Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

4x01 Exile on Main St. » Zakończone Seriale » Californication • seriale forumtv.pl

Opiekun: eLMaQ

<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 28 gru 2010, o 22:41

4x01 Exile on Main St.

Gratka dla fanów Californication, bo pierwsza 2 odcinki już wyciekły do sieci. ;)

Spoiler:

Data emisji: 09.01.2011
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 29 gru 2010, o 13:22

Odp: 4x01 Exile on Main St.


DVDScr od sprintera mozna pobierać, bardzo dobra jakość własnie wrzuciłem je na forum.
Nie ma co Californication wróciło w rewelacyjnym stylu! Nowe twarze w serialu (same piekne seks bomby :) ) i oczywiście te najpiekniejsze wskoczyły już Hankowi do łóżka :) Boże David ma super robote i jeszcze mu za to płacą :) :D otoczony samymi pieknymi aktorkami i na bank z jakąś z obsady ma lub miał romans, bo z tego co wiem z Tea już nie jest...
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 3 sty 2011, o 21:57

Odp: 4x01 Exile on Main St.


Kocham ten serial! I w 100% zgadzam się z Tobą Lucas. Pojawiły nam się nowe piękne kobiety! W szczególności ta aktorka, ale prawniczka też niczego sobie... :P

Hank wyszedł z więzienia i od razu ma problemy. Wiadome było, że Karen i Becca tak szybko mu nie wybaczą. To, co zrobił bardzo ich zabolało, ale Hank lubi sie pocieszać i to zrobił. :D Na koniec powrócił do więzienia, tym razem z poważniejszym zarzutem. Zobaczymy, na jak długo. ;)

Brakowało mi troche Marcy. Runkle tez był w tym odcinku przeciętny. Lecz ogólnie rzecz biorąc pierwszy odcinek był bardzo udany. Otrzymałem, to czego oczekiwałem. :)
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 12 sty 2011, o 22:21

Odp: 4x01 Exile on Main St.


właśnie ciekawy byłem w którą stronę pójdzie fabuła... i zapowiada się interesująco.
trust him... he's a doctor!
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 1 maja 2011, o 13:58

Odp: 4x01 Exile on Main St.


Mnie średnio podobał sie ten odcinek. Nowe aktorki bardzo fajne , zwłaszcza sasha ;)
fajnie była też pokazana złość Karen i Becci , ale pewnie im przejdzie.
Charlie był troche przecietny , dobry był tylko tekst 'eleven' :).
No a Hank znowu wraca do wiezienia.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE

 


  • Podobne tematy do 4x01 Exile on Main St.
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.