Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Czy łupież pstry mozna całkowicie wyleczyć Off-topic 198
Szampon na wypadanie włosów Off-topic 196

4x01 - Monsters Among Us » Seriale dramatyczne » American Horror Story • seriale forumtv.pl

Opiekun: eLMaQ

<<

Raven

Wyróżniony

Postdodano 23 wrz 2014, o 22:02

4x01 - Monsters Among Us

Spoiler:

data emisji: 8.10.2014
<<

Raven

Wyróżniony

Postdodano 16 paź 2014, o 16:24

Odp: 4x01 - Monsters Among Us

Piękny początek i jak zwykle wspaniałe intro. Zmutowane, ruszające się, straszne zabawki na tle cyrku.
Pokazane niedoświadczenie ludzi i brak wiedzy - siostry syjamskie traktowane jako potwór.
Genialnie pokazane różnice w charakterze sióstr i to jak patrzą na świat. Ujęcia z różnych punktów widzenia zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie. Mają zupełnie różny pogląd na to co je otacza - Dot widzi koniec jej życia w dołączeniu co cyrku, a Bette nie mogłaby być szczęśliwsza. No i porozumiewają się telepatycznie.
Rola Evana Petersa jest niesamowita! Posiekanie trupa policjanta było okropne, za to wreszcie dane mu było zagrać postać odważną i pewną siebie. Bierze sprawy w swoje ręce i nie chce się dać poniżać i sobą pomiatać. Aż do Ale ma chłopak problem z kontrolowaniem gniewu. No i ta scena z paniami domu w sypialni - zadowala znudzone panienki za pieniądze? Wyglądał jakby mu to radość przynosiło sądząc po tym jak się szczerzył xD
Pepper z Asylum wróciła :D
Dandy jest z lekka szurnięty a jego matka cały czas spełnia jego zachcianki... Ciekawe jaka będzie ich rola we Freak Show. Nie mogę się doczekać następnych scen z Frances Conroy - ta kobieta jest niesamowita.
Dziś dowiedziałam się jak wygląda najbardziej przerażający klaun na świecie - ciekawe ilu osobom zagwarantuje on nocne koszmary xD Ale o co mu chodzi? Zabija ludzi, porywa innych, przygląda się z ukrycia trupie cyrkowej - jakiś niespełniony komik z morderczymi zapędami?
Kolejne pytanie - o co chodziło z tą dziewczyną, którą naćpali i zgwałcili. Dlaczego? Po co to było zrobione. No i wszyscy brali w tym udział? A może to tylko jakiś przekręt?
A na koniec wielka niespodzianka - Elsa nie ma nóg. Jakiś wypadek, który pozbawił ją szansy spełnienia jednego marzenia i zostania gwiazdą? Jej w trakcie występu był przerażający i komiczny w tym samym czasie.
Dziwnie się ogląda interakcje między Elsą a Brodatą Kobietą, po tym jakie role przybrały aktorki w poprzednim sezonie i jak ze sobą wtedy żyły :D
Uwielbiam kiedy Jessica Lange i Sarah Paulson tak blisko ze sobą współpracują i dużo ich łączy na ekranie, jak w poprzednim sezonie. Świetnie ze sobą współpracują i bardzo przyjemnie się ogląda ich wspólne sceny. Za to brakuje mi Taissy Farmiga w tej serii.
Pytanie - czy jeśli dziewczyny mają 4 płuca - czyli każda ma swój własny zestaw - to czy możliwe jest żeby Dot wydmuchiwała dym papierosa, którym zaciągnęła się Bette? Czyżby niedopatrzenie?
Premiera według mnie bardzo dobra. Nowe świetne postacie, stare znajome twarze i kilka nowych. I cała masa pytań, na które nie mogę się doczekać otrzymać odpowiedź.