Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

4x02 - Breaking and Entering » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

2008

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 25 sie 2008, o 17:15

4x02 - Breaking and Entering

Druga cześć dwu godzinnej premiery :)

Premiera - 1 września 2008
<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 2 wrz 2008, o 21:55

Re: 4x02 Breaking and Entering


Po obejrzeniu :) No trochę to wszystko naciągane, ale akcja nawet jest na poziomie :P Wg mnie odcinek lepszy od poprzedniego ... Hehe T-Bag miał extra minę jak zabił tego kolesia na pustyni :D A z włamaniem się na tą posesję to myślałem że Scolfield coś lepszego wymyśli. Oby dwa odcinki premierowe oceniam może na 7/10. Jakoś tak ciekawi mnie co będzie dalej, ale to ze względu chyba już na sentyment do tego serialu...
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 2 wrz 2008, o 22:26

Re: 4x02 Breaking and Entering


Oni chyba już nie mieli czego wymyślić - T-Bag kanibalem? Bez przesady. Ale przynajmniej u Majkela i ferajny coś się działo. Może i nie trzymało w napięciu, ale akcja była. I jeszcze ten zonk na koniec - Scylla ma jeszcze 5 części czyli zabawy będzie na kilka odcinków. Haker mi się podoba - kolejny bohater na plus. A Gretchen jednak żyję. Ledwo, ale żyję :) To 10k ludzi o których mówił łysol to pewnie liczba ofiar jaka mogą poświęcić. Przynajmniej tak zakładam. Mam nadzieje że będzie więcej korzystania z teczki ojca Licolna. I przewodnika Whislera. Wprowadzi to trochę nieprzewidywalności :D I zapomniałem o jednym napisać przy poprzednim odcinku - Majk bez tatuaży O.o
<<

AndrevMMA

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 87

Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Postdodano 3 wrz 2008, o 07:48

Re: 4x02 Breaking and Entering


Ale co warto było czekac?:D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 3 wrz 2008, o 10:49

Re: 4x02 Breaking and Entering


Przez wakacje obejrzałem tyle crapowatych seriali że na PB było warto :)
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 3 wrz 2008, o 12:02

Re: 4x02 Breaking and Entering


Odcinek tzrymający poziom poprzedniego. T- Bag kanibalem, dobry temat nie powiem, ale musiał to zrobić żeby przezyć, bo w końcu ile można jeść same kartki? ;> Podoba mi się fakt że Scylla jest w 6 kawałkach. Korzystanie notatek od ojca Lincolna przypomina trochę sytuację z Supernatural, jak Dean i Sam korzystali z notatek ojca, no ale nie zwasze muszą byc oryginalne pomysły.
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 3 wrz 2008, o 17:15

Re: 4x02 Breaking and Entering


Od razu napiszę tu o dwóch pierwszych odcinkach, bo oglądałam je pod rząd i nie pamiętam dokładnie co było w którym ;)

Mimo wielu naciąganych akcji oglądało mi się je bardzo przyjemnie. Śmiać mi się chciało jak Michael poszedł z Mahonem odzyskać to sprytne urządzenie, Mahone się zapatrzył na zdjęcie dzieciaka, a Michael w ogóle bez stresu, opanowany mu mówi, że już muszą się zmywać z tego domu. No c'mon, w każdej chwili mogli przyjść strażnicy albo właściciel, a im się w ogóle nie spieszy :]

A jeszcze co do usunięcia tatuaży. Jakoś nie było po Michaelu widać, żeby był obolały po ich usunięciu. Żadnych bandaży, nic. I czemu nie wziął znieczulenia?

