Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

4.11 Cabin Fever » Lost » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 2 maja 2008, o 23:18

4.11 Cabin Fever

Spoiler:
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 10 maja 2008, o 10:42

Re: 4.11 Cabin Fever


To był odcinek, który potwierdził wiele moich przypuszczeń i może dlatego nie byłem tak bardzo zszokowany, przy niektórych scenach. Przede wszystkim postać Richarda Alperta. Już po odcinku "The Man Behind the Curtain" można było przypuszczać, że coś tu jest nie tak, gdy Richard rozmawiał z młodym Benem w dżungli i wyglądał na starszego niż obecnie. Od dość dawna mam dwie teorie na temat tej postaci, albo wyspa ma takie właściwości, że niektórzy ludzie się na niej nie starzeją, albo Richard po prostu przenosi się w czasie co wydaje mi się bardzo mało prawdopodobne i tę teorię odrzucam.
Nie zdziwiło mnie też pojawienie się w szpitalu Abbadona, za to zastanawia mnie jedna rzecz. Gdy Abbadon przyszedł do Hugo, można było odnieść wrażenie, że to człowiek z jakiejś organizacji i nie zależy mu na dobru wyspy, a zupełnie przeciwnie. I teraz pytanie czy Alpert i Abbadon działają w jednej drużynie? Czy po prostu tak się złożyło, że obaj chcieli by Locke trafił na wyspę?
W chatce nie zdziwiła mnie obecność Christiana, gdyż Hugo już go w niej widział. Co za tym idzie nie zdziwiła mnie też obecność Claire. Odniosłem jednak wrażenie, że Christian w żaden sposób nie ma związku z Jacobem i wcale nie rozmawia z Lockiem w jego imieniu. Ojciec Jacka wydawał się być strasznie niepewny w rozmowie z Johnem. Przez co wzbudził moje wątpliwości. Potwierdza się za to moja teoria, że Christian żyje, a nie jest jakimś urojeniem, gdyż widziało go już za wiele osób.
Podobało mi się w tym odcinku zachowanie Bena i ta scena gdy jedzą batona z Hugo - boskie ;) Jedyny większy szok i zaskoczenie z tego odcinka to sam koniec, że wsypę trzeba przenieść. Na razie nie próbuje snuć teorii na ten temat.
Co do sytuacji na frachtowcu to liczyłem na to, że Desmond odpłynie z Sayidem. Zabicie doktora po raz kolejny pokazuje tylko, że na wyspie jest coś nie tak z czasem. Dziwi mnie też, to że teraz mogą sobie latać helikopterem wte i wewte i nie ma żadnych turbulencji, zachwiań itp.
See you in another life, brother...
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 11 maja 2008, o 23:06

Re: 4.11 Cabin Fever


A może Jackoba nie ma albo Jackob to wyspa. Tutaj wszystko jest możliwe :) ale przy okazji za bardzo naciągane - Richard od początku interesował się Johnem, potem ten murzyn namówił go na suervival(i dlatego Richard raczej z nic współpracuje), a potem jeszcze Christiane w chatce, który jakimś cudem zmartwychwstał bądź upozorował swoją śmierc żeby Jack pojawił się na wyspie. Claire jakoś nienaturalnie się zachowywała, mam nadzieje że nie zniknie na dłużej. John ma przenieśc wyspę, ciekawe jak to zrobi ;)

Podobało mi się w tym odcinku zachowanie Bena i ta scena gdy jedzą batona z Hugo - boskie ;)


O tak to było świetne :)
<<

camylca

Nowy użytkownik

Posty: 6

Postdodano 13 maja 2008, o 18:02

Re: 4.11 Cabin Fever


Poziom tego serialu robi sie żenujący, akcja powinna się zawiązywać przez jakiś czas, a potem powinien przyjść odcinek lub dwa, które rozwiążą część zagadek, tutaj natomiast atmosfera zagęszcza się coraz bardziej, z odcinka na odcinek przybywa pytań a nie padają żadne odpowiedzi. Punkt kulminacyjny się gdzieś zatracił, no i te denerwujące wątki sajensfikszyn. Siwy, morderczy dym? Podróże w czasie?

Ale dość narzekania. Odnośnie odcinka - myślicie, że początkowa niechęć Jacka do Aarona [po sprawie sądowej Kate] i fakt, że "nie powinien go wychowywać" (mówie o flashfowardach) wiąże się jakoś z faktem obecności Claire razem z ojcem Jacka w chacie?

Co do "przeniesienia wyspy"... Pewnie okaże się, że jest jakaś [kolejna] magiczna stacja, w której można zmienić współżędne wyspy, w końcu już raz musiało to zostać zrobione - dlatego Widmore nie może jej teraz znaleźć, mimo że poprzednio należała do niego.
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 15 maja 2008, o 18:35

Re: 4.11 Cabin Fever


camylca napisał(a):Siwy, morderczy dym?


to się nazywa "CZARNY DYM" (ang. black smoke) ; p
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 16 maja 2008, o 17:42

Re: 4.11 Cabin Fever


Camylca, nie wiem czemu dym zaczął Cię denerwować dopiero teraz skoro mamy z nim do czynienia już pierwszego sezonu? Wtedy Cię nie denerwował?
See you in another life, brother...
<<

camylca

Nowy użytkownik

Posty: 6

Postdodano 18 maja 2008, o 12:45

Re: 4.11 Cabin Fever


Skąd wniosek, że zaczął mnie denerwować dopiero teraz? Uważam ten pomysł za nietrafiony, a już kompletna porażką jest dla mnie fakt, że ów dym może być kontrolowany. Widać scenarzyści nie mieli nawet pomysłu jak można by to zrobić, więc pokazali samego Bena umazanego błotem. : )
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 9 wrz 2009, o 17:17

Re: 4.11 Cabin Fever


To wszystko zasługa wyspy, wybranek ma za zadanie nią kierować, łącznie z czarnym dymem! Jak wy tego możecie nie wiedzieć?! Lol, nie no, trochę się śmieję. ;p Ogólnie śmieszny był ten odcinek, nic superowego nie było. ;p Przesunąć wyspę muszą, lol, a co to motorówka? zresztą na bank okaże się że faktycznie jest jakaś stacja, ale gdzieś z brzegu wyspy która ma super-hiper silniki i będzie napędzała wyspę. ;p
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 14 wrz 2009, o 20:29

Re: 4.11 Cabin Fever


Lol, lol, lol, przesunąć? Lol. xD

John jest cholernie wkurzający.

Sayid. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 4.11 Cabin Fever
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.