Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

4.04 Eggtown » Lost » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 15 lut 2008, o 11:31

4.04 Eggtown

Spoiler:

Data emisji: 22 lutego
See you in another life, brother...
<<

AniaPB

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 4

Lokalizacja: WAW

Postdodano 22 lut 2008, o 14:41

Re: 4.04 Eggtown (spoiler)


Boy: "Hi Mommy"
Kate: "Hi Aaron..." ??? :D
<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 22 lut 2008, o 17:44

Re: 4.04 Eggtown


No odcinek bardzo fajny, co raz więcej tajemnic !! Ale końcówka wymiata ... Według mnie Claire nie zginęła tylko musiała oddać dziecko Kate bo na wyspie by nie przeżyło, ale jeśli zginie to będziesz szkoda jak cholera... spoko z niej babka jest :P
Obrazek
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 22 lut 2008, o 23:26

Re: 4.04 Eggtown


Coraz więcej się dowiadujemy. Mi się wydaje, że Claire dała Kate Aarona, bo jej się cos stało i żeby ona się nim opiekiwała, chociaż Jack jakoś dziwnie sie zachowywał pod wzgledem tego, że nie chce zobaczyć dziecka. Ale Aaron nie jest chyba traktowany jako ocalały czy jest? jak myślicie? Ogólnie odcinek fajny, ale za dużo się nie wydarzyło. Ciekawe co z tym helikopterem i załogą, ale Miles to mnie zdziwił na maksa tego się z pewnością nie spodziewałam
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 23 lut 2008, o 00:40

Re: 4.04 Eggtown


hmm jak to dziecko Claire to dlaczego Jack nie chcial sie z nim zobaczyc? I jestem bardzo ciekawy co sie stalo z helikopterem i zalogą. Ale koncowka i tak wymiata :D
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 lut 2008, o 01:11

Re: 4.04 Eggtown


Odcinek średni. Na wyspie wiele się nie działo jedynie Miles porozmawiał z Benem i plaża dowiedziała się, że śmigłowiec nie dotarł na statek. Chociaż to nie jest takie oczywiste, równie dobrze może tam być tylko tamci trzymają to w tajemnicy przed zagubionymi. Jest jeszcze jedna możliwość - wiedzieli, że nie dolecą i wylądowali na drugiej wyspie gdzie znaleźli coś o innych. Miles chcę 3,2 mln za Bena, dlaczego jest on taki ważny i skąd ma tyle kasy. Albo ma bogatych sponsorów, albo jego organizacja coś robi. Osobą, która najbardziej drażni na wyspie jest Lock. Nie wie co robić, a innym pakuje granat w usta :) Jednak wątpię żeby Mailes tego nie przeżył. Robi się z niego zbyt ważna postać. Jednak Dan jest lepszy, Charlote też nie jest nietrafiona. I ma fajny akcent :)

Również flashworwardy przynudzały. Jedyne co się okazało toto że rozbitkowie wymyślili ładną historyjkę - katastrofę przeżyję 8 osób, ale 2 zginę na wyspie znaczy to pewnie, że 2 umrą przed samym ratunkiem i ich ciała zostaną "świeże" a reszta albo zginie wcześniej, albo nie będzie chciała wrócić. Zastanawia tylko wątek Aarona jako syna Kate - czy to znaczy, że Claire umrze(nie!) czy może nie będzie mogła wrócić. I dlaczego to Kate się nim opiekuje, a Jack nie chcę się do niego zbliżać. No i jeszcze czy James przeżył. Ciekawe też czy akcja tych flashy dzieje się przed tymi z odcinka 03x23 czy po, jednak obstawiałbym to pierwsze.

OCENA 6/10
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 23 lut 2008, o 12:28

Re: 4.04 Eggtown


mam nadzieję że Claire nie zginie tylko np. nie będzie mogła opuścić wyspy i da dziecko Kate. dziwi mnie tylko czemu Jack nie chce go zobaczyć. zauważyłem też 1 rzecz związaną z 'nowoczesnością' - Jacob strasznie się wkurzył gdy Locke zapalił latarkę, szef Elsy jak sama powiedziała nie jest dobrze nastawiony do wynalazków, a Kate spytała się tej kobiety czy nie pozwalała Aaronowi oglądać telewizji. ciekawe czy ma to jakiś związek.
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 23 lut 2008, o 20:37

Re: 4.04 Eggtown


Odcinek strasznie przynudzal, juz w polowie odcinka mozna bylo sie domyslic ze "syn Kate" to Aaron wiec mnie koncowka zabardzo nie zaskoczyla. Nic sie nei wyjasnilo a najwazniejsze pytania to : Dlaczego Jack nie chce zobaczyc Aarona ?
Czy Aaron jest liczony do tej 6 ocalalych?
Co sie stalo z Saidem i reszta z helikoptera?
Obrazek
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 23 lut 2008, o 22:59

Re: 4.04 Eggtown


W odcinku strasznie nie podobało mi się to przesłuchanie Jacka i ta jego bajeczka. Jeśli chodzi o dziecko to tak przypuszczałem, że może to być Aaron bo zostało to zasugerowane w tej rozmowie Kate z Cleire, a potem wszystko okryte taką tajemnicą. Desmond i Sayid pewnie zostali uwięzieni, przecież nie można lecieć helikopterem ponad dzień przez 40 km czy tam 80, nie pamiętam dokładnie na ile oddalony jest statek, nawet jak są jakieś zawirowania czasowe.

Nie zwróciliście uwagi na najciekawszą rzecz. Na sali rozpraw mowa jest o 8 osobach którzy przeżyli katastrofę, co jest oczywiście bajeczką, ale najciekawsze jest to, że przecież w drugim odcinku dowiadujemy się we fleshforwardach, że katastrofy nikt nie przeżył. Czyli jednak przekręt wychodzi na jaw? Ciekawe jak to zostanie wytłumaczone ludziom ze "świata zewnętrznego"
See you in another life, brother...
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 6 wrz 2009, o 21:43

Re: 4.04 Eggtown


Końcówka mnie wgnitoła w fotel. Myślałem, że powie Sawyer Jr., a tu Aaron. Flashe bardzo dobre, podobały mi się. Nieźle to wymyślili - ale dlaczego? I co się stało z Claire?

Spotkanie Milesa z Benem takie sobie. Granat w ustach rulez. xD
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 8 wrz 2009, o 19:52

Re: 4.04 Eggtown


Omg, Chris, mnie też! Znaczy też mnie w fotel wbiło. ;p
We Are The World haiti

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.