Nie podoba mi się wplatanie wątku z chorobą Michaela :roll:
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

AndrevMMA

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 87

Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Postdodano 3 wrz 2008, o 17:45

Re: 4x02 Breaking and Entering


Kto przypomni za co Majkelowi groziło 15 lat?
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 3 wrz 2008, o 17:52

Re: 4x02 Breaking and Entering


Za napad na bank i ucieczkę z więzienia. Chyba :)
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 3 wrz 2008, o 22:25

Re: 4x02 Breaking and Entering


fajny odcinek. Prison trzyma się dobrze.
Obrazek
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 3 wrz 2008, o 23:54

Re: 4x02 Breaking and Entering


ja mam mieszane uczucia podoba mi się koncepcja ich działania żeby sie oczyścić z zarzutów tzn. zeby uniknąć więzienia muszą dzialać jako grupa i zniszczyć firmę... pare akcji nie dociągniętych dialogi tez kiepskie najbardziej śmiać mi się chciało jak Link wspomina ojca i mówi że jedyne co pamieta o nim to to że zawsze chcial zniszczyć firmę przecież o firmie dowiedzial się jak uciekli z fox river i spotkali ojca a zaraz potem Alex go zabił... Gretchen żyje już nie wiadomo kto ginie w serialu wydawalaoby się ze już zabili kogoś a tu za pare scen (czy odcinkó jak w przypadku Sary) jednak żyje...

pwrót Sary kiepski... sztywna i bez wyrazu zreszta zawsza taka była... pomyłka jedna wielka...

choroba Michaela... dramatyzmu doda... ciekawe też czy tatauaż usunął cały czy tylko z rąk bo jak pokazywali to tylko ręce laserem potraktowali, ogólnie nie rozumiem tego zabiegu i tak nie moga go pokazać z krótkim rękawikiem bo blizny pozostaja to oznacza że pracy nie zmniejszyli bo charakteryzacja blizn czy tatuazu to na jedno wychodzi... znieczulenia nie chcial bo usuwanie tatuazu ktory doprowadzil do tylu nieszczesc okupil swoim bóle hehe jaka gleboka analiza... albo wiecie co usunął go bo zrobił miejsce na nowy...

klimat PB zanikł ale może uda im się zrobił ciekawy sezon pod innym wzgledem... zobaczymy...
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 1 paź 2008, o 02:42

Re: 4x02 Breaking and Entering


W sumie to trochę głupie jest to że stoją tymi samochodami tyle czasu przed posiadłością a strażnicy nic nie podejrzewają, przecież w każdym filmie wiadomo że jak czarny wóz z przyciemnianymi szybami to coś jest nie tak.

Fajna jazda z tym włamaniem, podobało mi się to i jestem zdania że Majk bardzo dobrze to rozegrał. Ale jeszcze pięć dysków?! W T F !

Właśnie, zapomniałem poprzednio dodać że te usuwanie tatoo to dobry pomysł, ale jestem przekonany że usunął tylko z ramion, a po co, a po to żeby nikt się nie kapnął że to on przy sprawdzaniu tożsamości. Obolały nie jest dlatego że można się domyślić iż minęło kilka dni od poprzedniej sceny, to wg mnie logiczne. A znieczulenia nie wziął ponieważ przy usuwaniu tatoo wiąże się ryzyko przy znieczuleniu(nie pytajcie skąd wiem;p).

Choroba to trochę dziki pomysł, ale widać że scenarzyści się starają by nam urozmaicić zabawę, podoba mi się dosyć ten sezon, poczynając od TEGO odcinka. :)

No i ostatnia sprawa:

AndrevMMA napisał(a):Kto przypomni za co Majkelowi groziło 15 lat?

Czesiek_PL napisał(a):Za napad na bank i ucieczkę z więzienia. Chyba :)


Dokładniej rzecz biorąc za napad na bank i ucieczkę z dwóch zakładów. ;d
We Are The World haiti
<<

Bee132

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 539

Postdodano 10 gru 2008, o 10:43

Re: 4x02 - Breaking and Entering


ojej. T-bag się przejął. naciągane jak zwykle... i Sara. ze słodkiej przeobraża się w agresywną furiatke.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

 


  • Podobne tematy do 4x02 - Breaking and Entering
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.