Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

4x01 Partners in Crime » Doctor Who » Odcinki • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 18 lip 2008, o 22:13

4x01 Partners in Crime

Miejsce: Londyn
Czas: 2009
Wrogowie: Adipose, Panna Foster
Towarzysz: Donna Noble

Podczas, gdy Doktor bada sprawę tajemniczych tabletek odchudzających spotyka swoją dawną znajomą. Okazuje się, że Donna Noble od dawna szukała tajemniczego przybysza, którego spotkała tylko raz. Nie mają jednak zbyt wiele czasu na powitania, gdyż zostają odkryci przez przeciwnika. Po zakończonej sprawie Donna chce przyjąć propozycję, którą Doktor złożył jej poprzednim razem.
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 23 lis 2008, o 11:03

Re: 4x01 Partners in Crime


Donna :D :D
rozmowa przez szyby była genialna:D :D uśmiałam się nieźle/
No i Rose? Co robiła tam Rose?
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 23 lis 2008, o 18:23

Re: 4x01 Partners in Crime


Rozmowa przez szyby była boska, zawsze mnie to rozśmiesza xD

A co do pytania apropo Rose to powiem ci, że po finale nadal nie znam na to pytanie właściwie odpowiedzi, więc nie oczekuj jakiegoś sensownego wyjaśnienia w tym serialu ;)
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 23 lis 2008, o 21:47

Re: 4x01 Partners in Crime


yes :D i cieszę się, że Donna teraz będzie podróżowała z Doctorem, bo ona jest taaka funny :D
Ciesze się, że nie tylko ja nie wiem o co chodzi ;p
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 23 lip 2009, o 14:08

Re: 4x01 Partners in Crime


Kompletnie straszny pomysł na tłuszczaki xD Kto to wymyślił?! xD Myślałem, że padne; tłuszcz wydobywa się z ciała... ALE. Uwielbiam ten odcinek. xD Świetny humor, świetna rozmowa Donny i Doctora przez szyby i świetne omijanie siebie. :D Bardzo się cieszę, że Donna będzie towarzyszyć Doctorowi, te jej torby. ^^



Rose?! OMG, tego się nie spodziewałem... Co ona tam robiła? Miała łzy w oczach, więc chyba wiedziała o co chodzi z Donną i Doctorem... Jak zobaczyłem Billie Piper to szczęka mi opadła.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 23 lip 2009, o 14:32

Re: 4x01 Partners in Crime


ja często na youtube wracam do tej szybowej sceny :D jedna z najśmieszniejszych w całym serialu. no i Donna jest genialna, tak myślałam, że się ucieszysz z jej powrotu ;p
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 13 wrz 2009, o 21:47

Re: 4x01 Partners in Crime


Błahaha ach szybowa scena, po prostu uwielbiam Donnę, jest taka... wyrazista, ma własne zdanie i zawsze walczy (krzyczy ;) ), aby je utrzymać. I jedna z ostatnich scen z "mate" ha ha, Donna, jej oburzenie i sunshine xD
Adipose nie były takie złe, miłe przecież były i machały na pożegnanie :P
I pytanie docinka, co do tam do jasnej cholery robiła ROSE?! Przytkało mnie :P
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 13 wrz 2009, o 21:54

Re: 4x01 Partners in Crime


I pytanie docinka, co do tam do jasnej cholery robiła ROSE?!


Lepiej nie pytać...
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 22 mar 2010, o 14:09

Odp: 4x01 Partners in Crime


To, że w tym odcinku pojawi się Donna to się spodziewałem :D Bo ile razy mówiliście o niej na SB :P Ale, że Rose? Jak bum cyk cyk serce mi stanęło jak ją zobaczyłem. Z jednej strony się ucieszyłem, ale z drugiej była taka smutna i zniknęła ;( eh. Za Martą jakoś nie tęsknie. Donna wywołała u mnie lepsze wrażenie we świątecznym specialu. Co do szybowej sceny to po prostu padłem xD xD xD jedna z najlepszych scen w DW do tej pory :D Zapowiada się dobry sezon z Doctorkiem i Donną w roli głównej. Ale Rose ;(

PS: I te walizki xD
trust him... he's a doctor!
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 22 mar 2010, o 15:14

Odp: 4x01 Partners in Crime


Szybowa scena genialna, prawdaaa ? :D ja sobie co jakiś czas na jutubie oglądam Donna/Doctor window scene xD
no i o tym Ci mowiłam właśnie T. :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 22 sie 2010, o 04:48

Odp: 4x01 Partners in Crime


Donna trochę wyluzowała od ślubu... nikogo nie trzasnęła w tym odcinku... :P
Sporo śmiesznych momentów... genialna rozmowa przez szyby... dziennikarka na krześle grożąca, że opisze ich za szaleństwo... walizki... to jak na początku mijali się o włos :P
I Rose na końcu... była, ale zniknęła... szczęka mi opadła, jak ją zobaczyłam.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 7 mar 2011, o 00:32

Odp: 4x01 Partners in Crime


Rose?! Co ona tam robi? Jakieś mam dziwne wrażenie, że sprowadzi niemałe kłopoty na Doktora...
Donna jest genialna i ciesze się, że została towarzyszką w tym sezonie. To mijanie się na początku świetne, nie mogłem się doczekać aż wpadną na siebie. I ta rozmowa przez szyby, też uważam tą scenę za jedną z najlepszych w serialu.
Tłuszczyki były słodki :) Takie milutkie stworzonka. Jednak ta Matrona słaba była. Jej największą zaletą było to, że miała sonicznę pióro.

 


  • Podobne tematy do 4x01 Partners in Crime
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.