Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

4.03 The Economist » Lost » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 8 lut 2008, o 11:13

4.03 The Economist

Spoiler:

Data emisji: 15 lutego
See you in another life, brother...
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 15 lut 2008, o 22:21

Re: 4.03 The Economist


no to już wiemy kto jest 4 osobą która wydostanie się z wyspy, bo Bena nie wlicza się do 6 ocalałych

ale ogólnie odcinek trochę nudnawy, jedynie końcówka była zaskakująca. kto by pomyślał, że Sayid będzie pracował dla Bena...
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 15 lut 2008, o 22:54

Re: 4.03 The Economist


Końcówka to jednocześnie szok jak i rozczarowanie. Już po głosie poznałem, że to Ben, ale szczerze liczyłem, że ktoś na wyspie go załatwi, a tak flaszforwardy mają u mnie pierwszego minusa przy milionie plusów :] Wciąż liczę na to, że wśród sześciu osób, które wydostały się z wyspy jest Sawyer, taką pewność miałem po ostatnim odcinku trzeciego sezonu, ale dzisiejszy odcinek zdecydowanie zmniejszył tę pewność. Oczywiście najciekawsze momenty w odcinku, to te opóźnienia w czasie i chatka Jacoba, która gdzieś indziej widział Hugo, a tam gdzie widział ją wcześniej John, teraz jej nie ma.
See you in another life, brother...
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 16 lut 2008, o 14:49

Re: 4.03 The Economist


Jak narazie najgorszy odcinek z 3 wyemitowanych. Jedyne co mnie zaciekawilo to kto jest na tym statku. Kim jest szpieg Bena? dlaczego Sayid pracuje dla Bena i kim sa ludzie ktorych zabija... Coraz bardziej pokrecony ten lost :D
trust him... he's a doctor!
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 16 lut 2008, o 17:51

Re: 4.03 The Economist


Mi tam odcinek się bardzo podobał. Wiemy już kto jest następnym z "Szóstki ocalałych", same flashforwardy w tym odcinku były świetne, na początku na polu golfowym i na końcu, gdy szefem Sayida okazał się Ben (coś tak przeczuwałem, jak Sayid wszedł do tego pomieszczenia na końcu). A na samej wyspie też się dobrze dzieje, fajna zasadzka Locke'a z przynętą Hurley'em, wymiana Milesa na Charlotte, eksperyment Dana. No i oczywiście pojawiło się znowu trochę nowych pytań jak to w Lost, co oznacza ta różnica czasu na stoperach Dana? dlaczego jednak Kate przeszła do Locke'a? dlaczego Locke nie znalazł chatki? no i dlaczego Sayid stał się łowcą głów, kogo zabija i dlaczego Ben jest jego szefem? Jak zwykle nic nie wiemy, a co wiemy to i tak nie do końca. Ciekawe czy w następnym odcinku helikopter doleci na statek? To może być dobra akcja. :D
<<

markusz

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 16 lut 2008, o 18:33

Re: 4.03 The Economist


Podejrzewam że Ben wykorzystując Sayida mści się na ludziach, którzy przysłali Naomi na wyspę celem złapania Bena. Na pewno ludzie na liście są jakoś z wyspą powiązani. Gdy mężczyzna na polu golfowym uslyszał, że Sayid jest ocalałym z wyspy, chciał od razu uciekać z tego pola.

Na wyspie czas inaczej biegnie, ludzie sie nie starzeją, wystrzelona ze statku sonda pokazała, że inaczej płynie czas na wyspie inaczej poza nią.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 17 lut 2008, o 18:19

Re: 4.03 The Economist


A mnie interesuje jakich przyjaciół chroni Sayd pracując dla Bena i dlaczego to robi. Czy zabij osoby, które miały udział w akcji ratunkowej?

Na wyspie czas inaczej biegnie, ludzie sie nie starzeją, wystrzelona ze statku sonda pokazała, że inaczej płynie czas na wyspie inaczej poza nią.


