Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

4x02 - Fear Itself » The 4400 » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Connie

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 109

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 31 mar 2007, o 16:10

4x02 - Fear Itself

W całym mieście, na pozór obcy sobie ludzie, zaczynają miewać ataki fobii. Do sprawy zostają wezwani Tom i Garrity, którzy próbują znaleźć jakąś zależność łączącą ludzi i odnaleźć osobe, która jest za to odpowiedzialna.
Diana wraca do Seattle, aby odnaleźć April. Wiedząc, że szukanie jej na własną rękę nie będzie proste, Diana postanawia tymczasowo wrócić do NTAC.
Shawn po opuszczeniu szpitala wraca do domu, gdzie Danny oznajmia mu, że chce wziąć zastrzyk promicyny. Shawn próbuje odwieść go od tego pomysłu, jednak powoduje to kolejną kłótnię między braćmi. Nie wiedząc jakich argumentów jeszcze moze użyć, Shawn prosi Kyle'a, aby ten odwiódł Danny'ego od pomysły zażycia promicyny, jednak Kyle mówi mu, że decyzja należy do Danny'ego i on nie będzie próbował wpływać na jego decyzję. Jednoczeście wyjawia Shawn'owi, że zażycie promicyny jest tak niebezpieczne, jak mogłoby się to wydawać, gdyż on sam ja zażył, ale ani nie umarł, ani nie wyworzył żadnej zdolności.
Kyle ponowanie spotyka Cassie, która prowadzi go domu, w którym Kyle spotyka się z mężczyzną, który kolekcjonuje przedmioty związane z organizacją "Białe Światło', która zawiązana została w 1918 roku. Ludzie ci wierzyli, że kiedyś na Ziemie przybędzie mesjasz, który poprowadzi ludzkość do nowego, lepszego świata. W jednej z ich ksiąg jest nawek rysunek owego mesjasza, który wygląda zupełnie jak Jordan Collier.
Kiedy Kyle wychodzi i ponownie spotyka się z Casssie, ta mówi mu, że to właśnie on jest szamanem wspominanym w księdze obok mesjasza-Colliera i uzdrowiciela-Shawna.
Tom i Garrity nadal poszukują osoby odpowiedzialnej za napady fobii. W jednym z mieszkań, które odwiedzają, Tom rozmawia z żoną podejrzanego a Garrity podchodzi do ich autystycznego synka.
Kiedy po paru godzinach okazuje się, że mężczyzna którego podejrzewali nie ma w organizmie śladów promicyny, a Garrity ma atak fobii, Tom orientuje się, kto stoi za tym wszystkim.
Kiedy w końcu Tom i Diana odnajdują Brandona - chłopca chorego na autyzm, przychodzi im do głowy pomysł, dzięki któremu chłopiec będzie mógł kontrolować swoją moc - wzywają Shawn'a, który leczy go z choroby.
Isabelle zostaje zaoferowana propozycja przeniesienia do zakładu o obniżonym rygorze jeśli tylko zgodzi się na przeprowadzenie testów, dzięki któreym możliwe będzie wykazanie czy jest szansa, aby kiedykolwiek mogła odzyskać swoją zdolność.
Do domu Kyle'a przychodzi Cassie, która próbuje go przekonać do swoich racji. Kiedy wiec do sypialni wchodzi Tom, zakłpotany Kyle przedstawia mu Cassie. Jest więc zdziwiony, kiedy okazuje się, że Tom nie widzi Cassie, gdyż jest ona wytworem... zdolności Kyle'a.

by aja

Data emisji: 24 czerwca 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Connie, łącznie edytowano 4 razy
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 28 cze 2007, o 20:57


Taki sredni albo nawet nudny odcinek, w sumie niewiele sie dzieje, jest jedna akcja, z której można wywnioskować że całe to rozdanie promicyny wcale takim najlepszym pomysłem nie było, gdyż może trafić do ludzi, którzy nawet nie wiedzą co robią.

Izie chyba sprzedali kit, że po tym calym zastrzyku z przyszłości teraz ma ona uczulenie na żółty badziew :P No i przenoszą ja z więzienia gdzieś.

