Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

4x01 - Wanted » Zakończone Seriale » White Collar • seriale forumtv.pl

Opiekun: Raven

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 14 lip 2012, o 13:28

4x01 - Wanted

Spoiler:


----------------------

Przyjemna premiera, ale chyba spodziewałem się czegoś więcej. Brakowało mi tego zawadiackiego Neala i wszystko w tym odcinku jakby za szybko się toczyło. Peter znalazł Neala, ten nowy agent też potem wyprawa na wyspę i ucieczka zwieńczona złapaniem. Dobre było, ale oczekiwałem więcej. Szkoda, że nie pokazali Sary, brak planu na sprowadzenie Neala i teraz jeszcze sytuacja się pokomplikowała. bardzo jestem ciekaw jak to się skończy.
<<

xiq

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 234

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Suits, PoI

Postdodano 14 lip 2012, o 15:29

Odp: 4x01 - Wanted


Odcinek dobry, nie zawiodłem się na pewno. No, może jedynie wolałbym, żeby Neal dłużej pozostał na wyspie, ale nie jest źle. Zobaczymy co się będzie działo w drugim odcinku. Trochę głupi błąd Petera, przecież było wiadome, że będą chcieli przeszukać jego dom...

Według mnie niepotrzebny był wątek tej kobiety z kawiarni. Ja rozumiem, że Neal lubi kobiety, ale chyba za dużo odcinka poświęcili na ten wątek. Tym bardziej, że w drugim odcinku prawdopodobnie już o niej nie usłyszymy. ;)
Oglądam: Person of Interest, Suits, Being Human US, Sherlock, Mentalista, Supernatural, Castle, Grey's Anatomy, Shameless, Criminal Minds, Elementary, Graceland, Rush, Teen Wolf, Under The Dome, The Strain, Forever.
Zakończone: Breaking Bad, Dexter, White Collar(s4), Revenge(s3), Luther, Lost, V, 39ipół, 24, Lie to Me, Prison Break, Friends, Alcatraz, Six Feet Under, Dr. House, Harry's Law, Glee(s4), Boardwalk Empire(s2).
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 18 lip 2012, o 08:59

Odp: 4x01 - Wanted


Super, że już po premierze S04. Wczoraj skończyłem S03. :)
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 26 lip 2012, o 11:47

Odp: 4x01 - Wanted


Pierwszy odcinek całkiem przyjemny, choć zgadzam się z Czesiek_PL, że spodziewałam się więcej.
Peter w tarapatach, nowy agent na tropie Neala. Ale jak się okazało Peter sam już szuka i z niewielką pomocą znajduję. Ale niestety zaraz zostaje przechytrzony przez Nowego. Za szybko. Zdecydowanie za szybko.
Podobały mi się sceny Neala z jego nowego życia. Oczywiście zawarł układy z miejscowym czarnym charakterem i wydaje mu się, że wszystko będzie cacy. Niestety.
Szkoda, że nie został ten pierwszy odcinek rozciągnięty na dwa, żeby dokładniej wszystko pokazał, pooglądać Neala na plaży trochę dłużej :D Ale zawodu nie ma, odcinek całkiem przyzwoity, no i zaostrza apetyt na to co dopiero będzie :)
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 1 wrz 2012, o 19:59

Odp: 4x01 - Wanted


Wiedziałem, po prostu wiedziałem, że wszystko potoczy się w szaleńczym tempie. W końcu trzeba wrócić do normalności czyli do łapania przestępców. ;) Już po 25 min odcinka Peter wiedział gdzie jest Neal. Szkoda, że to się tak szybko potoczyło. Chciałbym porę odcinków, kiedy Neal jest na wyspie i żyje beztrosko z panią z baru. :D Z jednej strony chciałbym ją jeszcze spotkać u boku Neala, ale jak sobie pomyślę to przecież jest jeszcze Sara, którą bardzo lubię no i Alex, ktorą ubóstwiam, a dawno nie mieliśmy okazji jej oglądać.

Końcówka zaskakująca. Ciekawe co dalej...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 4x01 - Wanted
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.