Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

4x01 - The New World » Zakończone Seriale » Torchwood • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 7 lip 2011, o 20:34

4x01 - The New World

Spoiler:
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 10 lip 2011, o 02:00

Odp: 4x01 - The New World


Świetny powrót :) Pierwszy odcinek, a już Torchwood ogłaszam ulubionym serialem lata ;)
Dobrze jest znowu widzieć Jacka i Gwen w akcji. Może początek był nużący bo ich było mało, ale potem już się zaczęło dziać. Pojedynek z helikopterem całkiem przyjemny dla oka. No i Gwen w wyrzutnią rakiet :) i oczywiście scena jak ona strzela z pistoletu trzymając dziecko na ramionach - epickie ;)
Fabuła jest ciekawa - ludzie nie mogą umierać, a w to wszystko zamieszany Torchwood, a akcja będzie się dziać w USA. I jakby tego mało Jack stał się śmiertelny.
Nowi bohaterowie są jak na razie spoko - Rex jest uparty, ale da się lubić, Esther natomiast fajna. Ciekawe tylko jak z tym wszystkim jest powiązany ten pedofil.
Świetne, po prostu świetna jak Jack przedstawia się jako Owen Harper - agent FBI! :)
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 10 lip 2011, o 15:28

Odp: 4x01 - The New World


no właśnie Czesiu, jak już tak cudownie tworzysz tematy do odcinków, to dodawaj premiery. Ja się w ogóle nie orientuję co kiedy wychodzi niestety.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 10 lip 2011, o 20:06

Odp: 4x01 - The New World


Następnym razem będę dodawał.
A Torchwood wychodzi w nocy z piątku na sobotę przez najbliższe 9 tygodni. Chodzi tutaj o premierę w Stanach. Natomiast na BBC premiera 14 lipca i podobno mają być jakieś różnicę między tymi dwiema wersjami.
Ostatnio edytowano 10 lip 2011, o 22:58 przez justin, łącznie edytowano 1 raz
Powód: dziękuję bardzo. czasami daty premier są naprawdę przydatne, tym bardziej dla ludzi, którzy mniej się w tym wszystkim orientują :P
<<

effy18

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 5

Postdodano 10 lip 2011, o 23:49

Odp: 4x01 - The New World


Większość osób się zachwyca, a ja mam bardzo mieszane uczucia, przynajmniej jak narazie, chociaż bardzo się stęskniłam za Torchwood.Zobaczymy, co będzie, jak ta seria się rozkręci.
Na plus:
- fabuła zapowiada się świetnie, pomysł z tym nieumieraniem jest naprawdę ciekawy
- Jack (w dodatku śmiertelny, świetny pomysł) - brakowało mi go:)
- od początku najmniej ze wszystkich lubiłam Gwen, ale tutaj jakoś mniej mnie wkurza.Jeszcze pare serii i może kiedyś nawet ją polubię:D I mają z Rhysem śliczne dziecko

Minusy:
- amerykanizacja - kocham brytyjskie seriale, na ogół mimo mniejszego budżetu, są o wiele lepsze od amerykańskich.Boję się, że przesadzą z efekciarstwem, zamiast skupić się na dobrej historii.Pierwszy odcinek był trochę dziwny, jakby całkiem odcięty od reszty serialu.Np. trzecia seria była zrobiona w innej konwencji niż pozostałe, ale czuło się ciągłość serialu, tutaj mi tego brakuje.Momentami czułam się, jakbym oglądała jakiś amerykański serial sensacyjny, a nie tego oczekuję.O wiele lepiej byłoby, gdyby zostali w Walii.
- postaci - kochałam stary skład i nadal jestem trochę zła, że wybili mi wszystkie uubione postaci.Ale wszystko byłoby ok, gdyby dali za nich jakieś ciekawe zastępstwo.A narazie amerykański skład (prócz pana mordercy, który przynajmniej jest interesujący) zupełnie mnie odrzuca.Okropnie są schematyczni i plastikowi, wiem, że to za wcześnie, żeby wyrobić sobie jakąś opinię, ale na razie jestem na nie, jakoś mało charakteru mają.

Ogólnie - cieszę się strasznie, że wreszcie wrócili i mam nadzieję na dobry sezon, ale boję się, w jakim kierunku to pójdzie.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 15 sie 2011, o 17:09

Odp: 4x01 - The New World


mam podobne spostrzeżenia jak effy18. trochę to wszystko odklejone od starego Torchwood. lecz mimo wszystko dobrze zaczęli ;) chodzi mi tutaj o fabułę.
trust him... he's a doctor!

 


  • Podobne tematy do 4x01 - The New World
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.