Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

4x01 - Scylla » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

2008

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 2 wrz 2008, o 21:32

Re: 4x01 - Scylla

Ja już się przyzwyczaiłem przymykać oko na niedociągnięcia PB i jak to robię to serial się przyjemnie ogląda. Dobrze jest znowu widzieć całą ekipę razem w akcji, a że robota dla nich - zniszczenie Firmy jest naciągana to co z tego. Ważne żeby było to ciekawie pokazane. Ten nowy agent mi się podoba ciekawe tylko jak często będzie pokazywany. Co mnie najbardziej zdziwiło? Śmierć Whislera i Gretchen już na początku odcinka. Tego się nie spodziewałem. A teraz czas na kolejny odcinek. Dopiero po nim będzie można stwierdzić czy było warto czekać 7 miesięcy.
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 3 wrz 2008, o 11:58

Re: 4x01 - Scylla


Powrót Pb mnie mile zaskoczył, bo spodziewałem się totalnej katasrtofy a tu proszę całkiem przyjemny odcinek. Whistler is dead, no i dobrze bo go nigdy nie lubiłem za bardzo. Natomiast powrót Sary - to w tym momencie brak mi słow, ale chodzi mi o to, że mianowicie bieda. Powstanie grupki do pokonia Firmy, naciągane ale zapowiada sie ciekawie.
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 3 wrz 2008, o 13:05

Re: 4x01 - Scylla


dobry odcinek ale momenty z Sarą przewijałem. Najbardziej mnie rozwalił T-Bag :D
Obrazek
<<

Gruszka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 207

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 3 wrz 2008, o 16:06

Re: 4x01 - Scylla


Jak dla mnie ta 4 seria będzie strasznie naciągana to już widać po pierwszym odcinku, powrót Sary był oczywisty, gdyby serio ją zabili w poprzedniej serii to pokazaliby to w jakich sposób. No ale zobaczymy może serial pociągnie dalej w dobrym kierunku, bo jak narazie tokażda seria jest gorszaod poprzedniej :/
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 3 wrz 2008, o 17:25

Re: 4x01 - Scylla


No oczywisty w 100%, faktycznie. Był oczywisty tylko ze względu na to, że aktorka, która gra Sarę powiedziała, że będzie występować w czwartej serii. Mieli pokazać jak jej głowę odcinają? W powrocie Sary nie było żadnej oczywistości, oczywiste było to, że nie żyje, a w czwartym sezonie ją przywrócili do życia, w żenujący sposób.

//Oczywista oczywistość :P Nie mogłem się powstrzymać :) Tai
See you in another life, brother...
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 4 wrz 2008, o 17:22

Re: 4x01 - Scylla


Dokladnie, myslalem ze wymysla cos ciekawszego z powrotem Sary a tu lipaa, z reszta tak jak caly pierwszyodcinek !! Jak dla mnie to porazka, nudy nudy i jeszcze raz nudy !
Obrazek
<<

Krzysztof

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 27

Lokalizacja: Małopolska

Postdodano 4 wrz 2008, o 21:40

Re: 4x01 - Scylla


Jak na odcinek PB i to pilotowy odcinek nowej serii to byl on beznadziejny. Z Michaela zrobili jakiegoś maniaka od ktorego mozna było tylko usłyszeć: "Gdzie jest Sara?" , Lincoln i jego sielanka w Panamie, no i sposob w jaki wyjaśniono przywrócenie Sary do życia......nie wrózy to narazie zbyt dobrze, miejmy nadzieję ze dalej bedzie juz tylko lepiej ;)
<<

Gruszka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 207

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 4 wrz 2008, o 22:51

Re: 4x01 - Scylla


Mnie już jakos PB zniechęcił do siebie zastanawiam sie czy dalej oglądać, nawet już drugiego odcinka nie mam ochoty ogladac :/
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 14 wrz 2008, o 20:23

Re: 4x01 - Scylla


Klatus dobrze napisał - żal już jest ten serial oglądac. W zasadzie moja uwaga cały czas skupiona była na aktorze grającym kolesia, który zleca im unicestwienie Firmy, bo grał policjanta we Friendsach ;)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

wolnaamerykanka

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 64

Postdodano 17 wrz 2008, o 16:32

Re: 4x01 - Scylla


Gruszka ja tak samo... sciagnelam sobie 2,3,4 ale po objerzeniu pierwszego jakos nie moge sie zabrac do nastepnych... <nuda>
Aktualnie ogladam: Desperate housewives (s.5), Gossip girl (s.2), Grey's anatomy (s.5), 90210 (s.1), Prison break (s.4), Lost(czekam)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 1 paź 2008, o 00:54

Re: 4x01 - Scylla


Aja, ten aktor zwykle gra w komediowych produkcjach. ;d

Mi tam się ten sezon podoba równie fajnie jak poprzedni, czyli niezbyt, ale będę oglądał ze względu na to że tak daleko zaszedłem i interesuje mnie co wykminią dalej scenarzyści. Muszę nadrobić pb jak i inne seriale. Nie oglądałem nic od kilku tygodni...
We Are The World haiti
<<

Bee132

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 539

Postdodano 10 gru 2008, o 09:54

Re: 4x01 - Scylla


porażka po prostu. Linc daje się złapac, mimo, że by pewnie uciekł. Wszystkich uwolnili. i jeszcze Bellick, ta fajtłapa będzie scigała Firmę. szkoda mi Mahona. biedaczysko...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Nowy użytkownik

Posty: 3

Ulubiony serial:
Skazany na Śmierć <3

Postdodano 17 maja 2016, o 22:03

Odp: 4x01 - Scylla


Jak można było zawalić taki wybitny serial... :/
Poprzednia strona

 


  • Podobne tematy do 4x01 - Scylla
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.