Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

4.02 Confirmed Dead » Lost » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 2 lut 2008, o 02:30

4.02 Confirmed Dead

Spoiler:


Premiera 2/8/2008

Chowaj spoilery, w znacznikach [ spoiler ] [\ spoiler ] - Klatus
<<

anonim2

Postdodano 8 lut 2008, o 20:17

Re: 4.02 Confirmed Dead


Mistrzowski odcinek!!! No po pierwszym tak jeszcze jakby 'nie mogłem uwierzyć, ze Lost wrócił', a teraz to już wczuta kompletna, jak za dawnych czasów :cool:
Niektóre sceny świetny były, wręcz mistrzowskie. Ciekawe po co im Ben? I skąd ja teko japońca znam?
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 8 lut 2008, o 20:26

Re: 4.02 Confirmed Dead


a dla mnie odcinek średni. poprzedni był lepszy.

flashbacki "nowych" nie zachwycają. w ogóle ci "nowi" póki co nie przekonali mnie do siebie ;)

jak to zwykle bywa nic się nie wyjaśniło, a doszły nowe pytania ;). przede wszystkim zastanawia mnie czego ci nowi chcą od Bena.

po co Locke chciał iść do chatki? i czemu Hurley skłamał na jej temat?
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

anonim2

Postdodano 8 lut 2008, o 20:39

Re: 4.02 Confirmed Dead


Chyba nie skłamał. Bo w tamtym odcinku jak się zgubił to wydawało (?) mu się, ze widzi tę chatę. I teraz tak mu się powiedziało.
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 8 lut 2008, o 21:23

Re: 4.02 Confirmed Dead


Jedyne co mnie teraz denerwuje w LOST, to że trzeba na kolejne odcinki czekać tydzień. Ja od obejrzenia odliczam godziny do następnego odcinka.
Genialny odcinek, jeśli serial utrzyma poziom to będzie to najlepszy sezon.
Przypuszczam, że samolot o którym mówiły media, że został znaleziony w oceanie to jeden wielki wał i wszystko zostało ukartowane, że niby rozbitkowie nie żyją bla bla bla.
Z nowych bohaterów najbardziej do gustu przypadł mi Dan, ta babka mnie nie przekonuję. Japończyk/Koreańczyk/Chińczyk/Tajlandczyk zgrywa cwaniaka, a pilot ma bardzo podobny głos do Johna :P
See you in another life, brother...
<<

anonim2

Postdodano 8 lut 2008, o 22:29

Re: 4.02 Confirmed Dead


W ogóle to ska ten Niedzwiedź na pustyni z obrożą Dharmy?
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 8 lut 2008, o 23:02

Re: 4.02 Confirmed Dead


Lost trzyma poziom :) i mam nadzieję ze z odcinka na odcinek bedzie jeszcze lepiej.
Odnośnie tego epizodu to nasuwa się coraz więcej pytań?! Do czego potrzebny jest im Ben? Kim jest ten murzyn co gadał z Naomi? (we flashbacku)
trust him... he's a doctor!
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 8 lut 2008, o 23:09

Re: 4.02 Confirmed Dead


Dimhil napisał(a):W ogóle to ska ten Niedzwiedź na pustyni z obrożą Dharmy?

To pewnie jedno z kolejnych pytań bez odpowiedzi, przynajmniej w najbliższym czasie.

Tristan napisał(a):Do czego potrzebny jest im Ben? Kim jest ten murzyn co gadał z Naomi? (we flashbacku)

Ben pewnie jest potrzebny im z tego samego powodu, dla którego ważny był dla Johna. Bo zna wiele odpowiedzi i mieszka na wyspie od dawna.
Murzyn widać, że jest jakąś ważną postacią, dowodzącą. Na dodatek nie trudno zauważyć, że to czarny charakter.
See you in another life, brother...
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 9 lut 2008, o 00:33

Re: 4.02 Confirmed Dead


Lost jest jedynym serialem obok Dextera, który nie zawodzi. Początek był mocny - sonda znalazła samolot. Dziwi mnie, że pokazano pilota, skoro kabina pilotów wyląndowała na drzewie. Coś ukartowali z tym wrakiem.

Wprowadzono 4 nowe postacie, które są bardzo oryginalna: zakręcony fizyk Faraday. Czym on się tak przejął jak obejrzał katastrofę w TV? Może miał kogoś znajomego na pokładzie. I jeszcze z wyglądu przypomina trochę Charliego. Czy będzie badał anomalie na wyspie? A czy Miles będzie polował na duchy? ;) W ogóle naciągana ta postać i nie przemawia do mnie. A jego wynalazek z flashbackow przypomina mini odkurzacz. Charlotte jest tajemiczym antropologem, który znalazł polarnego niedźwiedzia w Tunezji z obrożą Dharmy. czyżby ta organizacja nie tylko na wyspie była? I co ona ma robić na wyspie? Badać misie? Ostatni to Lapidus(grek?;) który jest pilotem alkoholikiem. Na razie nie ma do odegrania znaczącej roli, ale znając życie Lost nas czymś zaskoczy.

