Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

4x01 Crusade » Smallville » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 15 lut 2007, o 13:54

4x01 Crusade

Data pierwszej emisji: 22.09.2004 r.
Scenariusz: Alfred Gough i Miles Millar
Reżyseria: Greg Beeman

Trzy miesiące później... Lois Lane (gościnnie Erica Durance) wyrusza do Smallville by rozwiązać zagadkę śmierci swojej kuzynki Chloe. Zła pogoda sprawia, że dziewczyna wjeżdża w pole kukurydzy. Po chwili widzi blask błyskawicy i w tym samym miejscu nagiego Clarka, który wydaje się nie być sobą. Lex przebywa w Egipcie. Tubylcy znajdują dla niego artefakt z kryptońskimi napisami. Lana mieszka w Paryżu i na dodatek ma nowego chłopaka, Jasona Teague (Jensen Ackles – nowa regularnie występująca postać w serialu). Jonathan znajduje się w szpitalu w stanie krytycznym. Martha nie chce się poddać i odłączyć męża od aparatury.

Muzyka wykorzystana w odcinku:
„Better Days Will Come" Tahiti 80
„Plus Pres De Moi" san.drine

żródło: http://www.kryptonleague.com.pl

zdjęcia

***
świetny odcinek :D od początku polubiłam Lois - taka fajna dziołcha, wszędzie się wciśnie :D
no i nowy chłopak Lany *_* właściwie to dla niego zaczęłam oglądać 4 sezon :cool: z charakteru podobny do Deana którego gra w Supernatural i bardzo dobrze xD
Ostatnio edytowano 15 lut 2007, o 14:15 przez 0lina, łącznie edytowano 5 razy
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 15 lut 2007, o 14:15


0lina napisał(a):właściwie to dla niego zaczęłam oglądać 4 sezon
dlaczego to napisałaś małymi literkami ??
Odcinek faktycznie był niezły ... ta zagadkowa taśma od Chloe do Lois.
Najlepsze to było jak się poznali Lois i CK ... a potem jak się Lois dowiedziała że CK to CK :P
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 15 lut 2007, o 14:20


sufer napisał(a):dlaczego to napisałaś małymi literkami ??

a tak, zebrałam się by oglądać dla niego, ale teraz to nie jedyny powód dla którego oglądam xD

Lois w ogóle jest świetna, jej spotkanie z nagim Clarkiem xD
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 17 lut 2007, o 22:06


Lois i jej nikotynowy problem w tym odcinku:D Spotkanie z Clarkiem i od razu Clarkiem Juniorem :hah: Dziewczyna była pod wrażeniem :hah:
Tasma Chloe była super i bardzo pdoobała mi się ostatnia scena Clark/lois przy grobie, te spojrzenia i uśmiechy, hehe świetną chemię mają razem:)
<<

Khabar

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 150

Lokalizacja: St-ce :P

Postdodano 26 mar 2007, o 21:15


oj Lois zadebiutowala i miłosci od pierwszego wejrzenia nie bylo ale kto sie czubi ten sie lubi :>

FAjna parka bo on taki spokojny i opanowany a ona gadatliwa i nerwowa-ciekawy poczatek:)

Lubie te premiery sezonow i ich finaly w smallville ale ogolnie polecam ogladac ten sezon bo wg mnie lepszy od 1, 2, 3. Nie musze pisac ze odcinek swietny :D
Ostatnio edytowano 26 mar 2007, o 21:16 przez Khabar, łącznie edytowano 1 raz
They saw the future ...
they saved the cherleader,
...
IT'S TIME TO SAVE THE WORLD
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 14 kwi 2007, o 16:05


No wreszcie odcinek, który mi się podobał :)
Od razu polubiłam Lois, jestem ciekawa jak to się rozwienie pomiędzy nią i Clarkiem ;) Ich pierwsze spotkanie było świetne, no i spotkanie nad grobem również.
Oprócz tego Jason - właśnie dla Jensena zaczęłam oglądać 4 sezon i nie jestem zawiedziona - jest bardzo w stylu Deana, tylko tak jakby wcześniejszego, w każdym razie zapowiada się super :D
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 14 kwi 2007, o 20:21


Ale od początku Clark zachowywał sie przy Lois inaczej, co było fajne:)
<<

icesee

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 27

Lokalizacja: Lawrence,Kansas

Postdodano 8 lip 2007, o 02:26


Sceny z Jasonem były po prostu swietne:D:D Ja tez dla niego zaczelam ogladac ten serial.Ale fabula mi sie podoba,wiec zaczne sie bardziej tym interesowac.
You know the world can see us,in a way that's different than who we are.
<<

Gruszka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 207

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 4 wrz 2008, o 23:10

Re: 4x01 Crusade


sezon 4 to zdecydowanie mój ulubiony sezon ze wszystkich siedmiu. Powód ???
pojawienie się Lois, wniosła do serialu ożywienie, serial stał się bardziej zabawny, sceny C\L rozbrajające :) :D
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 14 mar 2009, o 21:14

Re: 4x01 Crusade


Od razu polubiłe Lois, świetne było spotkanie z Clark'iem. Chloe wciąż żyje, ale jak? Lana ma nowego chłopaka, ALE co to było na plecach i co "wchłąnęła" przerysowywując ten obraz? Lex sie zrobił Lionel'em i szuka jakichś legend. :P Martha była świetna, ogólnie cały odcinek w jej wykonaniu to mistrzostwo, szkoda, że Johnathan ożył. :P Ogólnie bardzo mi się podobało, dużo pytań i ciekawe pomysły. :]
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 4x01 Crusade
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.