Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

4x01 - The Wrath of Graham » The 4400 » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 20 mar 2007, o 10:26

4x01 - The Wrath of Graham

Trzy miesiące od ostatniego odcinka 'Fifty-Fifty', Tom nadal prowadzi poszukiwania Alany. Jordan, Tess i Kevin nadal się ukrywają a Shawn pozostaje w stanie śpiączki. Diana, Maia i Ben mieszkają w Hiszpanii, Isabelle pozostaje w areszcie NTAC ludzie na całym świecie zażywają promicynę mimo, iż zostało to oficjalnie zakazane. NTAC ma nowego dyrektora - Meghan Doyle a Kyle wrócił do domu, do Toma.

W Hiszpanii Diana decyduje się przyjąć propozycje pracy jako doradca ds. 4400 w Europie jednak kiedy dzwoni do niej Marco i mówi, że jej siostra - April, mogla zażyć promicynę, Diana wyjeżdża do Seattle a Maia przepowiada, że nie wróci już do Hiszpanii.
Kyle pragnie zrobić wszystko, aby obudzić Shawn'a ze śpiączki, w której znajduje się już od paru miesięcy. Jako że promicyna, którą sam zażył nie wywołała u niego żadnych efektów, Kyle postanawia wstrzyknąć ją Shawn'owi.
Za radą Meghan, Tom udaje się do więzienia, w którym przebywa Isabelle i pyta ją o miejsce przebywania Alany. Isabelle nie pomaga jednak Tomowi tylko przypomina, że ludzie z przyszłości kazali mu ją zabić a zniknięci Alany może być karą dla Toma za niewykonanie polecenia.
W międzyczasie, nastolatek Graham Holt, po zażyciu promicyny zaczyna odkrywać niezwykłą moc. Przez wszystkich otaczających go ludzi zaczyna być postrzegany jako mesjasz a ludzie są w stanie wykonać każde jego żądanie. Wkrótce cała szkoła zaczyna wierzyć w kult Grahama, a Tom zaczyna mieć problemy z zaprowadzeniem porządku, gdyż Graham przejmuje kontrolę także nad żołnierzami i pracownikami NTAC. Rozwiązanie przychodzi jednak ze strony Jordana Colliera, który daje się złapać policji, która przyprowadza go przed oblicze Grahama, który próbuje przejąć kontrolę nad Jordanem. Ten jednak nie daje się i używa swojej mocy do wyczyszczenia organizmu Grahama z promicyny, a co za tym idzie - do pozbawienia Grahama niezwykłej mocy.
W NTAC, Meghan przekazuje Tomowi wiadomość od Isabelle, która każe mu udać się do muzeum, w którym Tom odnajduje obraz przedstawiający Alanę z... 1885 roku.

Data emisji: 17 czerwca 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 3 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Connie

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 109

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 20 mar 2007, o 18:42


Odcinek zaczyna się 3 miesiące od wydarzeń z odcinka „fifty-fifty”

Bohaterem odcinka jest szesnasto-letni Graham, który jest uczniem szkoły średniej.
Graham jest osobą zamkniętą w sobie, przez kolegów ze szkoły jest wyśmiewany lub ignorowany, dlatego decyduje się wziąć promicynę. Swoją uwagę stara się skupić na popularnej w szkole Amber lecz ona nie zwraca na to zbytniej uwagi. Po pewnym czasie następują zmiany. Ludzie zaczynają zwracać na Grahama coraz większą uwagę, zaczynają traktować Grahama jak swojego króla, również Amber go tak traktuje, widzą wokół niego bijące światło. Zdaje się że cały świat oszalał na jego punkcie, Graham staje się idolem innych.

Kyle rozpoczyna pracę w Seattle jako pomoc prawna dla 4400. Spotyka się z Tomem który szuka Alany, wydaje się być zaskoczony widząc Kyle’a.

Kyle spotyka w parku młodą artystkę Cassie z która szybko się zaprzyjaźnia. W czasie jednej z rozmów temat schodzi na Shawn’a., Cassie mówi że może można by mu pomóc podając promicynę jednak Kyle mówi że lekarze są temu przeciwni. Kyle idzie odwiedzić Shawn’a w szpitalu.

Nowym szefem NTAC zostaje Meghan , młoda osoba bez dużego doświadczenia. Zaprasza Toma na rozmowę w czasie której przetestowuje jego zaangażowanie w sprawie 4400. Pomimo problemów z zaginięciem Alany i decyzjami Kyle’a udaje mu się pokazać że nadal jest w stanie wiele poświęcić dla 4400. Meghan sugeruje Tomowi aby spotkał się w więzieniu z Isabelle, uważa że powie mu co stało się z Alaną.