Najdziwniejsze jest to co oni takiego chcą od Bena i jak Benowi udało się wsadzić swojego człowieka na statek. Czy chcą go złapać za o co zrobił na wyspie czy może chcą uzyskać od niego informacie, co będzie bardzo trudne. Ja się nie mogę doczekać następnego odcinka, w którym dojdą nowe pytania :)
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 9 lut 2008, o 01:02

Re: 4.02 Confirmed Dead


Po tym odcinku tylko kumulują się pytanie na których odpowiedzi pewni troche poczekamy. Kim jest ten murzyn? Kto jest człowiekiem Bena? ale ja i tak głowie się nad tym kto bedzie w tej 6 ocalałych z lotu 815 z Kate, Hugo i Jackiem
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 9 lut 2008, o 09:47

Re: 4.02 Confirmed Dead


Obstawiam, że człowiek Bena to nie kto inny, a Michael.
See you in another life, brother...
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 9 lut 2008, o 15:50

Re: 4.02 Confirmed Dead


Genialny odcinek. Wprowadzona 4 wydaję się ciekawa, zwłaszcza, że zostali zwołani przez murzyna, który pojawił się w psychiatryku by gadać z Hugo.

Niedźwiedż polarny na pustyni. Czyżby tam była wcześniej baza Dharmy? Albo obiekt badawczy?

Po co im Ben? Też mi się wydaję, że człowiekiem Bena może być Micheal...
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

markusz

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 9 lut 2008, o 17:30

Re: 4.02 Confirmed Dead


Zastanawiałem się kto może być w 6 ocalałych z wyspy. Na pewno jest to Kate, Jack, Hurley i powinna być Claire. W jednej ze swoich wizji Desmond powiedział Charliemu, że widział Claire wsiadająca na pokład helikoptera i odlatującą z wyspy. Właśnie to skłoniło Charliego do samobójczej misji.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 9 lut 2008, o 17:55

Re: 4.02 Confirmed Dead


Odlatywać z wyspy, a być bezpiecznym poza nią to co innego ;] Chociaż wolałbym żeby to Claire wróciła niż Lock.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 9 lut 2008, o 18:35

Re: 4.02 Confirmed Dead


Odcinek był bardzo dobry, nowe tajemnicze cztery postacie (najbardziej mi się na razie podoba Dan :D), nowe powstałe pytania (co chcą ci kolesie od Bena? kto jest łącznikiem Bena ze statkiem?), nowe powiązania (co robi ten murzyn, który gadał z Naomi a wcześniej z Hugo w wariatkowie) i ten sam klimat Lostów ze wcześniejszych sezonów. Oby tak dalej! :D

P.S. Ciekawi mnie dlaczego jakoś znikła postać Desmonda? I dlaczego nie poszedł on też z Johnem, jak wiedział że ten statek nie jest im na ratunek?
<<

Jack15

Nowy użytkownik

Posty: 8

Postdodano 9 lut 2008, o 22:24

Re: 4.02 Confirmed Dead


Klatus napisał(a):Obstawiam, że człowiek Bena to nie kto inny, a Michael.


Chyba wszyscy tak myślą. Ja tak samo.
Odcinek mi się bardzo podobał, tak samo jak pierwszy a nawet może bardziej. Dana już polubiłem, do Milesa jakoś się przyzwyczaję, a Charlotte jest nawet fajna, zaś ten pilot jest mi obojętny, i do tego jak pod koniec odcinka gadał coś i nie był pokazany to myślałem ,że to John.
<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 10 lut 2008, o 14:32

Re: 4.02 Confirmed Dead


Odcinek naprawdę świetny, pytania się mnożą, ale mam nadzieje że z czasem wszystko się wyjaśni :) Ciekawe po co im ten Ben, pewnie będą go wypytywać o wyspę, bo chyba to on najdłużej tam z wszystkich żyje... Może przy okazji i my się o coś o tej wyspie dowiemy :P LOST jak na razie wymiata zobaczymy co będzie w 3 odcinku...
Obrazek
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 10 lut 2008, o 14:47

Re: 4.02 Confirmed Dead

Widać, że oglądałeś 3 sezon nieuważnie. Ben na pewno nie jest osobą, która przebywa na wyspie najdłużej. Na pewno na wsypie dłużej od Bena znajduje się Richard i prawdopodobnie spora część "Innych".
See you in another life, brother...
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 4.02 Confirmed Dead
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.