Colier - Mojżesz
Shawn - Uzdrowiciel
Kyle - Szaman

Tak jak myślałem Kyle będzie miał jakieś zwidy, tak jak i laska którą spotkał w parku była jakimś tworem jego daru. Razem z pozostałymi ma stworzyć trójce (w historii już chyba taka była :P ) i uratować świat...
Ostatnio edytowano 29 cze 2007, o 00:25 przez KaruzeL, łącznie edytowano 1 raz
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 28 cze 2007, o 23:50


Podoba mi się to, że ruszyło tempo, to już było bardziej w stylu poprzednich 3 sezonów niż 1 odcinek.
Ta sprawa ze zdolnością Kyle'a jest dość, dziwna, dlaczego jakaś dziewczyna w jego wyobraźni ma mu pomagać przepowiadać przyszłość [bo chyba taka ma być w efekcie jego zdolność ?], no ale może być zabawnie :D
No i Shawn znowu leczy :)
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 1 lip 2007, o 15:44


Co do tej laski, która jest wytworem zdolności Kyle'a, to było łatwe do przewidzenia, że nie jest 'prawdziwa'. Ciekawe za to będzie jak Kyle ją wykorzysta do ratowania świata ;D
Trish napisał(a):Podoba mi się to, że ruszyło tempo, to już było bardziej w stylu poprzednich 3 sezonów niż 1 odcinek.

Mi też się to podobało a jeszcze ta zapowiedź kolejnego odcinka mi się podoba; może się już w ogóle rozkręci serial? :P (choć w zasadzie to ta zapowiedź po każdym odcinku była ciekawa a później sie okazywało, że cały odcinek jest nudny :P)

I włosy Shawn'a - tragedia :what:

A co do Danny'ego to mam nadzieje, że weźmie tego shota i sie przekręci bo irytuje mnie ta postać :P
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 1 lip 2007, o 15:51


aja napisał(a):A co do Danny'ego to mam nadzieje, że weźmie tego shota i sie przekręci bo irytuje mnie ta postać :P


Ten motyw z 50% skutecznością zastrzyku, łatwo można się pozbyć nudnawej części obsady w ten sposób :P
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez KaruzeL, łącznie edytowano 1 raz
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 1 lip 2007, o 17:30


aja napisał(a):A co do Danny'ego to mam nadzieje, że weźmie tego shota i sie przekręci bo irytuje mnie ta postać :P


Coś w tym jest :P

Trish napisał(a):Ta sprawa ze zdolnością Kyle'a jest dość, dziwna, dlaczego jakaś dziewczyna w jego wyobraźni ma mu pomagać przepowiadać przyszłość [bo chyba taka ma być w efekcie jego zdolność ?], no ale może być zabawnie :D


Pewnie będzie go naprowadzała na odpowiedzi/znaki/wskazówki ;) Jakoś średnio podoba mi się zdolność Kyle'a, ale zobaczymy, może coś ciekawszego z tego wyniknie.

KaruzeL napisał(a):Izie chyba sprzedali kit, że po tym calym zastrzyku z przyszłości teraz ma ona uczulenie na żółty badziew :P No i przenoszą ja z więzienia gdzieś.


Też mi się wydaje, że to nie prawda, a to, że krew się zafarbowała po dolaniu promicyny pewnie znaczyło, że nadal na nią reaguje.. Wątpię, że tak na stałe została pozbawiona zdolności, na pewno jeszcze jej wrócą ;)
Ostatnio edytowano 1 lip 2007, o 17:32 przez Nikola, łącznie edytowano 2 razy
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 1 lip 2007, o 18:28


aja napisał(a):I włosy Shawn'a - tragedia :what:

A właśnie, o tym zapomniałam :shock: To chyba aby podkreślić, że był chory i jeszcze mu nie przeszło :hihi:
No i w ogóle po 2 sezonach Centrum dziwnie się go ogląda znowu w domu z nudnym Danny'm :roll:
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 5 kwi 2008, o 15:30

Re: 4x02 - Fear Itself


Nareszcie pojawiła się umiejętność Kayla i to bardzo ciekawa. Diana wróciła do pracy ciekawe ile zostanie.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 7 maja 2009, o 02:46

Re: 4x02 - Fear Itself


Hmm, ciekawe ciekawe, ta kobietka od Kyla będzie wskazywała mu drogę pewnie, teraz powinni się połączyć we trzech Kyle Collier i Shawn, tak myślę. A Tom dalej z tą Alaną... Masakra. A ja się zastanawiam teraz jak Daiana mogła Maię zostawić, mogła ją zabrać ze sobą tey...
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 4x02 - Fear Itself
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.