Isabelle nadal nie okazuje aby posiadała w sobie jeszcze promicynę. Zostaje przeniesiona do więzienia o zaostrzonym rygorze gdzie przez innych nie jest dobrze traktowana.

Marco dzwoni do Diany, w czasie rozmowy Diana oznajmia że wraca do Seattle poszukać swojej siostry.


Jeszcze kilka szczegółów dotyczących 4 sezonu.
Tom i Carritty będą partnerami.
Meghan ma powiązania z Collierem.
Kyle odwiedzając Shawn’a przyniesie promicyne i mu ją wstrzyknie po której dostanie konwulsji ale się obudzi.
Ben jest nadal z Dianą.
Tess będzie miała nawrót schizofrenii.
Kyle wstrzyknie sobie promicyne.



Osobiście już nie mogę się doczekać. :D Po obejrzeniu fifty-fifty jestem strasznie ciekawa czy April przezyje i, jeśli tak, to jaką dotanie moc...
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 21 mar 2007, o 00:07


O kurcze to naprawdę nieźle się zapowiada, tylko tak dziwnie wydaje się być urwany wątek wojny... Poza tym już dawno to oglądałam i nie pamiętam, czemu Tom ma niby szukać Alany. A co do April, to mam wrażenie, że ona albo jednak nie zażyła promicyny, albo po niej umarła...
Ostatnio edytowano 21 mar 2007, o 00:08 przez Trish, łącznie edytowano 1 raz
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 29 mar 2007, o 13:41


Trish napisał(a):tylko tak dziwnie wydaje się być urwany wątek wojny...

Mi też. Po ostatnich scenach 3 sezonu, w ktorych Collier siedzi sobie na pomoście prażąc się w słońcu, zastanawiam się 'Już? Koniec wojny?' :P
Trish napisał(a): i nie pamiętam, czemu Tom ma niby szukać Alany

Bo została porwana. Znowu :]
Trish napisał(a):A co do April, to mam wrażenie, że ona albo jednak nie zażyła promicyny, albo po niej umarła...

Tez mi sie tak wydaje, aczkolwiek April to mi wisi, co się z nią stanie :P Mam za to nadzieje, że Kyle po wstrzyknięciu sobie promicyny umrze, bo tak jak go lubiłam w 2 sezonie, to w 3 mnie strasznie irytował. I to jego 'nawrócenie' po rozmowie do Collierem i pomaganie 4400 :?
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Connie

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 109

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 29 mar 2007, o 16:21


aja napisał(a):April to mi wisi, co się z nią stanie :P

Czemu? April jest fajna. Lubię ją. :D

aja napisał(a):Mam za to nadzieje, że Kyle po wstrzyknięciu sobie promicyny umrze, bo tak jak go lubiłam w 2 sezonie, to w 3 mnie strasznie irytował.

Rzeczywiście, w 3 sezonie to jego nawrócenie troche dziwne było. Ale pomimo tego nie chciałabym, żeby umarł. Jego postać troche do serialu w nosi i bez niego głupio by było. :P
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 13 kwi 2007, o 23:43


aja napisał(a):Mi też. Po ostatnich scenach 3 sezonu, w ktorych Collier siedzi sobie na pomoście prażąc się w słońcu, zastanawiam się 'Już? Koniec wojny?' :P

Ogólnie sądziłam, że ten sezon będzie o wojnie, a tutaj... bez sensu.

aja napisał(a):Bo została porwana. Znowu :]

A coś mi już powoli świta... Zresztą niedługo już dojdę w powtórkach do tego odcinka, więc sobie dokładnie przypomnę.

aja napisał(a):Mam za to nadzieje, że Kyle po wstrzyknięciu sobie promicyny umrze, bo tak jak go lubiłam w 2 sezonie, to w 3 mnie strasznie irytował. I to jego 'nawrócenie' po rozmowie do Collierem i pomaganie 4400 :?

Ja zawsze uważałam go za jedną z ciekawszych postaci, ale to jego nawrócenie było wręcz żenujące :?

