Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

4x01 - Rise » Zakończone Seriale » Castle • seriale forumtv.pl

Opiekun: Raven

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 22 wrz 2011, o 14:16

4x01 - Rise

20.09 .2011
Spoiler:


________________________________
Co to, nikt nie oglądał powrotu Castle i Beckett? :P
A powrót ten był wprost genialny! :D
4 sezon rozpoczął się praktycznie od razu po ostatniej scenie 3 sezonu. Beckett została przewieziona do szpitala, gdzie operował ją jej chłopak (później już były chłopak). Co oczywiście było do przewidzenia Beckett przeżyła operację i wróciła do zdrowia (przynajmniej fizycznego). Jednak dramat i klimat tych wydarzeń był świetny.
Później mamy przeskok czasowy do momentu powrotu Beckett do pracy. I jak się okazuje Kate nie widziała się z Castle od kilku miesięcy, a sam Castle został zwolniony przez nowego kapitana. :P Nowa pani kapitan zaprezentowała się dobrze, widać, że będzie robić problemy naszym detektywom w niektórych sprawach, ale na pewno nie zabraknie zabawnych momentów z jej udziałem. :D Tak jak np. scena z tego odcinka, gdzie Gates przyjmuje ponownie Castle po telefonie od burmistrza. :D :D
Sama sprawa tego odcinka też wyszła całkiem ciekawie, zabójca ukryty pod łóżkiem. :P
Beckett miała małe problemy z bronią, ale dzięki pomocy Castle'a wszystko wróciło do normy przy drugiej sytuacji. :P
Przyjaciel Montgomery'ego, który dostał od niego akta, skontaktował się Castle i chce odciągnięcia Beckett od sprawy dla jej bezpieczeństwa.
Sam Castle ma teraz ładną tablicę z podejrzanymi.
Końcówka pokazuje, że Kate jednak wszystko pamięta z pogrzebu, postrzału itp., pomimo że Castle'owi powiedziała co innego. :P No ciekawe, jak to się dalej potoczy. :D Już nie mogę się doczekać kolejnego odcinka. :)
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 22 wrz 2011, o 18:16

Odp: 4x01 - Rise


Oglądałam, w dniu premiery, jak każdy szanujący się nołlajf. Ale nie było działu, więc nic nie pisałam :)
Zatem. Beckett jest strasznie spaczona emocjonalnie - tak, najlepiej odciąć się od świata, bo nikt nie ma prawa widzieć jej słabości, w ogóle do słabości prawa nie ma - no masakra. Nie dzwoniła do nikogo, a jedyną osobę, która z musu uczestniczyła w jej rekonwalescencji, jej faceta, wyrzuciła z życia. Ależ ona jest pokrzywdzona w głowę.

Kate pamięta I love you, ciekawe jak to się odbije na ich relacjach :]
Obrazek
<<

apsik.

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 244

Ulubiony serial:
Glee, 30 rock, GA

Postdodano 23 wrz 2011, o 22:35

Odp: 4x01 - Rise


Mój pierwszy odcinek z fandomem <3 Uwielbiam Alexis, jak broniła Richarda <3
I ta scena: "I remember everything", ahh, chcę już następny odcinek! Świetne to było <3

Obrazek
ravenpuff ● district 8 ● whovian
Obrazek
TUMBLR | LASTFM

<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 24 wrz 2011, o 14:02

Odp: 4x01 - Rise


Nie ma to jak powrót w dobrym stylu. Rzadko się to udaje, ale w przypadku Castle pierwszemu odcinkowi nie mam nic do zarzucenia.
Po pierwsze kocham sposób w jaki pokazane było przewożenie Beckett do szpitala - ta scena po prostu miażdży.
Trochę mi się gdzieś czaiła taka myśl, że Kate tak na prawdę pamięta no i okazało się, że tak jest rzeczywiście - już się nie mogę doczekać co z tego wyniknie.
Scena rozmowy Ricka z Alex, kiedy ona mówi mu by nie dorósł za dużo była świetna - ta dziewczyna jest genialna :D
Nowa szefowa wprowadza nowy reżim. Na szczęście nasz pisarz ma 'wpływowych' przyjaciół i wszystko wyszło na prostą.
Podobało mi się jak Kate dowiedziała się, że przez cały czas jej pobytu w szpitalu Castle codziennie siedział nad jej sprawą i wszystkie papiery są u niego - nice.
Zastanawiam się tylko co to teraz będzie się działo między tą parą. Kate całkiem dobrze szło udawanie, że nic nie pamięta, ale jak długo to pociągnie? I co zrobi Rick kiedy sprawa się rypnie? Ach... tyle niewiadomych...
Pozostają jeszcze oczywiście kwestie zamachowca-ducha i adresata tajemniczych informacji wysłanych przez byłego szefa. Mam nadzieję, że wszystko się jakoś sensownie wyjaśni.

Ogólnie, jak rzadko mi się zdarza, jest wyjątkowo zadowolona z tego pierwszego odcinka i mam tylko nadzieję, że poziom następnych nie spadnie.
<<

Lynns

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 259

Ulubiony serial:
Dexter, GoT, Castle, BB,

Postdodano 10 sty 2013, o 19:37

Odp: 4x01 - Rise


Świetny odcinek :D

Beckett na sali operacyjnej, na początku Josh ją operuje - jej chłopak a potem jakiś inny doktor. Kate udaje się przeżyć, nie pamięta strzału. Nie oddzywa się przez 3 miesiące do Ricka, który z zapałem pracuje nad sprawcą zamachu na jej życie.

Pojawia się nowa, irytująca z zasadami pani kapitan. Dużo lepszy był Montgomery, szkoda, że tak się potoczyło :/

Beckett udaje się do specjalisty i okazuje się, że pamięta wszystko..łącznie z wyznaniem Ricka o jego miłości :D Mówi ,,Pamiętam wszystko". Jak widać na razie boi się swoich uczuć.
,,Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je po­pełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." - George Bernard Shaw

Watch: Dexter, Games of Thrones, Breaking Bad, Desperate Housewives, Arrow, Castle, TVD.

Blog Watch Read Freaks
Kanał YT

 


  • Podobne tematy do 4x01 - Rise
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.