi Dereka, szkoda mi Meredith...

jakiś taki smutny jest ten sezon [póki co] :roll:
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 17 mar 2008, o 17:52

Re: 4x02 Love/Addiction


Nie lubię Callie więc mi w ogóle jej nie szkoda, Derek i Mer też nie za bardzo bo mnie nudzą tymi swoimi miłostkami. Cristina sobie poradzi i ją właśnie uwielbiam w serialu. ;p

Ale ta Lexie jest pierdzielnięta. ;/ Mer dobrze jej powiedziała!

Ale się Bailey wkurzyła na Alexa. Potem jaką ulgę odczuła, LOL. :D Lubię ją, i jego też. ;p

Naćpana rodzinka, ciekawe co oni sobie myśleli? ;] Że jak drzwi zamknięte to dziecku nic nie będzie? Debile...

Marka troszkę polubiłem. ;p
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 27 lut 2009, o 17:59

Re: 4x02 Love/Addiction


Biedne dziecko. I jeszcze ten ojciec uciekł z nim. :/ Lexie jest fajna, Mer troche mnie wnerwiła. Ona się chciała tylko poznać, a ta na nią naskakuje. Bailey sobie pokrzyczała. ^^ Izzie/George - opamiętajcie się, prosze!
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 4x02 Love/Addiction
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.