I to może być największy zonk czwartego sezonu. Nie wiem jak was, ale mnie to nie przekonuje.
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 17 lut 2008, o 18:23

Re: 4.03 The Economist


Na wyspie ludzie sie nie starzeją

skąd takie wnioski?
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 17 lut 2008, o 19:12

Re: 4.03 The Economist


To bardzo prawdopodobne i ja takie wnioski wysnułem już w trzecim sezonie po scenie, w której młody Ben spotyka Richarda, a po mniej więcej 30-35 latach wygląda praktycznie identycznie, a może nawet młodziej.

Czesiek_PL napisał(a):A mnie interesuje jakich przyjaciół chroni Sayd pracując dla Bena i dlaczego to robi. Czy zabij osoby, które miały udział w akcji ratunkowej?

Jak dla mnie to oczywiste, że chroni osoby, które wydostały się z wyspy, czyli tzw. Oceanic 6 i pewnie osoby, które wydostały się z wyspy, a nie leciały samolotem 815, czyli sam Ben i możliwe, że jeszcze ktoś.
See you in another life, brother...
<<

markusz

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 17 lut 2008, o 20:15

Re: 4.03 The Economist


juliee napisał(a):
Na wyspie ludzie sie nie starzeją

skąd takie wnioski?


Tak jak Klatus uważam tak patrząc na Richarda. Wyglądał on tak samo jak rozmawiał z małym Benem i wtedy gdy Ben już dorósł.
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 17 lut 2008, o 20:29

Re: 4.03 The Economist


Odcinek byl strasznie nudny, koncowka troszke z zaskoczeniem... ogolnie nic nie wiem a akcja toczy sie dalej...
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 17 lut 2008, o 20:33

Re: 4.03 The Economist


Nie starzeje się Richard jak już. jak dobrze pamiętam ojciec Bena się postarzał w jego flashbackach.
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 17 lut 2008, o 21:35

Re: 4.03 The Economist


Racja, no i sam Ben urósł troszkę ;) Może po prostu proces starzenia przebiega wolniej? Chociaż już sam nie wiem, zgubiłem trop.
See you in another life, brother...
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 18 lut 2008, o 01:00

Re: 4.03 The Economist


Aaron chyba też w międzyczasie urósł. a Alex? na wyspie była od dziecka. więc wasza teoria chyba się nie sprawdza ;)
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 18 lut 2008, o 01:16

Re: 4.03 The Economist


Tak czy siak, z Richardem jest coś nie tak i z samym czasem na wyspie tak samo, co udowodniło doświadczenie Daniela.
See you in another life, brother...
<<

markusz

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 18 lut 2008, o 01:59

Re: 4.03 The Economist


Ben i Alex postarzali się na pewno. Co do ojca Bena w tej chwili nie pamiętam czy odcinku o nim była duża różnica w jego wyglądzie w momencie gdy pojawił się na wyspie i gdy zginął. Będę musiał sprawdzić. Być może proces starzenia postępuje tylko do jakiegoś wieku? Na przykład osiągnie się 40 lat i dalej się nie starzeje :)

O Richardzie za dużo nie wiemy. Wiemy, że był już na wyspie zanim Ben się na niej znalazł. Należał do innej grupy niż Dharma. Czy jest więc rodowitym mieszkańcem wyspy? Może tylko rodowici mieszkańcy sie nie starzeją? Bo faktem jest, że jak Ben był mały i jak dorósł, to Richard wyglądał tak samo. Chyba, że jest to pomyłka scenarzystów, ale raczej w to wątpie.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 6 wrz 2009, o 21:39

Re: 4.03 The Economist


Sezon 4 jest dobry. Flash forwardy są genialne, czyżby tylko 6 ocalała? Znamy kolejnego człowieka z Ocenic Six (Kate, Jack, Hurley i teraz Sayid).

Odcinek bardzo dobry. Końcówka zaskakująca.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 8 wrz 2009, o 16:26

Re: 4.03 The Economist

No niby Sayid robi to po to by reszta przeżyła na wyspie czy jakoś tak można to wnioskować z wypowiedzi Bena na samym końcu. ;p
Opóźnienia w czasie były interesujące, pewnie jakiś tunel przestrzenny jest na wydostanie się z wyspy, tak mi się wydaje.
No i co to są za jedni...
We Are The World haiti

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.