[ Dodano: 2007-06-18, 20:19 ]
Kyle jest jeszcze bardziej denerwujący niż kiedyś. Spotyka jakąś dziewczynę na ławce [ciekawe kim ona jest] i raptownie postanawia narazić życie Shawna :roll: No, ale on na szczęście się obudził.
Nowa szefowa NTAC na razie wydaje się dość bezbarwna, mam nadzieję, że potem ta postać się rozwinie.
Diana jak sądzę męczyła się na tym wyjeździe, widać, że mimo, że jej życie w Seattle było ciężkie, to jednak ona jest aktywną osobą i brakowało jej tego w jakiś sposób.
Isa więzienna śmiesznie wygląda. Swoją drogą zastanawiający jest ten jej kontakt z ludźmi z przyszłości, skoro straciła zdolności.
No i całkiem fajny początek, Tom i Diana ze zdolnościami i to jej zatrzymanie dla niego miejsca :D Miło jest znów zobaczyć tych bohaterów ;)
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 20 cze 2007, o 18:08


Trish napisał(a):Kyle jest jeszcze bardziej denerwujący niż kiedyś. Spotyka jakąś dziewczynę na ławce [ciekawe kim ona jest] i raptownie postanawia narazić życie Shawna :roll:


Mi akurat Kyle w ogóle nie przeszkadzał w tym odcinku ;) Nie lubiłam go, kiedy był taki "nawrócony", ale w tym odcinku był taki całkiem normalny. No i przede wszystkim dzięki niemu obudził się Shawn.

Ogólnie odcinek OK, chociaż jak na pierwszy w nowej serii, to mogło być lepiej, ale nie narzekam, bo źle też nie było :P

Początek był bardzo fajny z tym snem, fajnie to wyglądało, kiedy wszyscy stali w bezruchu ;)

No cóż.. Alana na obrazie z XIX wieku. Można więc wnioskować, że już nie wróci. Chociaż to w końcu The 4400 - tutaj wszystko jest możliwe, więc kto wie :P
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 20 cze 2007, o 21:19


Ja sobie nie wyobrażam, żeby nie wróciła, to moja ulubiona bohaterka, poza tym dzieci już kiedyś wróciły z przeszłości. Skłaniam się jednak ku temu, co powiedziała Isa, że to kara za to, że Tom jej nie zabił, no i w takim wypadku nie wygląda to ciekawie...
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 21 cze 2007, o 11:56


Fajny odcinek dwóch mojżeszy to za dużo dla Coliera :P Likwidacja konkurencji :) Mnie zastanawia co się stanie jak ten łebek znowu sobie wstrzyknie ten zółty badziew, bo już wie że przez to nie umrze to znowu będzie miał ten dar ?

A tak jakieś piedroły same w odcinku, ta w Hiszpani, ten tęskni za zoną, inny zowu kima i się w końcu budzi, ten Kyle też sobie walnął złoty strzał - może jego dar dotyczy tych widziadeł jak ta laska, która mu się objawiła :) albo znowu to jest jakaś z przyszłości kij wie :)
Ostatnio edytowano 28 cze 2007, o 20:52 przez KaruzeL, łącznie edytowano 1 raz
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 28 cze 2007, o 16:21


Odcinek taki sobie. Sen był świetny, ale oprócz tego mało co. Kyle mnie tez wkurzał, ale przynajmniej Shawn sie obudził wiec może coś sie zacznie dziac; skuma sie z NTAC czy coś :P
Pewnie rozwiną wątek Alany i poszukiwania Toma jak sprowadzić ją z powrotem :| Lubiłam tę postać, ale jakoś szalenie mi nie zależy, żeby wróciła :)
KaruzeL napisał(a):co się stanie jak ten łebek znowu sobie wszczyknie ten zółty badziew, bo już wie że przez to nie umrze to znowu będzie miał ten dar ?

Może jak Collier 'wyssał' z niego promicyne to już tak na stałe? :P
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 5 kwi 2008, o 15:29

Re: 4x01 - The Wrath of Graham


Jednak Collier umie coś więcej niż tylko zmartwychwstawać :) Diana wróciła do Seattle, teraz pewnie do pracy. Alane cofnęli w przeszłość, szkoda bo ją lubiłem :] Czy tylko mi Graham kojarzył się z Hitlerem? :)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 6 maja 2009, o 23:43

Re: 4x01 - The Wrath of Graham


Collier ma moc odbierania mocy innym? Może ma też moc nadawania mocy innym, ciekawe czy to działa w dwie strony czy jak. Tess mi szkoda no ale cóż. Skoro Tom będzie miał nowego partnera to co z Daianą która wraca do Seattle i niby już nie wróci do Hiszpanii? Czesiek, ale masz skojarzenia, niech cię...
We Are The World haiti
<<

koles5828

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 17 sie 2009, o 00:46

Re: 4x01 - The Wrath of Graham


Może ktoś z was ma linki do 4 sezonu ? Bo nigdzie nie ma :(

 


  • Podobne tematy do 4x01 - The Wrath of Graham
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.